Kraków - spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W tym tygodniu, mogę tylko w środę lub niedzielę, bo w sobotę LOB Party...
  
 
Odpuścić chyba musisz w tym tygodniu z wiadomych przyczyn
  
 
Poruszam poraz kolejny temat, robimy jakiś spocik? Wszyscy się jakoś organizują, a Kraków? NIC!!! Więc czy znajdą się chętni z okolic Krakowa, do spotkania się i poznania?
  
 
Przyglądając się dyskusji o Spotach w Krakowie doszedłem do takiego wniosku:
Trzeba wybrać jakiś dzień i miejsce z wyprzedzeniem około dwóch tygodni, i kto przyjedzie to przyjedzie bez dokładnego umawiania się.
Innej rady nie widzę !!!

GrzesiekK myślę że Ty jesteś tutaj najbardziej aktywny więc jednogłośnie proponuję abyś taki dzień wyznaczył (najwyżej będziesz sam HI,HI ) i zobaczymy.

POWODZENIA
  
 
W sumie, jest to jakieś rozwiązanie, ale mimo to wolałbym żeby chodziasz jedna osoba powiedziała że przyjedzie, bo tak ogólnie to mam co robić w domu! Ale jeśli chodziasz jedna osoba powie że chce przyjechać i będzie, to to już ma dla mnie sens, ponieważ jadąc na następny zlot, chdziasz dwóch z Krakowa będzie się znało!!! Czekam na chętnego lub chętnych do spotkania, Ja jestem otwarty na propozycje!
  
 
To ustal jakis konkretny termin i kazdy sie wypowie czy moze.. ja jestem chetny na jakis spocik
  
 
Ok, nie ma sprawy, tylko termin ma być w tygodniu czy w wekend?

[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2006-06-19 09:02:03 ]
[ powód edycji: zmiana tematu ]
  
 
Jak dla mnie to week ale widze ze nie ma chetnych..
  
 
Mi to pasuje, tylko właśnie będę wyjeżdżał do Mariosa na spocik, więc najwcześniej w przyszły wekend!
  
 
witam! faktycznie w Krakowie nie bylo narazie zloty Omeg a moze by gdzies na poczatku wrzesnia? swoja droga duzo Omeg pojawilo sie w krakowie wiec moze byc Nas duzo?
  
 
Jestem otwarty na propozycje!
  
 
To może wreszcie coś zrobimy w Krakowie - ja mam niedaleko to moge dojechać. Choćby się i trzy auta spotkały to będzie fajnie.
Co wy na to?
A może w terenie na grillu?
Pisać co myślicie a postaram się organizować sprawę w konkretach.
  
 
Nie będę się powtarzał! Ale Jestem ZA!!!
  
 
Jaka forma
grill?
kino?
knajpka?

Miasto czy jakaś miła dolinka?

Weekend majowy wchodzi w grę - czy koledzy wyjeżdżają i szukać innego terminu?
Zachęcam do wypowiadania się
  
 
Już straciłem nadzieję że ktoś się zdeklaruje jaka forma mu pasuje.

ZATEM
NIEDZIELA 10 CZERWCA
PARKING PRZY MC DONALDS KOŁO MAKRO
GODZ 19-19,30

Ja będę ze swoją bestyjką

kto chce - zapraszam na spotkanie
  
 
Postaram się dotrzeć, choć to druga strona miasta!!!
Ale jak możesz, to przypomnij mi jakoś z dwa dni wcześniej!
  
 
No to przypominam wszystkim o jutrzejszym spociku w Krakowie

Mc Donalds pod Makro 19-19,30
  
 
I po spocie!
Dzięki uprzejmości Jajecznicy, który podjechał dla mnie na drugi koniec Krakowa, wreszcie udało nam się spotkać!
Niestety spot był mało liczny, bo tylko Nas dwóch, ale dobre i to.
Było spoko, jeśli o mnie chodzi, to nawet jeśli następnym razem będzie nas tylko dwóch, to i tak warto!!!

A tak dla wszystkich mieszkających w pobliżu i nie tylko, nie bujcie się, przyjedźcie następnym razem, a zobaczycie że LOB to LOB i nie ma to, tamto!!! WARTO!

Dzięki Jajecznica, to zobaczenia następnym razem!
  
 
Ja również dziękuję - było bardzo miło poznać kolegę no i bądź co bądź zetknąć się z LOB na żywo.
Mam nadzieję że kolejne spoty jednak się rozrosną- ale tak jak GrzesiekK nie zrezygnuje jeśli to nie nastąpi.

Mamy też pewne ustalenia - nie wiem czy można to uznać za stanowisko krakowskie - silniki zaczynają się od 3,0


Pozdrawiam
  
 
widzac ze wszyscy sobie jakies spociki organizuja wychodze z propozycja spotkania sie w krakowie...

czy sa zainteresowani???