140km/h i ani kilometra wiecej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej. Mam taki problem mam poldka 1,6 2001r caro plus,i problem polega na tym ze nie pojade nim szybciej niz 140 i obroty nie przekrocza 4000 ani na 4 biegu ani na 5 biegu nawet z gorki rozpedza sie fajne do 140 a potem jak by jakas blokada co jest pomocy ?
  
 
opor powietrza ?
  
 
raczej cos nie tak z polonezem fabrycznym polonezem bez przeróbek z bagaznikiem dachowym w 2 osoby 165 km/h polonez z 1998 roku silnik gsi przebieg 140 tys. A ile masz przebiegu w tym poldku??? Przy moscie ktos czasem nie grzebał?? może ma inne przełożenie
  
 
Może to jest błąd prędkościomierza, albo zły reduktor przy skrzyni biegów? Miałem kiedyś taki co to nie pokazywał dla odmiany ponad 60 km/h.
  
 
Opór powietrza nie zatrzymuje przy 140, reduktor kocie nie ma inc do tego bo auto staje na 4 tyś obrotów. Świece kable paliwo itp do sprawdzenia.

to mój wynik więcej sie bałem fiata rozpędzać

  
 
Czy on nie chce przekroczyć tych 4000 obrotów w ogóle czy tylko na IV i V biegu?

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-12-03 21:47:14 ]
  
 
przy moście raczej nie tam zdaje sie ze jest wszystko ok przebiek 80000 tys powiecmy ktos tam powiedzial mi ze moze jakaś blokada jest albo cos jest nie tak z wtryskami
  
 
Blokady napewno w polonezie niema sprawsz układ wtryskowy i zapłonowy.Raz też miałem taki przypadek ze polonez niechciał jechać i okazalo się ze jedna swieca jest niedokręcona i uciekało sprężanie.
  
 
Stan techniczny sie klania. Albo LPG

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Być może jest to "początek końca" wałka rozrządu.