Lampy lexus

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
które waszym zdaniem lampy są bardziej efektowne prosze o opinie
ps jest możliwość kupna po 300 zł za komplet ale musi być minimum 10 chętnych
  
 
Jeśli już, to te pierwsze, bo nietypowy układ. CHociaż ja akurat nie przepadam za LXami.
  
 
10 chętnych na konkretne czy może być 10 na oba typy ?? Ja w sumie bym się pisał ale to zalerzy właśnie czy bedzie do wyboru ... bo zebrać 10 na ten samo wzór może być problem. Ale cena jak dla mnie rewelka !!!
  
 
nie chciałbyś usłyszeć mojej opinii, więc nic nie powiem...
może ja taki miły dzisiaj jestem bo mi plomba z zęba wypadła i mnie napier$%^&*( jak diabli....
  
 
I jeszcze jedno. Do MkV nie ma?
  
 
właśnie w tym problem że z jednego wzoru albo-albo
  
 
niestety szefie do 5 nie ma
  
 
No ja jak "wilku" bym się pisał na te pierwsze bo te na żółtym tle już troche "oklepany" wzorek.
  
 
Cytat:
2005-06-27 19:44:19, golek71 pisze:
niestety szefie do 5 nie ma



No to dalej zbieram na białe Foxy
  
 
Cytat:
2005-06-27 19:50:42, WilK pisze:
No to dalej zbieram na białe Foxy



no to jest nas 2 na te biale - jeszcze 8 i dobre zrodlo i kto wie
  
 
te lampy jako lexusy mi się niepodobają....ale te same tylko z czarnymi wkładami są bardzo fajne.....bardziej jednak podoba mi się ten drugi układ......
  
 
Te lexy sa super ja potrzebuje takie do mkV albo biale klosze
  
 
Cytat:
2005-06-27 20:10:00, maxi-diabel pisze:
Te lexy sa super ja potrzebuje takie do mkV albo biale klosze



no to jest nas 3
  
 
Krzywa rośnie
  
 
te z białymi kloszami to w jakiej cenie bo też bym się pisa gdyby była przystępna
  
 
A jaka jest cena tych lamp jeśli nie znajdzie sie 10 chętnych?
  
 
Widze, że kiepsko idze uzbieranie dziesiątki ... troche szkoda ja wciąż się pisze jak co, najchętniej na te na białym tle ale z tego co wiem to jest jeszcze trzeci wzór ... ?? A jeśli jest ktoś z 3miasta to może by podskoczył przy okazji do "norauto" (koło auchan) wiem że tam też mają takie leksusy, ciekawe w jakiej cenie ...
  
 
niop te pierwsze na białym tle mi sie podobywują, jak by tak znaleść jeszcze kupca na moje standardy....
  
 
Ja niestety nie widze zadnych fotek , ale to i takl ma male znaczenie bo pewnie nie ma do combi ...
  
 
Ja pisze sie na te pierwsze jest nas chyba juz 4.