Budowa ramki na panel LCD w kokpicie i montaż - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja wyczarowałem coś dla tych, którzy mają dwie lewe ręce i sporą kieszeń. Jak widać nad panelem LCD znajduje się nawet nawiew (przejściówka załączona, aby nam na LCD od tyłu nie dmuchało), ale nie można nadmuchu ani ukierunkować, ani zamknąć.

DO MK7:


A tak się to prezentuje w samochodzie:






A mnie sie marzy taki cały tunel z wskaźnikami na dole zamiast popielniczki, którą wraz z zapalniczką przeniesiono do tyłu a cały tunel poprowadzono aż pod tylnią kanapę......... Pionowa część konsoli jest delikatnie skierowana w stronę kierowcy co mnie się bardzo podobuje

  
 
Dla posiadaczy MK6 też coś mam:



A tak to jest na gotowo:



  
 
a ja znalazłem ciekawstke:
http://allegro.pl/item117176592_mikro_zasilacz_picopsu_120_do_pc_routera_carpc.html

szkoda ze juz po aukcji, ale z opisu wynika, ze gostek wie skad mieć takich zabawek więcej
  
 
Cytat:
2006-07-24 22:56:23, polityk pisze:
a ja znalazłem ciekawstke: http://allegro.pl/item117176592_mikro_zasilacz_picopsu_120_do_pc_routera_carpc.html szkoda ze juz po aukcji, ale z opisu wynika, ze gostek wie skad mieć takich zabawek więcej




Ale nie za takie pieniadze. Mam qmpla w USA, który równiez zrobił carputera u siebie, więc jak zajdzie potrzeba to wyczai coś dla mnie, ale nie za $70

Sławka wózek:






  
 
A moze takie coś w kobiku?











Muszę przyznać, że zderzaczek też mi się podoba
  
 
DarasBB a cene tez wygrzebales? chodzi mi o zestaw konsoli do MK7.....?
  
 
Cena konsoli do malowania 299*



Cena konsoli do malowania 599*



*Podane ceny są w EUR, dlatego mówiłem o sporych kieszeniach.
  
 
Przyznaję, że prezentuje się to wypaśnie, ale nie na MOJE zarobki..................
  
 
w PLN to bym jesczze dal le tak........ to moze sam kiedys cos poKOMBInuje
  
 
Dokładnie tak jak mówisz. W złociszach to i te 600 by się opłacało, bo stary panel i tunel zawsze można sprzedać.

Dlatego, albo kupujesz nowy (jesli Ciebie stać):




A jeśli z kasą krucho, to zakasać rękawy i:
  
 
raczej opcja z rekawami wchodzi w gre mi osobiscie bardziej odpowiada ta wersja srodka
  
 
To już indywidualne upodobania. Mnie się ta wersja podobuje (kolor już nie ), bo ma tak fajnie radyjko i sterowanie nawiewami oraz zegary tak delikatnie w stornę kierowcy przekręcone.

  
 
baaardzo fajne, tylko powiedz darek gdzie ty to wykopałeś, może jakiś link dla zaciekawskich!
  
 
Cytat:
2006-07-25 21:50:51, Biedrona pisze:
baaardzo fajne, tylko powiedz darek gdzie ty to wykopałeś, może jakiś link dla zaciekawskich!



Link powiadasz?

Hmmmm no bo widzisz, ja sam sobie dłubiem takie cudeńka i szukam później zbytu za ciężkie dutki

Żartuję. Ceny i fotki znalazłem już daaawno temu i wrzuciłem na HDD. Jak sie dokopię do URL to się odezwę.
  
 
Bardzo proszę.

KLIK
  
 
Coś mnie ostatnio wzięło na ten Car PC, szperałem troszkę po necie i trafiłem na to Klik jest to lista stron z oprogramowaniem do Car PC

Swoją drogą to wszystko nie jest takie tanie.
Bo jeśli chcemy złożyć wszystko z starych część np. jakąś mała płyta z VGA pod durona chociażby, kostka ramu oraz dysk CF (żeby system się szybciutko ładował) wyniesie nasz ok 600zł to tą cenę można jeszcze znieść. Ale jeżeli przyjdzie nam kupować LCD z ekranem dotykowym to cena całego zestawu wzrośnie do 1600zł a nie liczyłem jeszcze okablowania zasilacza procka no i DVD na przykład.

Jest tez druga możliwość kupić płytę Mini ATX koszt ok 300 zł i mamy na niej grafikę, sieciówke, procka, dokupujemy tylko ram, dysk, napędy, okablowanie i mieścimy się w 600-700zł z tym ze znów pozera nas kupno LCD.
Więc mam pytanie czy ktoś widział LCD z ekranem dotykowym tak do 600zł bo tyle jestem w stanie dać. Czy zostaje mi kupno bezprzewodowej klawiatury i myszki?


Tak na marginesie DarasBB co to za program z którego miałeś screeny??

[ wiadomość edytowana przez: Kakiel dnia 2006-08-09 14:37:15 ]
  
 
ostatnio na allegro jakis koles sprzedawal car pc firmy HP za calkiem przyzwoite pieniadze, niestety aukcja sie juz skonczyla....wracajac do tematu kradziezy i polskiej mentalnosci to zwroccie uwage ze coraz wiecej samochodow jezdzi z fabryczna instalacja car pc, z nawigacja itd itd i jakos kradziezy nie ma, jak sie solidnie zamontuje i bedzie to wgadal np jak instalacja tego kolesia ze stanow to napewno nikomu tego nie zajumaja.... takie jest moje zdanie
  
 
Cytat:
2006-07-25 20:38:16, DarasBB pisze:
A moze takie coś w kobiku? Muszę przyznać, że zderzaczek też mi się podoba

Nooo ten to jest cooll.....te felusie to od cosiego???zamierzam teraz łyknąć takie ...dobre et to podstawa
  
 
Cytat:
2006-08-11 11:33:30, SAVO pisze:
Nooo ten to jest cooll.....te felusie to od cosiego???zamierzam teraz łyknąć takie ...dobre et to podstawa



cossi to sa 16stki
  
 
Następny krecik się znalazł