Pytanie o centralny zamek.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sie ma.mam pytanie.czy łatwo jest przerobić zwykłe zamki na centralny z pilotem i przede wszystkim ile to kosztuje.jeżeli macie jakies instrukcje czy cos podobnego to wyślijcie mi na goo-staff@o2.pl.z góry dzięki
  
 
szukac, szukac

wczoraj byla nawet poruszana kwestia montazu zdalnego sterownika do centalnego zamka.
  
 
ja osobiście miałem już centralny w standardzie a dołożyłem tylko alarm (montowany w warsztacie). Ale z tego co wiem to sporo o tym było już pisane. sprawdź wyszukiwarką na forum.
  
 
koledze chyba chodzi o zalozenie uniwersalnych silownikow do zamkow + sterowanie pilotem. Kiedys ktos kombinowal zeby to zrobic ale juz nie pamietam kto. Moim zdaniem za duzo zabawy, lepiej kupic oryginalny centralny zamek z jakiejs uzywki i do tego kupic z allegro sterownik z pilotem. Pozdro ;]
  
 
idee zamontowania uniwersalnych silownikow znajdziesz tutaj.

Montowalem tez w ten sposob u siebie, przerabiajac mocowanie glowicy silownika i jest ok.

Wszystko sie da zrobic, tylko ze trzeba troche nad tym posiedziec. Jak kto woli, mozna kupic dedykowane silowniki i wstawic bez problemu, jednak cena takiego zestawu jest wyzsza.
  
 
a ja uwazam ze to jest banalne i wystarczy kupic uniwersalny zestaw silownikow na 4 dzwi 2 mastery + 2 zwykle chociaz jak kto woli moze byc z jednym masterem za ok 50- 60 zlotych do tego jesli bez alarmu to sam sterownik z pilotem za kolejne 60 zl. potem tylko zagospodarowac sobnie dzien i sciagnac boczki z dzwi pociagnac instalacje do silownikow przyklecic je zamocowac do wodzikow i odjazd. mysle ze kazdy dalby rade to ogarnac. pozdrawiam
  
 
Hej,jak kto potrzebuje to mam komplet z 3d do sprzedania,pozdrawiam