Problem z komputerem :( - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie znam zadnej osoby co ma kompa , jedynie z 15 co maja laptopy

P.S ja mam dwa kompy ale oba nie dzialaja, plyty glowne siadniete.

A wiec jestem w trakcie usuwania go z menadzera urzadzen, otworzylo sie okno potwierdzenia usuniecia, kliknalem ok i .... stoi , nic sie nie dzieje , okno zamarzlo z ikonka czasomierza. Probowalem dwa razy. No i lipka
  
 
Pisałem ogólnie, laptop też komp, ino bardziej plaski Hm... wyraźnie widać że coś jest nie tak, ale własnie musisz określić z kompem (laptopem) czy twardzielem...
powodzenia...
  
 
Dziekuje
  
 
Cytat:
2007-03-19 22:22:40, CzapCzap pisze:
Dziekuje



I po co, a jak zapeszysz...

Żarty żartami, ale awarie dysków są szczególnie przykre... Kiedyś o mało nie straciłem ważnego projektu, ale hdd (wraz z całym kompem) dostał pare kopów i się obudził. Absolutnie nie spodziewałem sie takiej awarii, nie było żadnych oznak. Też segate, ale 60gb, nie baracuda i na ata.
  
 
Nie mow mi o tym , ja kiedys z nienacka stracilem jedna partycje, chociaz nie cala bo jeden folder sie ostal . Tak poprostu wlaczam sobie pewnego dnia i nie ma ..... Nasczescie dzieki programowi Suchego odzyskalem zdjecia chociaz, ale moje filmiki i filmy poszly w kosmos

Mam nadzieje ze ten sie nie zepsul , bylo tam z 60gb rzeczy co zbieralem przez pare lat.
  
 
po prostu nie będziesz miał pewności
jak nie podłączysz dysku pod stacjonarny
  
 
Dobra , a czy da sie podpiac 5.1 dobrze pod laptopa ?
Bo ja nie wiem juz jak podlaczac, a program moze jakis czy cos jest moze?

Teraz jak slucham , niby kazdy glosnik gra, ale bas jest taki marny i nie da sie ustawic na kompie nic....

A wogole to sa takie wtyki i nie wiem do czego trzeci , ale jak podepne pod niego to gra




ale roznie podpinam



Ustawione tak


Basu ruszyc nie mozna


Ogolnie gra niezadowalajaco , jak mialem kompa to smigalo to ze hoho i co robic ?
  
 
Niestety bez dodatkowej karty dźwiękowej niewiele zdziałasz.
Satelity przednie i tylnie mają po jednym jacku stereo, subwoofer trzeba wpiąć osobno do gniazda dla subwoofera
Karta po prostu musi to obsługiwać...
Teraz chyba masz zwykłe stereo po 2 głośniki na stronę
  
 
aha, czyli cos w tym stylu musze poszukac
klik

moze pod usb cos znajde
  
 
Cytat:
2007-05-26 16:41:13, CzapCzap pisze:
aha, czyli cos w tym stylu musze poszukac klik moze pod usb cos znajde


niom raczej tak

bo innego złacza niż PCMCiA chYba nie masz
  
 
Cytat:
2007-05-26 16:42:46, Suchy pisze:
niom raczej tak bo innego złacza niż PCMCiA chYba nie masz



chyba nie


A spojrzcie na zdjecie lapka , kolo gniazd na glosniki , czy to podczerwien ? dziwne bo nie ma jak tego wlaczyc
  
 
to po prawej to cyfrowe a to po lewej to szkiełko czy dziurka ?
Jak szkiełko to podczerwień
  
 
Cytat:
2007-05-26 17:08:28, looqasch pisze:
to po prawej to cyfrowe a to po lewej to szkiełko czy dziurka ? Jak szkiełko to podczerwień



no szkielko , ale nie ma nic w panelu sterowania zeby to wlaczyc , i jak przykladam koma z podczerwienia to sie nic nie dzieje
  
 
a ja zawsze myślałem, że taki symbol ma WiFi, a nie podczerwień
  
 
to moze to Wifi , no chyba nie blutooth ? bo tez nie moge wlaczyc
  
 
wifi ma chyba inny symbol
  
 
moim zdaniem to podczerwien bo wifi nie potrzebuje czegos takiego co widac golym okiem... antenka w srodku i tyla
a tu ciemne szkiełko no to podczerwien.

Chyba, że masz tylko samo szkiełko a za nim nic
  
 
Cytat:
2007-05-26 20:13:43, looqasch pisze:
moim zdaniem to podczerwien bo wifi nie potrzebuje czegos takiego co widac golym okiem... antenka w srodku i tyla a tu ciemne szkiełko no to podczerwien. Chyba, że masz tylko samo szkiełko a za nim nic



atrapa
  
 
kuzwa atrapa w takim sprzecie no co wy
  
 
czy ktoś orientuje się jak to jest z ta promocja Vobisa?? Laptop za 1 zł :>