Purchle na desce rozdzielczej - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czzzzziiiizeeessss jak można sobie tak umyślnie oszpecić samochód



  
 
Fakt... to nie był najprzedniejszy pomysł z tym schowkiem.blah
  
 
Czy wszyscy jesteście pewni, że tommi-j prosił Was o opinie? Bo jak nie to będzie ...

  
 
Cytat:
2008-02-02 16:54:46, Skorupa-S1 pisze:
Czy wszyscy jesteście pewni, że tommi-j prosił Was o opinie?



A co Cię to obchodzi! Sam te fotki wytargałeś i będziesz miał... wpier*ol klubowy
  
 
Cytat:
2008-02-03 11:21:00, piotr_ek pisze:
A co Cię to obchodzi! Sam te fotki wytargałeś i będziesz miał... wpier*ol klubowy

nieeeeeee
  
 
Obecnie deska w espero na skutek słońca itp. pozostawia wiele do życzenia.. i tu moje pytanie bo widziałem ostatnio na szrocie ładną deskę.. czy wogóle da radę takie coś przełożyć do mojego mojego esperaka?
  
 
Tak

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-06-16 09:48:25, pawel_zal pisze:
Obecnie deska w espero na skutek słońca itp. pozostawia wiele do życzenia.. i tu moje pytanie bo widziałem ostatnio na szrocie ładną deskę.. czy wogóle da radę takie coś przełożyć do mojego mojego esperaka?



Jasne, że da da radę. Weź urlop, kup deskę i przekładaj. Będzie pan zadowoolny
  
 
Cytat:
2011-06-16 10:01:22, QLogic pisze:
..Weź urlop, kup deskę i przekładaj.."



Już kiedyś pisałem ..54495 przekładał u znajomych na warsztacie ..zajęło im to ..hmm..max 2 h ??
  
 
Zdjęcie deski już przerabiałem (przy jej odmalowywaniu). Zajęło mi to 1 dzień i 20 minut, z czego 0,5 dnia to szukanie wszystkich nakrętek mocujących deskę (podpowiedź - dwie albo 3 są od strony silnika pod szybą), 0,5 dnia montaż prowizorycznego ściągacza do kierownicy (płaskownik i 3 śruby), 5 minut zdjęcie kierownicy i 15 minut zdjęcie deski z przyległościami .