BIAŁYSTOK ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak to prawda. Za miło i przyjemnie w tym wątku żeby rostrząsać takie kwestie.

Dobrej zabawy na pożegnalnym spocie "Prezesowi" życzę



[ wiadomość edytowana przez: Bartek dnia 2003-06-13 00:11:38 ]
  
 
Witka. Czas leci nieubłaganie i koniec czerwca się zbliża. Dla mnie będzie to wyjątkowy czerwiec bo ostatni w białymstoku. Dlatego chciałbym zorganizować ostatni wielki spot pożegnalny. Liczę na to że wszyscy którzy bywali na zlotach PTK i BZS pojawią się po raz ostatni przed przerwą wakacyjną. Fajnie byłoby się spotakć ze wszystkimi po raz kto wie może ostatni. Bawiłem się z wami fajnie i mam nadzieję że wy również byliście zadowoloeni z tego co robiłem. Za wszystkie niedociągnięcia i wpadki przepraszam.
Mam nadzieję że to co ja zapoczątkowałem nie zostanie zapomniane i ktoś podejmie sie kontynuacji tego co udało sie nam osiągnąć. Z czasem może uda się to jeszcze bardziej rozwinąć. Wszystko pozostawiam w waszych rękach. Nie chcę wyznaczać swojego następcy więc liczę że ktoś dobrowolnie zgłosi się na stanowisko ''Prezesa''.

Dobra koniec tych smentów. Czas na konkrety: Ten wielki spot przewiduję na 26.06.03r. Spotkajmy się o godzinie 18::00 na lotnisku Krywlany. Chciałbym aby doszła do skutku jakaś próba sprawnościowa. POtem może udałoby się zrobić ognisko na ranczu u Karola. Zabawa trwać będzie długo (mam nadzieję) więc rezerwujcie sobie czas na cały wieczór. Aby się nie nudzić zabieżcie swoje kobiety.

Jak ktoś jest zainteresowany to niech da znać tu czy gdziekolwiek indziej. Liczę że stawicie się licznie jak nigdy dotąd.

PS. W najbliższy czwartek (19.06.03) jest chyba Boze Ciało ale jeśli ktoś będzie się nudził po 18-tej i będzie w okolicy lotniska krywlany to niech zajedzie. MOże się coś skleci i się pobawimy.
  
 
Właśnie dzisiaj przybyłem autkiem do Białegostoku. Zapraszam zatem wszystkich którzy chcieliby się sprawdzić razem ze mną (zapewne dam ciała jak zwykle ) lub przynajmniej boblookać mój bolid. Oczywiście 26.06 też najprawdopodobniej będę więc jędzie ażdwie okazje aby mnie zobaczyć za kierownicą .
  
 
Witka.
To moja przedostatnia a może nawet ostatnia relacja ze spotu białostockiego. Jak zwykle ostatnio spotkaliśmy się na lotnisku. Tym razem miało być zaledwie kilka osób ale ku mojemu i innych zaskoczenu frekfencja była zadowalająca. Po długich dyskusjach rozstawiliśmy słupki według tego schematu i zaczęła się jazda. Na początku trochę przeskadzały nam dwie BMy bo zachciało im się popalić gumy. Potem jednak udało nam się ich namówić do wzięcia udziału w OS-ie. Z każdym przejazdem rosła liczba kibiców i chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności. W międzyczasie przetrząsneliśmy razem z Kretem cały mój bagażnik w poszumiwaniu długiej śruby do dystansów. Obaj wysmarowaliśmy ręce po łokcie a okazało się że śruba leżała grzecznie w skrzynce z narzędziami. W międzyczasie rywalizacja trwała w najlepsze. Już dawno nie było tak wielu marek aut uczestniczących w OSie. Od najsłabszych CC 1,1 do najmocniejszych BMW 2,0Konkurencja była bardzo wyrównana gdyż różnice w czasie sięgały zaledwie kilku sekund. Po jakichś dwuchgodzinach większość się rozjechała a na lotnisko zawitali George i Poltec. Niestety przybyli za puźno bo już dążyłem pozbierać pachołki. Może następnym razem uda mi się w końcu zmierzyć z nimi. Z tego co działo się dzisiaj wnioskuję że na przysżłotygodniowym ostatnim zlocie pojawi się bardzo dużo ludzi. Mam tylko nadzieję że nie będzie ich aż tak dużo coby było się gdzie ścigać. Trasa na przyszły tydzień już została zatwierdzona. Tym razem będzie dużo kręcenia więc już trenujcie za kierownicą.
Po obejrzeniu swoich opon powiedziałem że więcej tak nie będę jeździł. No może czasami. Poza tym definitywnie Kleberki nie nadają się do tak ekstremalnego sportu.

Na koniec tabela wyników. Dla odmiany tym razem o miejscu decydowała średnia ze wszystkich przejazdów. Dla wielu kolejność będzie conajmniej zaskakująca.

Kierowca Auto I czas II czas III czas IV czas średni czas
Konar Astra 1,6 28.09s - - - 28,090s
Leszek Vectra 2,0 28,35s 28,94s 28,25s 27,80s 28,335s
BMW BMW 2,0 29,07s 28,56s - - 28,815s
Skoda Favorit 28,68s 29,62s - - 29,150s
Bucho CC 1,1 30,61s 29,45s - - 30,030s
Bocian Poldek 1,4 32,26s 30,62s 32,30s - 31,727s
Jarek BMW 2,0 34,12s 29,76s - - 31,940s
Saper Poldek 1,6GLi 35,02s 29,54s - - 32,280s
Grzesiek Łada 2107 33,02s 33,10s - - 33,060s
Baran Poldek 1,6GSi 33,29s - - - 33,290s


A nie mówiłem że się zaskoczycie.

POzdrawiam i do zobaczenia w następny czwartek. Po raz ostatni to ja będę wszystko organizował.

Pozdrawiam
Bocian_s

PS. Tak wygląda trasa na przyszły tydzień. Zapoznajcie się z nią dobrze bo jest zdrowo pokręcona.
  
 
Witajcie!!
Jak widac z opisu zlotu [THX to BOCIAN] dzieje sie tam duzo ciekawych rzeczy. Zapraszam takze do odwiedzania stronki
www.bzs.end.pl
  
 
Tak oto będzie wyglądać trasa ostatniego OSu przed wakacjami. Wszyscy chętni do uczestnictwa proszenia są o zapoznanie się z trasą.
  
 
Witka. No i po ptokach.

Z dniem dzisiejeszym Stałem się byłym prezesem podlaskiej sekcji PTK i akcji BZS. To już moja ostatni relacja ze wpotów bialostockich. Mam nadzieję że po wakacjach ktoś dalej zajmie się tym co ja do tej pory robiłem. Szkoda by było teraz wszystko zmarnować. CAła nadzieja w módszych pokoleniach. Ale koniec smętów czas na konkrety. Jak zwylke w czwartkowy wieczór spotkaliśmy się na Krywlanach. Ku mojemu rozczarowaniu nie dotarło sporo ludzi. Nie było nikogo z LKP mimo tak licznych zapowiedzi. Dobrze że chociaż dotarła stała ekipa. Na początku było jakoś niemrawo. Może przez to że ja zająłem się próbą założenia dystansów, Ogólnie starcie zakończyło się wynikiem 1:0 dla dystansów. Poprostu okazało się że albo stare i nowe poldki mają inny pierścień osadczy na tylnej piaście albo otwór wytoczony był mniejszy. Zajmę się tym po powrocie do domu. Narazie mam tarczki dystansowe i jakoś się toczę. Ogólny zastuj spowodował że spora częśc toważystwa szybko się zmyła. A szkoda bo potem działo się sporo. Po nieudanej walce zająłem się próbą sprawnościową. Trasa tym razem była naprawdę zakręcona i ludzie mieli spore problemy z zapamiętaniem jej. Przejazdy wyglądały spoko bo na starcie w końcu pojawiła się obiecana Kretowa łada rajdówka oraz bus mercedes, garbus, muscel, opel, cc i mój poldek. Muszę przyznać że praca pilota jest bardzo trudna i męcząca, że o stalowym żołądku nie wspomnę. Po przepilotowaniu 3 kierowców wysiadłem z merca zielony. Mimo wszystko wrażenia z prawego fotela są równie silne co z lewego. Szczególnie jak się przejechałem z Kretem jego ładzianką. Naprawdę spoko przeżycie. Aby było hronologicznie podam odrazu wyniki OS-u i wyjątkowo w kolejności startów. Kolejność każdy ustali sobie po czasach przejazdów.

Kierowca auto I II III IV
Bocian PN 1,4 16V 49:52s 47:86s 46:83s 48:22s
Kret Łada - KJS 47:55s 45:66s 43:96s 44:63s
Konar Astra 1,6 45:67s 43:08s
Czarek Merc bus 53:18s
Wilk Muscel 51:29s
Adam Garbus 53:19s
AdamCC CC 1,1(Wojtka) 43:89s 44:60s


Całość jest udokumentowana na kamerze. Nie wiem tylko jak to otrzymam ale mam nadzieję że jakoś to zobaczę. Georgeu Liczę że mi jakoś podeślesz płytkę. Adres podałem teraz na GG więc czekam. PO zakończeniu próby sprawnościowej udaliśmy siędo karola na ranczo gdzie Reggi i Nerwus oklejali folią szyby w nerwusowej łajdaczce. Tradycyjnie wyrównaliśmy nieco karolowi teren przrd halą. Będzie miał co pograbić. Potem stały punkt programu czyli grill i kiełbaski. W międzyczasie nie mogąc doczekać się kiełgasek wybrałem się na zwiedzanie moim poldolotem pobliskiego pola. Po władowaniu się w bruzdę myślałem że coś urwałem ale jakoś się jeszcze trzyma kupy. Niestety przepaleniu ulebła rurka zastępująca śeodkowy tłumik w wydechu. Będzie okazja założyć środkowy tłumiczek i porównać poziom hałasu i dynamike jazdy na zmodyfikowanym wydechu. Oby tylko nie ścignęli mnie panowie niebiescy. Od karola ja, nerwus i reggi jako ostatni imprezowicze wyjechaliśmy koło pierwszej w nocy. Finałem wieczoru był wyścig dwoma pasami zwierzynieckiej. Dobrze że nie było pewnych służb bo już pewnie nie mielibyśmy już prawek obaj. Na szczęście udało nam się wrócić cało i zdrowo do akademika.

Podsumowując bardzo miło wspominam te półtora roku wspólnych spotkań i zabaw w mini sport samochodowy. Jak powiedziełm w rozmowie z kretem: Ja tylko zaproponowałem jakieś półtora roku temu abyśmy się poznali i tym oto sposobem doszliśmy do cotygodniowych spotów i stworzenia BZS (białostockie zloty samochodowe). Udało nam się również zjednoczyć ludzi z wielu klubów i innych niezrzeszonych. Mam nadzieję że po wakacjach to bedzie się rozwijać dalej. Fajnie też byłoby doprowadzić dokońca sprawę kacji pod kryptonimem MOTONALIA. Coś dla was panowie. Takie małe wyzwanko organizacyjne.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i tak liczne uczestnictwo. Trzymajcie się i dalej bawcie się sami. Ja wracam do swojej piaskownicy w Siedlcach. Może i tam coś sklecę.
POzdrawiam
Odchodzący prezes podlaskiej sekcji PTK oraz BZS
Bocian_s
  
 
Dzieki Bocian za wszystko mysle ze kiedys wpadniesz na BZS'owe spotkanko i pogadamy o starych dobrych czasach
  
 
halo halo
Czy Białystok/Podlasie spi?
Może by tak urządzic mały spocik?
Podawajcie terminy jakie Wam pasują,to coś wykombinujemy
Mi ogólnie pasuje codziennie po 17.30,oprócz sobót,a niedziela od 12(wyspac też sie kiedyś trzeba )
jako miejsce spotu proponuję parking za wydz. bud. Politechniki białostockiej.
pozdrawiam
Grzesiek
  
 
Witka
Trzeba by było coś wykombinować. Jestem za terminem 17.30 codziennie (no może 18 )
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: payoo dnia 2004-09-07 12:40:10 ]
  
 
CHAT OPEL KLUB POLSKA
Spotykamy się zawsze na http://chat.opelklub.pl w każdy Piątek o od godziny 20:30 do 00:00.
Jest to dobra alternatywa da osób, które nie mogą uczetniczyć w życiu OKP na zotach czy spotach.
Poznajmy się na chat-cie. To hasło na ten tydzień


Zapraszymy wszystkich nowych klubowiczów Opel Klub Polska
  
 
UWAGA PILNE
Wszyscy Chętni na ZLOT w Pomorskim proszeni są o podanie przybliżonego terminu wpłaty pieniędzy (na priv)

Termin wpłaty do 15 stycznia!!!
  
 
sprzedam kadetta C city....PILNE!!! cena okazjonalna 1800PLN na chodzie w 100% sprawny, amory KONI - żółte, zagazowany wiecej info na priv
sprzedaje także opla Rekorda C....

więcej info na priv-a lub:
furdal@op.pl
GG 9083766
tel kom. 504 26 26 55
  
 
i co z regionem?? kasujemy??????????
  
 
Witajcie ludzie z Białegostoku i okolic. Obecnie jestem w stolicy Waszego regionu do Poniedziałku. Pozdrowienia dla wszystkich, i obyście się nie nudzili. Organizujecie jakieś spotkania czy inne zjazdy z innymi klubami ?
Kiedyś ktoś pisał, że spotykacie się bodajże na lotnisku w niedziele i testujecie maszyny. Czy jest to nadal aktualne ?
  
 
Cześć
a no na lotnisku dużo różnych klubów się spotyka

ja jutro mam caly dzien zajęty,w poniedziałek wyjeżdzam, także szkoda,
może next time
  
 
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR
  
 
Ramki OPEL KLUB POLSKA wczoraj zostały zamówione.
Wybrałem najdroższe, ale ponoć najlepsze. ( jakość wykonania, szerokość paska na reklamę OKP, idealne dopasowanie).

Termin realizacji to 15 dni roboczych.

Od tej chwili zbieram zamówienia pod adresem poczta@opelklub.pl
Proszę w tytule podać:

IND - gdy zamówienie indywidualne
GRP - gdy zorganizowana grupa

Cena została ustalona na poziomie:

10 zł ZA DWIE RAMKI.

Jeśli wysyłka będzie zbiorcza min 10 ramek (obniżam próg) nie doliczam kosztów przesyłki.
W innym wypadku należy doliczyć 5 zł.

Na zlotach regionalnych w Warszawie sprzedaję ramki po 10 zł.
Ostatnia środa miesiąca BlueCity ~20:00. ( inf. zawsze wcześniej na forum w wątku warszawskim)

Pieniądzę będę zbierał ( wtedy podam numer konta) jak juz ramki będę miał w rękach.

Pozdrawiam


P.S.
Proszę Region Adminów o zajęcie się sprawą w swoim regionie.

  
 
zlot!