Wałek Świątka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na wstępie do Masterow nie zamykajcie tego tematu bo na gielde ogloszenia nie wrzuce
A wiec jest do sprzedania walek Swiatka do 1.6GLE NOWY!!! (walek lezal w piwnicy chyba z 5 lat sprzedaje go taksiarz mial go montowac tylko nigdy nie mial czasu a ze zawalal mu miejsce w piwnicy to chce go sprzedac). Moze jest ktos zainteresowany cena 200zl (u Swiatka kosztuje 380zl). Odbior tylko i wylacznie osobisty najlepiej w Sulejowie albo w Gdańsku.
I to by bylo na tyle w tym temacie
  
 
Skora a co to jest wałek Swiatka
  
 
To sobie poczytaj TU
  
 
A NAJLEPIEJ TU
  
 
Fajnie bylo by sobie taki salozyć , ale niestety musiał bym zmieniac chip w kompie (GLI - zaplon sterowany komputerem). Po za tym jak dlugo na tym silnik polda pojeździ ?? !!
  
 
Fajnie by było miec taki wałeczek w Brembosie.

Road Runner: albo ty bierz do swojego.
  
 
Jak beda fundusze to zastosuje manewr taki jak Ty tj. 2.0
Nie bede przeciez ładował kasy w silnik z przebiegiem 130kkm tym bardziej ze przy 3000obr od pewnego czasu wydobywaja sie nie zbyt miłe szmery z dolnej czesci kadłuba-wał korbowy
  
 
Przywioze go do Sulejowa moze ktos sie skusi
  
 
nie bede dawal nowego tematu....wiec..
Czy ma ktos do sprzedania walek sportowy ?
doszly mnie sluchy ze Ireq cos ma/mial ale cos go dawno nie widzialem na forum co sie z nim dzieje ??
silniczek fiatowski...
  
 
Ja juz bym dawno kupil swiatka wyrob , wyprobowany juz i ladnie dzialajacy ale niestety w moim smoczysku nie pochodzi
  
 
na tej stronie znalazłem małe info na temat tych wałków