IMPREZA W FSO I INNE ATRAKCJE - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
najnowsze wiesci od piotrkaDJa:
wszystko idzie w dobrym kiedunku. o 14-stej w niedziele bedzie uroczyste upamietnienie rocznicy wyjazdu pierwszej warszawy z FSO. rozmowy w sprawie toru trwaja, jednak prawdopodobienstwo, ze cos nie wypali jest male. przy najblizszej okazji poprosze pana dyrektora jasiuka o pozwolenie na skorzystanie z pokoju goscinnego. mysle, ze nie bedzie z tym problemow. od razu mowie, ze nie wchodzi w gre opcja oddzielny pokoj dla zakochanej pary, wiec jesli ma ktos przyjechac z dupa, a ona strzela fochy to niech ja zostawi w domu.
  
 
Cytat:
2005-10-27 14:58:46, PAGAN pisze:
najnowsze wiesci od piotrkaDJa: wszystko idzie w dobrym kiedunku. o 14-stej w niedziele bedzie uroczyste upamietnienie rocznicy wyjazdu pierwszej warszawy z FSO. rozmowy w sprawie toru trwaja, jednak prawdopodobienstwo, ze cos nie wypali jest male. przy najblizszej okazji poprosze pana dyrektora jasiuka o pozwolenie na skorzystanie z pokoju goscinnego. mysle, ze nie bedzie z tym problemow. od razu mowie, ze nie wchodzi w gre opcja oddzielny pokoj dla zakochanej pary, wiec jesli ma ktos przyjechac z dupa, a ona strzela fochy to niech ja zostawi w domu.



Czyli na nocleg trza spiwor i materac zabrac?
A ja liczyłem na pokój w hotelu
  
 
Cytat:
2005-10-27 23:29:58, KraseK pisze:
Czyli na nocleg trza spiwor i materac zabrac? A ja liczyłem na pokój w hotelu



no to sie przeliczyles!
  
 
Cytat:
2005-10-27 23:29:58, KraseK pisze:
Czyli na nocleg trza spiwor i materac zabrac? A ja liczyłem na pokój w hotelu



Sheraton albo Sobieski maja wolne miejsca choc nie wiem czy w nich Twoja wypieszczona pupcia mialaby wystarczajaco dobrze
  
 
Cytat:
2005-10-27 14:58:46, PAGAN pisze:
przy najblizszej okazji poprosze pana dyrektora jasiuka o pozwolenie na skorzystanie z pokoju goscinnego. mysle, ze nie bedzie z tym problemow.



Czy nocleg bylby z pt-sob, czy sob-nied?

Cytat:
od razu mowie, ze nie wchodzi w gre opcja oddzielny pokoj dla zakochanej pary, wiec jesli ma ktos przyjechac z dupa, a ona strzela fochy to niech ja zostawi w domu.



A parawanik mozna wziac?
  
 
z soboty na niedziele tylko. mysle, ze po jutrzejszej szmacie bede mial wiecej informacji.
  
 
Wstępnie się piszę na imprezę (wstępnie, bo w ciągu tygodnia wszystko może się zmienić). Powinna być niezła "jazda" .
  
 
A macie jakieś zdjęcia z tego toru FSO?
PS. Sorry za OT
  
 
zdjecia gdzies sa. ale wiesz, tor fso to tor fso. chcialbys tor bmw w warszawie?
  
 
Cytat:
2005-10-28 21:51:15, MolibdenFSO pisze:
A macie jakieś zdjęcia z tego toru FSO?


Ostatnie zdjecia w tej galerii >>>
  
 
Cytat:
2005-10-28 22:38:34, PAGAN pisze:
zdjecia gdzies sa. ale wiesz, tor fso to tor fso. chcialbys tor bmw w warszawie?



Pagan, ja Ci jednak pierdolne, albo kaze zrobic to chlopakom.
  
 
POGAN odezwij sie co do spania, kto przekima trzy osoby i dwa Fiaty z Łomży w bezpiecznym miejscu?
  
 
Cytat:
2005-10-28 22:38:34, PAGAN pisze:
zdjecia gdzies sa. ale wiesz, tor fso to tor fso. chcialbys tor bmw w warszawie?


Jasne,że nie, bo tor FSO pewnie jest lepszy

Dzięki GDA!
  
 
Cytat:
2005-10-29 16:37:57, Chrostek pisze:
POGAN odezwij sie co do spania, kto przekima trzy osoby i dwa Fiaty z Łomży w bezpiecznym miejscu?



Ja mogę przenocować Maksia może być pod opieką mamy
  
 
pokoj na terenie norblina bedzie do wykorzystania na 90% dzis. potwierdzenie od pana dyrektora bede mial jutro lub w we wtorek. parkowanie auta na terenie norblina. koniecznie trzeba zabrac spiwor i karimate.
  
 
Kto leci z Krakowa przez Częstochowe?? Jeśli wreszcie nic nie stanie na przeszkodzie to możę też pojade.
  
 
Moge poleciec i przez Czestochowe... jak bede cos wiedzial blizej, dam znac.
  
 
Wy tu gadu, gadu - ale czy macie potwierdzenie, ze beda jazdy na torze fabrycznym?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
A propos toru - trzeba zamówić deszcz, będzie się ładnie bokami latało po winklach Tylko pewnie mocy zabraknie
  
 
Ty jose nie będziesz miał mocy ? Zawsze pare koni sie znajdzie żeby wprawić twojego bandyte w jazde bokiem. Co jak co ale Ty potrafisz