Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 37

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jacu może wiecej detali bo nie rozkminiam co to za miejscówka
  
 
Wjezdzasz do Rzeszowa od Głogowa jak sie skonczy obwodnica po lewej masz domki pozniej cpn kiedyś GLIMAR był i kawałek dalej jest knajpa pizza z i hotel w jednym z dużym parkingiem. Jak jade do rzeszowa to tam zajezdzam bo parking duzy ceny przystępne dla kierowcy więc mysle że tam byśmy sie stykneli.
  
 
Dla mnie to prawie rzeszów a to jakieś 4 km od tablic Rzeszów to moja propozycja ale jak bedzie inna to sie dostosuje



[ wiadomość edytowana przez: JACU626 dnia 2007-01-14 14:02:16 ]
  
 
dla mnie moze byc
  
 
Może być
A ja mam zapytanie czy niema ktos pożyczyć aku na miesiac, bo mój już się doniczego nadaje
  
 
Może być.
Wiadome o której godzinie?
Proponuję 11 zeby "śpiochy" mogły odespać sobotę i nie było z puźno na dłuższe gawędzenie.
  
 
To co 11? Pemek aku ci wezme bo zmieniałem znajomej na nowy a ten co miała nawet jeszcze kręcił.
  
 
11 moze być

O dzieki Ci wielki Jacu jak coś tam kręci to będzie, bo mój to zupełne nemo auto postoi pare godzin i niema juz czym zakrzesać OHVki
  
 
Wezmnę linkę
Jak tam reszta, ktoś więcej przybędzie?
Może to pierwszy stopień weryfikacji?
  
 
Cytat:
2007-01-05 17:03:22, vazyl pisze:
Wezmnę linkę Jak tam reszta, ktoś więcej przybędzie? Może to pierwszy stopień weryfikacji?


tak 1 stopień weryfikacji.
Ja bede z 2 ziomami.
Miejsce to co Peem zaznaczył bede o 11.
PZDR. Bez odbioru.
  
 
a mi się znowu zesrał układ chłodzenia przychodze do domu i kałuża pod autem mam już dość... mam ochotę go podpalić i patrzeć jak płonie fiatem napewno na spota nie przyjadę..

btw to wkońcu spotykamy się na podpromiu czy w tej knajpce?

[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2007-01-06 14:26:09 ]
  
 
Cytat:
2007-01-06 14:24:11, Pemek pisze:
a mi się znowu zesrał układ chłodzenia przychodze do domu i kałuża pod autem mam już dość... mam ochotę go podpalić i patrzeć jak płonie fiatem napewno na spota nie przyjadę.. btw to wkońcu spotykamy się na podpromiu czy w tej knajpce? [ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2007-01-06 14:26:09 ]


W KNAJPIE O 11 jutro tj 7 stycznia NIEDZIELA.
  
 
Czyli zajazd vis a vis stacji benzynowej w stronę Głogowa Młp. o 11.00.
Pemek zabrać Cię po drodze, czy masz transport?
W razie czego telefon macie poniżej..... na ra, pochwa, szczęść bo.
  
 
Czyli 11 Knajpa na wjezdzie od głogowa, właśnie z Gołdapi wrociłem to spać i znowu w droge.
Pemek nie mam akumulatora tato robił parządki bo złom wywoził i go wywali a ja głupi szukałem szukałem w koncu jak sie spylał za czym tak latam to sie dowiedziałem wrrrr
  
 
Melduję powrót do domu. "Shrek" mnie zaskoczył, spalanie przy spokojnej jeździe na trasiedo Rzeszowa, czyli do około 100km/h wyniosło 6,92L/100km. Ciekawe jak wyjdzie powrót jak zaleję, spowrotem nie przekraczałem 120. No przez chwilę goniłem duuużo więcej, ale na benzynce
  
 
Tez juz w domu i
  
 
Melduję się cały i zdrowy, jeszcze raz wielkie dzięki dla Ramziego za podrzucenie mnie
  
 
Cytat:
2007-01-07 18:16:57, szymoniec pisze:
Melduję się cały i zdrowy, jeszcze raz wielkie dzięki dla Ramziego za podrzucenie mnie


Red Devil do usług
  
 
mi też wypada podziekowac Vazylowi to jest dobry człowiek zawsze pomocny od podwózek do pogotowia alkoholowego JESTEŚ WIELKI! o
  
 
Up

Co słychać w moich stronach
Nie pisze na nowym forum bo podobno sie z buciorami pcham Vazyl mówiłeś żeby aktywnie udzielać sie w tworzeniu strony i forum - jak zaproponowałem dział na forum to zjeby dostałem i posta mi skasowali . Samochodami fso jezdze od 87 roku nie jestem "chlopczykiem" dobiegam - niestety- hehe do 40 i jezdzenie po mnie mnie wqxx. To tyle żalów po prostu gdzie mnie nie chca to sie nie pcham. Fiata z tego powodu nie sprzedam a wręcz powiększe stadnine .

Ramzes znalazłem zestawy do WEBER 34ADF wyjda po jakieś 73 zł jak by było więcej niz jeden to moze i cos by utargował, pisz co robimy??