Spocik Warszawski - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oby mu sie nie na zawsze tak poprzestawialo
  
 
a co do obecnosci to byli wszyscyci co sie zapowiedzieli, a nawet więcej bo Kartos jakies nowe dwie zabłąkane duszyczki w Omie b 2,5 w lesie znalazl
  
 
Hej ludziska.

Jakoś mi tak niewyraźnie - może malucha kupie...

Wykręćmy coś w styczniu, bo po świątecznym mało mi nieco.

Miejsce znane i opisane w wątku świątecznym czyli TU

Trza by date dopisać i może jakieś godziny wcześniejsze co by po ciemku się nie szukać.
  
 
jestem za nigdy przeciw
  
 
Zdjęcia powinny dzisiaj sie pojawić na ftp, dam znać.
Co do kolejnego spotkania jestesmy za.

a Sołtys jak chcesz malucha to my mamy jednego na zbyciu, daj tylko znać.
  
 
Cytat:
2006-01-09 20:04:46, Drus pisze:
Jak chcesz malucha to my mamy jednego na zbyciu, daj tylko znać.


Eeee aż tak to nieee... wiarę tracę, grat się sypie, musze się naładować pozytywną energią do walki z Omą
  
 
hmmm ..... niewielu jest zainteresowanych nawert na krótkie spotkanie. przykre
  
 
Gumbi - luzik.

Nigdzie się nie pali, zadałem wcześniej temat co by w świadomości trwał i za parę lat przy sprzyjającej aurze spocika wykręcimy.
Na razie będę miał spoty w roboczym miejscu
  
 
Jak zwykle za.
Tylko kiedy i gdzie?
Walnij jakąś datę
Może 18.01. 2 0 0 8 byłby dobry, cobyśmy mogli się wszyscy razem do kupy zebrać
  
 
No to moze i ja bym mial ochote sie spotkac.
Byle tylko zebysmy w cieplym siedzieli
  
 
Cytat:
2006-01-09 00:03:23, Solltys pisze:
Hej ludziska. Jakoś mi tak niewyraźnie - może malucha kupie... Wykręćmy coś w styczniu, bo po świątecznym mało mi nieco. Miejsce znane i opisane w wątku świątecznym czyli TU Trza by date dopisać i może jakieś godziny wcześniejsze co by po ciemku się nie szukać.



Bartuś, no co ty?
Nie mów że masz ochotę na posłuchanie Bardzo Poważnej Muzy
Z ariami na czele
  
 
Cytat:
2006-01-13 14:44:40, kuba pisze:
Bartuś, no co ty? Nie mów że masz ochotę na posłuchanie Bardzo Poważnej Muzy Z ariami na czele


Co do słuchania arii to mam mieszane uczucia. Gość wybitnie przeszakdza w rozmowach na temat, ale robi to w sposób WYBITNIE kulturalny i nie zbyt długi
Co do daty. To dałbym stadku siakieś dwa tygodnie na zebranie się do kupy czyli 28.01 a znając niechęć bractwa do wolnych sobót to 29.01..
  
 
Nooooooooooooooo........................ Szanowne bractwo! Nareszcie jakies konkrety !!! Podoba mi się to !!! Podpisuje się pod tą datą !!!
  
 
sorki ze tak póżno ale fotki ze spotkania przedswiatecznego wlasnie polecialy na ftp ,a co do nastepnego spotkanka, oczywiscie pisze sie.Co do daty to jakos sie dostosuje, kazda dobra zeby sie spotkac

pozdro Drus
  
 
Szczerze mówiąc to nawet i ja z chęcią spotnął się.. Aż wstyd się prznać, ale od Bełchatowa, to taki zapieprz mam w robocie, że nawet dowcipów na forum nie miałem czasu czytać.. ale spotkałbym się z chęcią - to jaki jest termin ?

Pozdr. Lubier
  
 
Czyli spocik jak ostatnio.
29.01 o 14-tej na BP z Mckwaczem przy Modlińskiej. A następnie przejazd do Dzikiego Zakątka coby się odhamić i posłuchać paru arii z opery Carmen.
  
 
pendem przybendem i bendem ::


[ wiadomość edytowana przez: gumbas-66 dnia 2006-01-19 22:17:56 ]
  
 
Cytat:
Dzikiego Zakątka coby się odhamić i posłuchać paru arii z opery Carmen.



moze i ja sie skusze
  
 
Tydzień został.
Jakie prognozy?
Bo wyjdzie na to, że staniemy w mackwaczu i trza będzie pług albo ratrak wołać do dzikiego zakątka.
Hmm na moich slickach to nawet do mackwacza mogę nie dotrzeć.

Wiem! Brutal przyjedzie to będzie pchał wszyskich po kolei - ma wprawę

ps.Widziałem zdjątka - akcja miotełka coś nie wyszła - jakieś białe purchle na tych fotach
  
 
Bartek nie bój, nie bój oby kajakiem nie trzeba było płynąć na spot