ZAGADKA-Co to jest?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za "dobra" dziekuje ale "stara" sobie wypraszam!
  
 
Cytat:
2005-09-29 22:57:24, Ptaszyna pisze:
Za "dobra" dziekuje ale "stara" sobie wypraszam!


W przypadku słowa "Stara" mowa wyłącznie o stażu Klubowym
  
 
O.K. Kolega miał problemy z identyfikacją filtra paliwa, ja z jego odkręceniem. Toże tam jest gwint prawy ilewy to jasne, ale jaki to jest rozmiar kluczy, bo mi nic nie pasuje.
Pozdawiam
  
 
Daruj sobie próby odkrecania, mało komu taka sztuka sie udała. Piłke do metalu do ręki i do przodu, tnij przewody blisko filtra i za pomocą przewodów gumowych (do paliwa) i opasek zaciskowych zamontuj filtr paliwa od np Fiata Uno. Chodzi o to aby filtr był z końcówkami na przewody gumowe.
Drugim sposobem (dużo droższym) jest wymiana filtra na orginalny, razem z przewodami paliwa niestety.
  
 
A ja bylem wczoraj na przędzalnianej w sklepie daewoo-po ten filtr i facet do mnie mówi:ale udalo sie panu odkrecic??
Jak sie okazuje w sklepie daweoo mają
-zwykłe filtry takie jak orginalne
-albo filtry do zamocowania na przewodach-tak jak pisze kolega wczesniej gdyby-sie niedalo odkrecic to sie PIŁUJE

Cena każdego z nich nieprzekracza 20 zl
  
 
Ja nie wiem, jak wymienialem swoj po 30tys od kupna samochodu (nie wiem kiedy byl wczesniej wymieniany) odkrecil sie bez wiekszego problemu. Fakt, ze umiejscowienie filtra pod wzgledem tych nakretek i narazenia na korozje jest idiotyczne, ale filtr da sie odkrecic
  
 
ja sobie najpierw kupiłem filtr do odkrecania a potem się zabrałem za odkręcenie i zwątpiłem. Ale czeka mnie jazda do machanika, to im powiem żeby przy okazji filtr mi wymienili, jak coś ukręcą to ich problem
  
 
Cytat:
2005-10-04 07:11:50, czytom pisze:
to im powiem żeby przy okazji filtr mi wymienili, jak coś ukręcą to ich problem



nie licz na to..kazdy bystrzejszy mechanik jak zauwazy co sie swieci po prostu ci powie ze albo nie wymieni albo wymieni ale licz sie ze zmiana przewodow..a jak oddajesz samochod do mniej bystrego co da sie wkopac to ogolnie wspolczuje twojemu samochodowi
  
 
kolega mi jeszcze radził abym to cuś coca-cola potraktował, ale chyba będę musiał autko na dachu położyć
  
 
Cytat:
2005-10-04 08:13:01, czytom pisze:
kolega mi jeszcze radził abym to cuś coca-cola potraktował, ale chyba będę musiał autko na dachu położyć



Pogromcy Mitów na Discovery sprawdzali ten MIT.

Cola nie pomaga w odkręcaniu zardzewiałych i zapieczonych śrub.
Jedyny mit który się sprawdził to ten, że doskonale czyści chromy i NIC WIĘCEJ.
  
 
tez ogladalem ten odcinek JACO i potwierdzam, czysci chrom i to tyle.
  
 
co to wogóle jest?


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Dynks służący do pozycjonowania tylnej szyby podczas jej wklejania.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
Katapulta, Esperynek już z ciekawości pociągnął i patrz jak zniknął z forum... nie dotykaj