Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś był całkiem miły dzień odbył sie mały spot 3x DF Pogadaliśmy pośmialiśmy


  
 
Be ze mnie?

No, jeszcze sześć dni.........
  
 
Pany i co sa juz jakies dalesze plany co i gdzie PO godzinie 11.00 ? bo qrka sie raczej niewyrobimy (dzien wczeniej kolega syreniarz ma weselicho w Lezansku i jedziemy obstawiac ) no i moze dolaczylibysmy gdzies "w trakcie" tylko gdzie ? chyba nie bedziecie stac caly dzien na podpromiu ??
  
 
Cytat:
2005-11-15 02:56:18, boowa105 pisze:
Pany i co sa juz jakies dalesze plany co i gdzie PO godzinie 11.00 ? bo qrka sie raczej niewyrobimy (dzien wczeniej kolega syreniarz ma weselicho w Lezansku i jedziemy obstawiac ) no i moze dolaczylibysmy gdzies "w trakcie" tylko gdzie ? chyba nie bedziecie stac caly dzien na podpromiu ??

Hehe to może zrobimy Brame FSO Najgorsze jest to że w tym tygodniu zapowiadają minusowe temp. i opady śniegu
  
 
Cytat:
2005-11-14 21:44:16, vazyl pisze:
Be ze mnie? No, jeszcze sześć dni.........

To był spontan
  
 
Cytat:
2005-11-15 02:56:18, boowa105 pisze:
Pany i co sa juz jakies dalesze plany co i gdzie PO godzinie 11.00 ? bo qrka sie raczej niewyrobimy (dzien wczeniej kolega syreniarz ma weselicho w Lezansku i jedziemy obstawiac ) no i moze dolaczylibysmy gdzies "w trakcie" tylko gdzie ? chyba nie bedziecie stac caly dzien na podpromiu ??


Pisz do nie na emalie to dam Ci numer mobile w razie "w"
  
 
U mnie zrobiła się lipa kurde wróciłem fiatem na holu do domu prawdopodobnie walną termostat bo parownik zamarza nie mam kasy zeby zrobic co kolwiek z tym fanetem najwyzej na zlot przyjade matzizem

Wszystko się pierdoli


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-18 17:24:04 ]
  
 
no to piknie..... i skad ja teraz grilla wezmę? Kiełbacha już zamówiona, na surowo będziemy jeść?
  
 
Spoko Vazyl zebym miał go nawet w zębach przynieśc to grill będzie. Rano spróbuje zreaktywować fiaciora z ojcem ale tak czy siak dotrę tam jakims bolidem więc głowa do góry


Niestety fiat niezyje dalej parownik dalej zamrza a na benie wogole nie chodzi KJM będę musiał przyjechać plastikowym autem



[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-19 14:57:58 ]
  
 
co to jest za motka z grilem???????? wurst jest gratis ??? i jak tam stoi sprawa z naklejkami, ile mam szykować kasy???? A najlepsze jest to że już jutro jest ten dzień
  
 
Cytat:
2005-11-19 22:18:09, BanditC pisze:
co to jest za motka z grilem????????



Żeby nie wiem co.... to bedzie

Cytat:
wurst jest gratis ???



Jest 2 kilo, kto pierwszy do "koryta" ten zje więcej

Cytat:
i jak tam stoi sprawa z naklejkami, ile mam szykować kasy????



Naklejki są, ale w ograniczonej ilości. Myślę że jeżeli będą chętni naklejek będzie więcej.

Cytat:
A najlepsze jest to że już jutro jest ten dzień



Tak ja tez się już brandzluję na samą myśl
  
 
No i stało sie juz jest po zlocie. Troszke żesmy wymarzli, ale generalnie było ok i oby wiecej takich spotów było.
pozdrawiam
  
 
No i po zlocie było całkiem nieźle jak na pierwszy raz mimo zimna jakie panowało odbył sie grill przy którym staliśmy jak bezdomni koło koksownika hehe po zjedzeniu kiełbasek przyszła pora na tor przeszód co tu jeszcze więcej napisać oglądajcie zdjęcia

























Potem sklece jeszcze jeden pozadny filmik i tez zamieszcze



[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-20 15:20:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-20 15:28:44 ]
  
 
nom wrażenia pozytywne troche frekwencja nie dopisała ale cieszmy sie z tego co było, a było fajnie. Nie moge sie doczekać następnego , dojechałem cał żywy i z olejem z silniku
  
 
Witam.
Ja też dotarłem w jednym kawałku.
Jestem zadowolony, że jakoś to wyszło. Trochę smokrytyki - nie przygotowałem się jak trzeba, nie kupiłem chleba, tacek i widelczyków do kiełbachy, zapomniałem o rozpałce, miałem tylko 7 pachołków, nie zabrałem żadnych zdjęć....... itp. itd.
Wielkie podziękowania dla Pemka, który wykazał się jako żarliwy sympatyk FSO AK i wspierał mnie jak tylko mógł.
Dzięki dla Andruta za miłą trasę i motoryzacyjne dyskusje.
Dzięki dla kolegów z F&F za przybycie i miłą atmosferę.
Dzięki dla BanditaC za "jęk panewek".
Dzięki dla kolegów Piotrka, oraz reszty kierowników czerwonej sfory Polonezów, których imion niestety nie pamiętam, ale obiecuję że to się zmieni.
Dzięki dla kierownika Polówki za profesjonalne wykożystanie moich pachołków i przebycie masy kilometrów na zlocik.
Mam nadzieję że wszyscy rozjechali się z nadzieja na następne spodkania i w dobrych nastrojach.
Pozdrawiam - vazyl



Fcuk, reszte zdjęć mam w zbyt dużej rozdzielczości dla imageshacka. Jutro powklejam. Sorry.
  
 
bardzo sie ciesze, ze w koncu podkarpackie ruszylo. nastepnym razem nie zapomnijcie widelcow i tacek na zarcie, hehe! kazdy spot to krok do przodu. proponuje kawe w termosie, hehe!
calkiem fajne furki u was lataja. pozdrawiam!
  
 
naklejka zintegrowała sie już z fiatem także moge śmiało rozpowszechniać klub w mieście (następnym razem założe nie przemakalne skarpetki, miałem mokro po kostki , ale do domu miałem kawałek więc zdążyło powysychać), mogliśmy jeszcze zrobić fotke grupową ale za dużo sie działo i wyleciało z głowy , fiat może klekotać jak DIESEL
  
 
Vazyl, gratulacje. Pierwszy spot zaliczony i jak widzę UDANY. Tak trzymać!Powodzenia na przyszłość od ZGW. PS. ładne kanty u was latają.


[ wiadomość edytowana przez: JACEK94 dnia 2005-11-20 22:22:49 ]
  
 
niedojechalem walnely hamulce....niestety zlosliwosc rzeczy "martwych" trwa naprawa wozu moze nastepnym razem nie zrobi mi psikusa
  
 
No to teraz jeszcze relacja z pierwszego historycznego spotu w dziale ZLOTY i będzie komplet - tak trzymać dalej