1.Hyundai Getz - opinie. 2. Getz vs. Matiz vs. Carat - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W takim razie EOT
  
 
A po polsku????
bo nie wim o co chodzi...
 
 
End Of Topic-koniec tematu
  
 
OK Grzesiu
Paweł
 
 
Paweł, jesteś tego pewien...???
  
 
Ja najbadziej nie lubię francuzów. Dla mnie to są samochody delikatne, a żabojady głównie dbają o wygląd jak o precyzyjność wykonania elementów czy awaryjność (objawia się ona w wieku zwłaszcza 5-6 lat). No i poza tym z reguły sylwetki francuzów też wyglądają że tak powiem delikatnie.A co do koreańców i fiata - fakt, u nich też sylwetki wyglądają tak dosyć nieśmiało, ale na pewno pod względem wyglądu wolę koreańce czy fiata (niektóre modele nawet znośne) jak francuza. A najbardziej to jestem przekonany za japońcami i niemcami.Z tym, że oczywiście i tak w życiu kupię sobie ładę lub coś innego ruskiego, po pierwsze: oczywiście ze względu na szczególne zainteresowanie samochodami z byłego ZSRR, a po drugie nie sądzę, abym w życiu dorobił się samochodu lepszej klasy. Zatem wybiorę ładę - samochód najlepszy z najgorszych (jak mówi moja sygna).
Ps. Grzesiek, a zmianę samochodu planujesz niebawem, czy to dalsze plany?
  
 
Aha - żeby nie robić zamętu, to tutaj przy okazji: coś walneło na serwerze lycos i w ogóle nie można wysyłać zapisanych zmian. normalnie się wkurzyłem, bo już cholera mnie bierze. Zmiany normalnie zapisuję, tylko niestety Wy nie macie możliwości kontrolowania tego, bo w sieci tego nie widzicie (na serwerze jest to, co było zapisane przed tymi problemami). Kurde spodziewam się co niektórzy o mnie myślą, że jestem oszust i krętacz, że sprawa ucichła i że modeli nie będzie - chociaż tak naprawdę mam zamiar skończyć to w całości. Co robić? Na kolejny serwer nie będę tego wrzucał, bo to strata czasu (w końcu jest tam z kilkaset obrazków), na klubową wrzucić się nie da, bo jeżeli ja nie mogę kopiować to i Konri nie będzie mógł. Poradźcie coś please.