Polonez za 150 tys - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kwadratowe swiatla ma polonez ktory jest na zjdeicu z otwarta maska
  
 
Orzech a ja jestem pewien że to nieżadne kwadratowe światła, tylko nakładki, które z tego ujęcia dają taki efekt.

>>Dowód<<
Zdjęcie może nie najlepsze, ale widać na nim, że przed światłami jest założona jakaś ramka. To ona daje efekt prostokątnych lamp.

Ostatnio szperałem po sieci natknąłem się na dwie aukcje z dwiema parami halogenów Cibie Iode Chyba to takie, które zakładali do naszych rajdowych Poldków
  
 
Cytat:
2005-11-26 21:16:49, eFeSOwiec pisze:
(...) Ostatnio szperałem po sieci natknąłem się na dwie aukcje z dwiema parami halogenów Cibie Iode Chyba to takie, które zakładali do naszych rajdowych Poldków


O to chodzi?
Chociaż chyba nie ten kształt?

[ wiadomość edytowana przez: Mikry dnia 2005-11-26 21:40:45 ]
  
 
Mikry nie miałem na mysli Allegro Cibie o których pisałem znalazłem na >>tych<< aukcjach.

[ wiadomość edytowana przez: eFeSOwiec dnia 2005-11-27 08:20:16 ]
  
 
W takim razie: wprawdzie nie IODE ale gustownie wygladający zestaw

[ wiadomość edytowana przez: Mikry dnia 2005-11-27 14:19:06 ]
  
 
Link

No tu jest ten topic, ale filmu nie idzie już zassać. Jeśli ktoś może wrzucić to bardzo proszę. Macie jakieś inne filmy w tym klimacie ?
  
 
link do strony z ktorej mozecie pobrac film.
  
 
Widziałem w tym filmie Dwa razy Poloneza, który wyglądał jak fabryczne 2000, żółty z granatowymi pasami, do tego poszerzenia na błotnikach. Jakaś dziwna rejstestracja: czarne blachy i zółte numery.
  
 
Jest tez mozliwosc ze polikwidacji grupy B polonez ten trafil w rece prywatne i dlatego ma czarne tablice z zoltymmi literami czyli rejestracjie probne. film jest z roku 86 i 88 czyli mozliwe ze ujecia sa juz polikwiadcji grupy B wtedy FSO moglo pozbywac sie swojch rajdowek i sprzedawac je osoba prywatnym
  
 
Samochód wygląda nazbyt fabrycznie, aby tak nie było. Nie wiem czemu, ale ja coś czuję, że B grupowe wozy rozebrali, wybebeszyli z wszelkich potrzebnych części, a budy poszły na żyletki Można przecież jeszcze kupić tu i ówdzie używane części z OBRowską przeszłością.

Inaczej takie autka dawno by już wypłynęły u jakiegoś kolekcjonera...
  
 
Mojm zdaniem ten polonez tez wyglada na fabryczny woz tylko zastanawiajace sa rejestracje probne a nie zwykle czarne z dodatkowa literka
  
 
Właśnie. Jak przejrzy się galerie fotek FSO SPORT zamieszczone tutaj, to można znaleźć kilka z nich z tego typu rejestracjami.
  
 
A tak w ogólę, to mam wielką nadzieję, że Zaleski przyjedzie do Warszawy na swoich ATSach Na nich ten samochód się nalepiej prezentuje Liczę na to, że wreszcie będzie potrafił pojechać bokami Karową i że nie zgasi Poldzia na nawrotach, tym razem mub tego nie wybaczę
  
 
Wrzucam obiecany skan, jest to artykul z motru, jest troszke napisane o homologacji poloneza copue, na tym skanie widac rajdowego poloneza z kwadratowymi swiatlami.
czesc I
czesc II
  
 
To żeś mnie Orzech powiem zaskoczył Zwracam honor Polonez z tradycyjnymi ślepiamy wygląda jednak duuuużo lepiej
  
 
podaje link do fotki poloneza poznej grupy B, ciekawe jest to ze ma juz seryjne lusterka i przednie boczne szyby sa z pleksi i maja male okienko otwierane czego w polonezach wczescniejszych grupy IV i II i z poczatku grupy B nie bylo, jezeli sie myle to prosze mnie poprawiclink
  
 
Kojarzę to zdjęcie. Faktycznie szyba posiada tylko małe okienko, (rozwiązanie znane z innych B grupowych aut), lusterka też już standard. Sądząc po malowaniu i detalu takim jak metalowe zderzaki od C-klasy to już późniejsza wersja B grupy, o ile nie ostatnia. Założę się, że samochód jest żółto-granatowy i pewnie ma żółte ATSy.
  
 
Cytat:
2005-11-11 10:43:43, eFeSOwiec pisze:
Na koniec zamieszzcam zrzut ekranowy z rajdu Polski 1986 (na 90%), na zdjęciu widać Borewicza w wykonaniu C-klasa, ale z nadkolami i szerokimi ATSami Mam jeszcze drugie zdjęcie z drugim Polonezem numer 14 - z Szerlą za kierownicą. Po numerze 9 wnoszę, że to samochód Mariana Bublewicza, kierowcy numer jeden w FSO SPORT, dysponującego namocniejszym Polonezem wśród kierowców fabrycznych z FSO. [ wiadomość edytowana przez: eFeSOwiec dnia 2005-11-11 10:54:56 ]



Ma ktoś jeszcze ten filmik, żebym mógł se pobrać?

Pzdr.
  
 
Kur*a.I pomyśleć,że wszystkie te fabreyczne teamy FSO, OBRy i inne polskie fabryki różnego gatunku rozpier*olili.Szlag mnie trafia jak patrze ilu w tym kraju jest idiotów .
  
 
Cytat:
2006-01-18 20:55:46, taxi1313 pisze:
Ma ktoś jeszcze ten filmik, żebym mógł se pobrać? Pzdr.



Hmm, może ktoś wrzuci gdzieś ? A tak w ogóle - ktoś tu jakiś czas temu pisał, że ma film i szukał ludzi którzy by przerobili z vhs na kompa, czy to właśnie z tego filmu pochodzi ten screen ?