Autodiagnoza czy cos takiego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy 405 ma cos takiego? no to cos co jak sie odłacza akumulator to sie tam nastawia mu w pustym łbie bo okazało sie ze akumulator to ja mam sprawny a nie pali tylko wszystko gasnie jak przekrece kluczyk
  
 
chyba stacyjka zmarla....
  
 
Cytat:
2006-01-10 21:33:25, adasco pisze:
chyba stacyjka zmarla....

stacyjka była wymieniona po za tym zanim sie tak zrobiło zrobił chrych..............i cisza
  
 
a rozrusznik kreci - czy tylko gasnie wszystko? Bo moze rozrusznik ma zwarcie?
Gasnie tylko jak przekrecisz, potew znow wszystko swieci? Bo to by wskazywalo, ze gdzies idzie duze obciazenie.
a jestes pewien tej stacyjki?
  
 
Cytat:
2006-01-11 10:33:14, adasco pisze:
Bo moze rozrusznik ma zwarcie? Gasnie tylko jak przekrecisz, potew znow wszystko swieci? Bo to by wskazywalo, ze gdzies idzie duze obciazenie.

dokładnie mysle o nocnej działalnosci gryzoni
  
 
nie była to działalnosc grysoni a wibracja silnika najprawdopodobniej poniewaz przyczyna było poluzowanie sie sruby od jednego z przewodów.
aha pezot 405 1.6 nie posiada auto diagnosy i auto naprawy
  
 
to ciekawe, ze nie ma....
moze nie masz podpiete?
  
 
arsen a masz na desce pomarańczową kontrolkę która gaśnie po uruchomieniu silnika? Literka K na czarnym zarysie czegoś tam. Nie olej i nie ładowanie.
  
 
Cytat:
2006-01-15 13:31:28, kz61 pisze:
arsen a masz na desce pomarańczową kontrolkę która gaśnie po uruchomieniu silnika? Literka K na czarnym zarysie czegoś tam. Nie olej i nie ładowanie.

nie mam wersje GL caaaaaaaaaaaaaaaaałkowita podstawa ale... juz mi nie szarpie chyba dzis 400km w tym hmm ze 100 po miescie i niec w sumie nie wiem czemu ale sie ciesze narazie