Co sądzicie o tym CD MP3?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
klik
Brat się uparł-może ma ktoś doświadczenie. Cena jest dobra i nie ma się co spodziewać rewelacji technicznych, ale ja to wygląda w praktyce.
  
 
ja sceptycznie podchodze to tegy typu 'markowych' firm...a dlaczego?...ano dlatego ze mialem pozyczony przez pewien czas radiodtwarzacz marki Medion i niby gralo wszystko ale po1 strasznie mi 'przeskakiwaly' piosenki gdy jechalem po wybojach (a w Polsce jak wiesz to dosc czesto sie zdarza a po2 to gdy nagralem mp3jki w dobrym bitracie (320kbps) to radyjko mialo jakies problemy z ich odtworzeniem;-/ takie dziwne cyforwe 'szelesty' byly....nie wiem jak to opisa ale denerwujace strasznie;]
teraz mam kenwooda i wszystko jest w jak najlepszym porzadku...
  
 
Witam,

ja w kaszelku miałem RedStaraza 150zł i byłem baaaardzo zadowolony. Rzadko utwory przeskakiwały, radio dobrze odbierało. Jedynym mankamentem była mała moc. Moim zdaniem wyslij mail'e do tych co już kupili, z zapytaniem, jaki się ten sprzęcik sprawuje. Poczytaj też komentarze.

W essim mam pioneera, ale tamto sobie zostawiłem (tzn ojciec nie przycisnął bo chciał do swojego bolida je zamontować )

Pozdrawiam
Czester
  
 
tez mam dalco ale inny model i jestem bardzo zawowolony na wybojach jeszcze nigdy nie przeskoczyło

napędza 2 głośniki z przodu i 2 z tyłu
  
 
Ja się przymierzam do Mediona - z tego co słyszałem są to najlepsze radia wśród tych niemarkowych.
  
 
mediona mam i jestem zadowolony, czsami jak podgłaszam gwałtownie to on potrafi skakać z głośnością i płynnie nie chce ustawić.raz głośniej zaraz ścisza.
  
 
nie będe pisał tu wywodów, że niemarkowe itp. bo za tą kase nic nowego i firmowego nie kupisz ale te 4X50 RMS to troche przesadzone chyba
  
 
Ja mam AEG i tez jakos jade na nim... cena cale 49euro...
  
 
łał jakie fajne radio. bierz i sie niezastanawiaj.... a tak serio to ja bym nawet nie spojrzal w jego strone. chlam chlam i jeszcze raz chlam.
  
 
Szukałem, szukałem, sprawdzałem allegro, sprawdzałem w sklepach - chciałem kupić coś podobnego FirstAustria, Medion, Tevion, na koniec zdecydowałem się wziąć SONY XPLOYD z mp3, teraz w różnych miejscach promocja jest i za około 400-420 zł można je kupić. Tak więc po 150 zł musisz się udać do babci, cioci, itp. Ja nie miałem się gdzie udać, więc część zapłaty rozłożyłem na raty, ale radyjko mam.
  
 
ludzie zwykłe radia do samochodu są zasilane 12V i nie sposób z nich osiągnąć wiecej niż 30 RMS mocy!!! nie sugerujcie się 4x50W. Ja mam kenwooda i przy 80% mocy wymieka przy moich pioneerkach elipsach 80 W RMS.
  
 
Cytat:
2005-10-17 16:41:13, sawmaster pisze:
nie sposób z nich osiągnąć wiecej niż 30 RMS mocy!!! nie sugerujcie się 4x50W



Gdzies w necie czytałem proste obliczenia z których wynikało że 4x18W to max, zresztą jest to zazwyczaj napisane w instrukcji!
  
 
Ja takie radyjko moge spokojnie polecic. Sam mam mediona... i jestem bardzo zadowolony. Slucham go DUZO, CZESTO NIGDY!!!! nie przeskoczyla mi piosenka, plytka... nie ma prawa!
  
 
za taą cene mozna wytargać zajebistego cd-ka który gra duzo lepiej ... chyba ze zale Ci na mp3 .... kumpel ma dalco i gra dobrze ale do 1/3 glosmości a potem szmer jak skur...yn jak masz ochote na mp3 i słabe głośniki to polecam. ! jak nie to targj gołego dc-ka
  
 
Moj tata miał radyjko firmy DALCO nie polecam lepiej dołżyć do czegos lepszego. Zimą były z radjem najgorsze problemy nie chciało chodzić jak było zimno, wyśwoetlacz przeskakiwał cały czas, miało słabą głośność itp tata w końcu się zdenerwował i oddał je dołożył to Pioniera.
  
 
co do mp3 to widzialem u kumpla mial nowe radio chyba medion... gralo jakotako... ale w porownaniu do mojego blaupunkta slabiutko jakosciowo wypadl... ogolnie moc mialo slabą (napisane 4X60W ), ale najbardziej mnie zalamalo to, ze zanim odczytalo plyte i zaczelo grac jakąś piosenke to objechalismy caly parking i juz wyruszylismy w droge!! zalamka!!
  
 
no nie!! to mnie rozwalilo w tej aukcji:
Cytat:
4 X 50W - RMS



  
 
swojego czasu mialem takiego mediona (2 razy wymieniany na nowy model w sklepie)

w pierwszym byl problem bo mp3 odtwarzal tylko z plyt tdk
nie wiem jak i dlaczego ale jak tylko wsadzalem mniej markowa plyte odtwarzacz zczytywal ID3 z piosenek i niby je odtwarzal ale nic nie bylo slychac

po wymianie drugi model nie mial tego problemu ale za to przeskakiwal

wiec ja stanowczo odradzam mp3, slaba jakosc dzwieku no i dlugo trzeba czekac na zczytanie zawartosci plyty, nie wspominajac juz o tym ze te najtansze modele nie maja funkcji AutoVolumeLevel a z mp3 to jest roznie

sam przeszedlem na MiniDisc i jestem zaaaaaaaaaachwycony