[RemikGT] styling EVO- Koniec.Pozegnanie z EVO - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a i zapomniałem o jednej rzeczy mianowicie dokładka załozona a teraz cos do wnetrza od 14 mam urlop i montaz elektroszybek i bedzie fajniutko
  
 
i cos znowu drgęło!!!!!!wstepnie zaklepane progi bo po zamontowaniu dokładki do tyłu czegoś zaczeło brakowac.a że od poniedziałku urlop to plan wygląda następująco
1.montaz elektro szybek-poniedziałek wtorek(najblizszy)
2.środa wywalamy tak aiśrodkowy bo i tak jest wypalony(jak efekt bedzie oki,tzn> nie za głośno a to ważne) zostawię a jak bedzie huk to wstawim nowy środkowy
3.malowanie zacisków i bębnów hamulcowych-kolor red

oczywiscie nie omieszkam zapodac fotek

no i czas przygotowac się na spory wydatek tj. wymiana tylniego błotnika(reperaturki w garage) i malowango wtedy w kolor pójdą progi i lusterka dodatkowo!!!!! i tak wyglada plan na najblizszy okres ,nie wspominam o ewentualnym SWAPIE ale to się wyjasni do wrzesnia
  
 
No to czekamy na foty
  
 
ja tam poszedlem na latwizne i odrazu kupilem rsa... progi, dokladka, garby, zderzak, kubelki, o swapie nie wspominajac - mam z glowy ;p
  
 
Cytat:
2006-08-10 00:32:18, zenq pisze:
ja tam poszedlem na latwizne i odrazu kupilem rsa... progi, dokladka, garby, zderzak, kubelki, o swapie nie wspominajac - mam z glowy ;p



tylkop kolego to ze mam forda to przypadek bo z racji miejsca pracy szukałem PEUGEOTA 106 XSI a ze trafił się idealny FORD to go wziełem ,dzis napewno szukalbym czegoś innego tylko ze w tym stanie co go kupiłem ciężko znaleśc samochód!!! a skoro juz mam to co mi szkodzi troszkę go zmienic?????? a RSjak siętrafi gdzies na zachód to kto wie
  
 
PROGI OD RS MKV zaklepane !!!!!!!!!!!w tygodniu bedą u mnie hihihihi
  
 
tak jak mówiłem fotki EVO.1 z dokładeczka zrobione w sumie zrobiłem wczoraj ich 90 ,plan nabiera tempa i EVO.1 bedzie wyszykowany na maxa ,jutro bo nic do roboty pobawimy się z zaciskami i bębnami ,w środe elektroszybki no i w czwartek mam nadzieje mieć juz u siebie progi a z dokładeczką tak to wygląda
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
przyjemnie ;D
  
 
Jako że dzis odwiedziłem mojego znajomego na jego słynnym skadzie różnej maści pojazdów za symboliczne 10 zł zakupiłe to
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
i jutro sobie zamontuje jak szalec to szaleć
moja zonka juz protestuje bo jak ona bedzie parkować?????????????
  
 
Cytat:
2006-08-12 15:24:56, renifergt pisze:
Jako że dzis odwiedziłem mojego znajomego na jego słynnym skadzie różnej maści pojazdów za symboliczne 10 zł zakupiłe to



paczke fajek za 10 zł
to raczej drogo !
  
 
cos ci sie maska nie domyka
a ja bym te dokladki jeszcze polakirowal w kolor nadwozia!! obnizylo by to wizualnie samochod jeszcze bardziej
  
 
A ja bym zostawił takie mocowanie .

Faktycznie wygląda to coraz lepiej. Lakierować w kolor hokej to raczej nie. Tą dokładeczke z tyłu, to i owszem.
Mam nadzieję, że nie będziesz musiał wymieniać skrzynki bezpieczników przy okazji dodawania elektrycznych gadżetów, tak jak ja niestety muszę to zrobić.
Fajnie, że masz ten kolorek taki niestandardowy.
  
 
jako że pojawiło sie kilka pytań od czego jest moja super extra dokładka przedniego zderzaka z super czadowymi wlotami informuje iz pochodzi ona z RENAULT LAGUNA od dawna miałem ja na oku a dziś poszperałem i pod sterta plastików lezała.
MAM LEPSZE FOTO ALE WKLEIC NIE MOGĘ bo stonka image cos nawala jak się uda to zapodam w edycji

co do mocowania pasuje ona idealnie nalezy tyko obciąc końcówki a mocujemy ja do zderzaka na wkręty i jest miodzi



[ wiadomość edytowana przez: renifergt dnia 2006-08-12 18:38:30 ]
  
 
dokładka ma 7 cm szerokości i jest już pomalowana
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
a href="http://img148.imageshack.us/my.php?image=imag3163gm9.jpg" target="_blank">Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
od "renatek' dają rade fajnie stylizowana jest co ciekawie w lagunie nie wyglada juz tak czadersko
  
 
EFEKT KOŃCOWY po zamontowaniu (sorki za jakośc foto)
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
dla mnie dikladeczka pierwsza klasa
  
 
Koleina zmiana na plus . Małymi kroczkami do przodu .

Cytat:
dokładka ma 7 cm szerokości i jest już pomalowana


Tylko mi powiedz co tam jest pomalowane, bo nie wiem ?
  
 
bardzo fajnie, czekam na wiecej, najlepiej lepszych, fotek. niezla alternatywa dla hokejow z gofra:] jak widac z renowek nie tylko do mk7 sie nadaje:] zeby nie garaz to sam bym takiego szukal ;p
  
 
Cytat:
2006-08-13 19:54:05, -OMEN- pisze:
Koleina zmiana na plus . Małymi kroczkami do przodu . Tylko mi powiedz co tam jest pomalowane, bo nie wiem ?



dokładka pomalowana czarnym matem zeby ją odświeżyc