Spocik Warszawski - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ponoć ma się ocieplić
  
 
ten kajak jednak poczeka do lata raczej postawię na narty ::


[ wiadomość edytowana przez: gumbas-66 dnia 2006-01-22 22:48:29 ]
  
 
Znalazłem lepszy dojazd przez Płudy i tam nie ma "morza" . Marwilską z tras yToruńskiej szybciej bo bez świateł i koło PKP-Płudy mały slalom i prosta droga do końca
  
 
na dzien dzisiejszy my tez bedziemy mróz nam nie grozny jak narazie omcie grzecznie dzialaja i nie buntuja sie
  
 
Cytat:
2006-01-22 02:01:16, Solltys pisze:
T... Wiem! Brutal przyjedzie to będzie pchał wszyskich po kolei - ma wprawę ...


Tak jak mowisz Solltys, trzeba trenowac przed wiosennym
  
 
Panie i Panowie. czy termin warszawskiego spotu tj 29.01.2006 godz. 14 przy Mc Kaczyńskim jst nadal aktualny ? Proszę o potwierdzenie ponieważ na weekend wyjeżdżam i wracam dopiero w niedzielę i zastanawiam się czy wracać rano czy też po południu No....... to znaczy kiedy mam zacząć trzeźwieć w sobotę rano czy po południu
  
 
Ty lepiej już pij do wieczora w sobotę, na spota i tak Cie nie wpuścimy , bo nam oddechem klimat zepsujesz(tzn.smaku narobisz) i trza będzie w las ewakuacje czynić.
  
 
qźwa, Bartek nie pitol tylko napisz czy aktualne ! mam nadzieję że zdążę wtrzwźwieć
  
 
Cytat:
2006-01-28 10:41:20, gumbas-66 pisze:
qźwa, Bartek nie pitol tylko napisz czy aktualne ! mam nadzieję że zdążę wtrzwźwieć



Jak najbardziej aktualny. Termin, miejsce i godz. j.w.. Patrząc po zgłoszeniach ,to pewnie wielu nas będzie

Rzucać wszystko i przyjeżdżać w niedzielę na spot do W-wy
  
 
no my bedziemy na 100%
  
 
przyjedę prosto ze śląskiego spotu jednego dnia zalicze dwa spoty
  
 
Cytat:
2006-01-28 17:40:21, kuba pisze:
... Rzucać wszystko i przyjeżdżać w niedzielę na spot do W-wy



wlasnie rzucilem wszystko i dojechalem do domu wiec na 100 sie pojawiam
  
 
dzis pojawia sie tez moi tesciowie chcieli to od siebie napisac ale cos nie moga

do zobaczenia
  
 
Z braku czasu walę prosto - 14.30 - Dziki Zakątek

ps. Pewnie będę miał komplet załogi na pokładzie.
  
 
No a gdzie relacja post-spotem?
  
 
Cytat:
2006-01-31 17:10:41, Kartos pisze:
No a gdzie relacja post-spotem?

miło było !!! trzeba było przybyć, choćby na rowerze
  
 
Koleżanki i Koledzy jeszcze pare tygodni (czyt. dwa) i może zrobi się ciepło, miło by było zorganizować cóś na Spalonej ? To tylko luźna propozycja !!!
  
 
witam jestem za
pozdro irek
  
 
Witam, Bardzo chętnie sptkam się. Ostatnio było bardzo miło Gumbas, nie jażę tylko gdzie? Trochę wiecej info proszę.
pozdro.
maks
  
 
(edit)

Ja jestem za ale na razie mrozy trzymają, zresztą z moją pomiętą puszką omegową nie bardzo jeszcze się moge pokazywać-no chyba że kogoś interesują nowe dziury w mojej karoserii i ich wymyślny kształt.

Me wqwienie narasta złom,złom i jeszcze na dodatek 12-14.05.2006 mam zaklepany od sierpnia2005

Jak dla mnie najbliższy wekend free to 25-26.03


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2006-03-09 16:00:45 ]