Czwartkowe białostockie zloty samochodowe!!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na stronie bzs.end.pl są już fotki z naszego I białostockiego grilowania. Działa tam też forum akcji Białostocke Zloty Samochodowe (BZS). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania i udzielania się w BZS.
  
 
To ładnie a ja wczoraj was szukałem i nic!
  
 
Zagladaj na stronke spotu tam wsio jest.A jak cos to mozesz zawsze zagadac do Bocika na gg albo do mnie to sie dowiesz.Ale aktualnie po ostatnim naloci MSWiA wszystko ma sie przeniesc na dzialke Karola.O szczegoly pytaj Bociana.
 
 
A tu tez sie nie zalognelem.
  
 
Więc tak. Spotykamy się w czwartek 29.05 na lotnisku. Padła propozycja coby zrobić jakąś sprawnościówkę. Wszysto zależy od chętnych. Jeśli jacyś będą to się poganiamy a jak nie to polecimy na grila do Karola. Wstępnie umawiamy się na 18:30 a o 19 lecimy na grila.
Jeśli będą chętni do ściganki to się potkamy z godzinkę wcześniej i po tym dopiero polecimy na grila.
Więcej szczegułów postaram się umieścić jutro. POzatym zapraszam do udzielania się w dyskusji na forum bzs.end.pl. Tam są naogół świerze informacje o spotach.
  
 
Witka. Mamy już z pięciu chętnych do ścigania. Jak znajdzie się jescze kilku to OS dojdzie do skutku. Liczę na to że wśród LKP znajdzie się jeszcze z jeden poza Nerwusem zawodnik. Może zrobi się zawody międzyklubowe .
  
 
Milo mi. Ale nas jest tu nie duzo. Moze Grzesiek po maturce czasu znajdzie. No i oczywiscie pracujacy Maniek.
  
 
NO to zapadła decyzja. Spotykamy się jutro (29.05) o 17:30 na lotnisku, Ja zabiorę pare słupków i się pościgamy. MOże się znajdą jeszcze jacyś chętni. Narazie mamy 5 a reszta może się namyśli. Sojer obiecał zwerbować jeszcze kogoś. Krupek może znowu z kumplem od trabiego się pojawią. Liczę na odzew ze strony innych. Koło 19 po tym jak się poganiamy udamy się na ranczo do karola i może jak zwykle ostanio posilimy się przy grilu albo ognisku jak pogoda dopisze . Do zoaczenia jutro o 17:30 na lotnisku.
  
 
Witka.
Kolejny czwartek (5.06) juz niedaleko. Tym razem zapraszam wszystkich na Lotnisko Krywlany na godzinę 18. Będzie OS a potem grill lub ognisko na ranczu Karola. Może nie będzie tyle atrakcji co ostatnio ale kto wie. Niestety nie mam czasu pisać o tym co się działo w ostatni czwartek ale wieżcie mi było tego dużo i wesoło. Może niedługo pojawią się zdjęcia i będzie można je oglądać. Naprawdę polecam się pojawić. Jako ciekawostkę powiem że Kret obiecał w końcupojawić się swoją ładą WRC. Będzie w końcu co oglądać i może czym pośmigać.

Pozdrawiam wszystkich.
  
 
NIe mam czasu relacjonować wydażeń z ostatniego czwartku ale zamieszczę chociaż wyniki próby sprawnościowej:

Kierowca Auto I czas IIczas IIIczas
Leszek Vectra 2.0 35:14s 34:15s 34:70s
Guru Lanos 1,6 35:97s 36:09s 35:12s
Saper Poldek 1,6GLi 36:73s 36:10s
Wojtek CC 1100 36:77s
Poltec Poldek 1,5GLe 39:77s 40:88s
Sojer Muscel 2.0 41:22s
George Poldek 1,5GLe 41:52s 40:57s

Klasyfikacja ustalona po pierwszym przejeździe. Mam nadzieję że tym razem będzie więcej chętnych do startu.

Jeszcze raz pozdrawiam i zapraszam na następny spot.
  
 
Zapraszam na dzisiejszy spot. Może w końcu kolega Kret pojawi się swoją Ładą WRC. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w OSie. Spotykamy się o 18:00 na lotnisku Krywlany. A potem się zobaczy jak się sprawy potoczą.
  
 
Własnie przyjechałem
Za namową Nerwusa i Bociana wziąłem udział w kręcioku,slalomie,grom go wie jak to sie nazywa
Czas chyba mam ostatni z różnica ok 1 sekundy.
Bocian jak wróci to opublikuje wyniki
Tu najbardziej było widac jak miekką jest 2107.Dupe strasznie nosiło.Tak samo opony.Przydałby się niższy profil.
Cały czas jechałem na drugim biegu i lada żwawo przyspieszała.Polonez 1.5 jeździł to strasznie był moim zdaniem na 1 katowany,co mu chyba zbyt duzo nie dało(takie moje zdanie-może się nie znam zbytnio,bo to był mój pierwszy raz gdy brałem w czyms takim udziałpotem pojechalismy na ognisko do Karola na działkę.Niestety czwartek u mnie taki ze na 21.30 musiałem być w Białymstoku spowrotem.
Ogólnie było spoko i myślę ze za tydzien tez wpadne
Pzdr Grzesiek
  
 
Tak to jest najgorzej sie przelamac a potem Grzesiek jedziesz na czas?odp.no To wciaga cholernie. A co do tego tylko 2107 to widac poprostu fajosko przechyla sie na lukach. To fakt na krotkich odcinkach miedzy pacholkami to wygladalo jakby poldkom braklo mocy poprostu sie toczyly.Ale taki urok tych wozow.To wkoncu nie 2.0.
  
 
NIestety brak czasu nie pozwala pisać relacji takich jak kiedyś więc ograniczę się do podania oficjalnych wyników próby.

Kierowca Auto Iczas IIczas IIIczas
Raczek Peugot 106 N-grupa 28:67s
Leszek Vectra 2.0 29:90s 30:20s 29:65s
Wojtek CC 1100 30:63s
Poltec Polonez 1,5GLe 32:40s
Guru Lanos 1,6 33:07s 33:00s 30:00s
Szeryf BMW 530 33:25s
Nerwus Samara 1,3 33:95s
Grzesiek Łada 2107 34:70s
George Polonez 1,5GLe 37:81s 33:79s

Jak zwykle klasyfikacja wg pierwszego przejazdu. Więcej uwag i komentarzy napiszcie sami. Wtedy będzie pełna relacja ze spotu.
  
 
Witka. Oto wraz zprzypomnieniem o kolejnym spocie umieszczam aż trzy propozycje tras na najbliższy OS na lotnisku. Oto one (z racji na porządek na forum podaje same linki):

I trasa
II trasa
III trasa.
Napiszcie która z nich podoba się wam najlepiej a ta będzie ustawiona w najbliższy czwartek.

Dla nie wtajemniczonych: Spotykamy się w czwartek koło 18:00 na lotnisku Krywlany (giełda samochodowa). Podobnie ma być w najbliższy czwartek czyli 12.06.03.
  
 
Zapraszam na dzisiejszy wieczór po kolejną porcję wrażeń sportowych
  
 
Dopiero z działki wróciłem.Może w przyszłym tygodniu przyjadę,ale też mało pewne.
pzdr Grzesiek
  
 
Za tydzień chyba jest Boże Ciało. Ale jak będziemy to nic nie zaszkodzi się spotkać.
Za dwa tygodnie to co innego. ma być Wielki zlot pożegnalny. Pożegnalny z dwuch powodów: po pierwsze bo ja odchodzę ze stanowiska prezesa i wyprwadzam się z Białegostoku na stałe a po drugie to ostatni zolot przed wakacjami więc trzeba to jakoś uczcić.
  
 
Witka. Czas leci nieubłaganie i koniec czerwca się zbliża. Dla mnie będzie to wyjątkowy czerwiec bo ostatni w białymstoku. Dlatego chciałbym zorganizować ostatni wielki spot pożegnalny. Liczę na to że wszyscy którzy bywali na zlotach PTK i BZS pojawią się po raz ostatni przed przerwą wakacyjną. Fajnie byłoby się spotakć ze wszystkimi po raz kto wie może ostatni. Bawiłem się z wami fajnie i mam nadzieję że wy również byliście zadowoloeni z tego co robiłem. Za wszystkie niedociągnięcia i wpadki przepraszam.
Mam nadzieję że to co ja zapoczątkowałem nie zostanie zapomniane i ktoś podejmie sie kontynuacji tego co udało sie nam osiągnąć. Z czasem może uda się to jeszcze bardziej rozwinąć. Wszystko pozostawiam w waszych rękach. Nie chcę wyznaczać swojego następcy więc liczę że ktoś dobrowolnie zgłosi się na stanowisko ''Prezesa''.

Dobra koniec tych smentów. Czas na konkrety: Ten wielki spot przewiduję na 26.06.03r. Spotkajmy się o godzinie 18::00 na lotnisku Krywlany. Chciałbym aby doszła do skutku jakaś próba sprawnościowa. POtem może udałoby się zrobić ognisko na ranczu u Karola. Zabawa trwać będzie długo (mam nadzieję) więc rezerwujcie sobie czas na cały wieczór. Aby się nie nudzić zabieżcie swoje kobiety.

Jak ktoś jest zainteresowany to niech da znać tu czy gdziekolwiek indziej. Liczę że stawicie się licznie jak nigdy dotąd.

PS. W najbliższy czwartek (19.06.03) jest chyba Boze Ciało ale jeśli ktoś będzie się nudził po 18-tej i będzie w okolicy lotniska krywlany to niech zajedzie. MOże się coś skleci i się pobawimy.
  
 
Bardzo mi sie podobały te trelacje Waszych białostockich kręciołków. No i mam nadzieję,ze ktoś to dalej pociągnie))
Szkoda by było zeby to sie skonczyło . No ale Bocian - jesłi wracasz do Siedlec to nie znaczy ,ze wyjeżdzasz na koniec świata -może uda Ci się rozkrecic coś takiego u siebie i dawać nam tu od czasu do czasu relacje???Jesłi w Siedlach są fanatycy LAdzianek - powiedz im o nas - może ich ten nasz klub zaintersuje???
W kazdym razie zapraszamy zawsze na nasze LADZIARSKIE forum))
Pozdrawiam
Paweł