[MKVII] Jak naprawić urwany zaczep na halogen w zderzaku?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej!

Podpowiedzcie jak poradzić sobie z takim problemem. Kumpel ciągnął mnie na holu, linka odstrzeliła i wywaliła mi halogen. Ogólnie rzecz ujmując to jest cały. Poszedł jednak zaczep na zderzaku (jest przyśrubowany do halogenu).
Jak to dobrze zrobić, żeby nie wiercić zderzaka, a żeby zamontować halogen. Dopowiem jeszcze tylko, że byłem u zawodnika, który spawa plastik i niby to zrobił. Jego rozwiązanie nie wytrzymało jednak próby czasu i jak tylko stopniały śnieg odsłonił dziury na drodze to spaw puścił i halogen trzymający się tylko na 1 zaczepie wpadł do środka.


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-02-25 22:10:21 ]
[ powód edycji: temat ]
  
 
Daj na kropelkę,ale tą oryginalną (stojąca buteleczka i pisze kropelka).U mnie trzyma już drugi rok.Nawet jak wymieniałem halogeny to odkręcałem śrubki i plastiki nie poodpadały(bo rozmawiamy o grzybkach plastikowych na ktorych trzyma się halo na wkrętach).Tylko dokładnie odtłuść przed klejeniem.Powodzenia w klejeniu,bo niestety trzeba wejść pod samochod.
 
 
Cytat:
2010-02-25 14:55:46, przemo2 pisze:
Powodzenia w klejeniu,bo niestety trzeba wejść pod samochod.


Heh, już dzisiaj byłem pod samochodem. Wykręciłem go na czas, aż zdecyduję się na jakieś rozwiązanie.
A skoro o klejach to czy przypadkiem jakiś dwuskladnikowy nie będzie lepszy (np. poxipol, pattex czy distal).
  
 
ja uwazam ze nic nie zastapi spawania... sam posiadam spawarke jak sie zastosuje odpowiednia technike i spoiwo to bedzie trzymac wieki...
  
 
Jeśli zostało Ci trochę uchwytu to wywyierć w nim dziurkę i przymocuj halogen opaską zaciskową. Ja tak zrobiłem i się trzyma.