Mezinárodní zlot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na vesnie chceme zrobit medzinarodowy zlot,Czeszi,Slovaci,Poláci.Ale gde?
  
 
Dobře,prubnu psát česky,možná tomu budete rozumět.Na jaře příštího roku chceme udělat mezinárodní sraz ,kde by byli Ladysti z Čech,Slovenska,Polska a možná i z jiných krajin.Chci znát,co si o tom myslíte.Zdravím fandy LADY v Polsku!
  
 
Hej Radek!
Idea super-ciesze sie ,że moze w koncu sie poznamy. Mysle ,ze mozna by zrobic to gdzies na poludniu Polski ( KUDOWA ) i np. pojechac na wycieczke do ADRSPACH_ znasz???
to piekne miejsce w czechach.
Po polskiej stronie mozna w okolicahc KUDOWA ZDROJ znaleźć jakiś osrodek.
Kolega Chio jest z Kudowy i juz dawno proponowal by zrobić tam imprezę
Pozdrowienia
Pawel
  
 
Já znám,že je to dobrá idea.Kudowa je ode mne 150 km.Adršpach znám.Myslím ,že z Čech by přijelo hodně fandů.Polsky trochu rozumim,ale musim číst pomalu.
  
 
Jestem, jak najbardziej za Kudową, bo to jest blisko i w górach. Mimo to wydaje mi się, że najpierw trzeba by ustalić przybliżoną datę a potem miejsce. Może wyda wam się to śmieszne, ale nie wydaje mi się abyśmy znaleźli jeden ośrodek zdolny pomieścić nas wszystkich, ale to na razie tylko takie małe sugestie.
Pomysł świetny, choć może okazać się trudny w realizacji, ale ja jestem optymistą otwartym na propozycje i chętnie pomogę z całych sił.
DEx
  
 
OK my też musimy czytać pomału
Co myslicie o zrobieniu imprezy w tamtym rejonie??( ADRSPACH?)
Znacie tam jakis camping lub tani hotel?
Bo jesli nie ma to poszukamy po polskiej stronie w okolicach Kudowy
  
 
Witam. Pomysl bardzo dobry. Dobrze ze tak wczesnie. Mysle ze Ci ktorzy chca pojechac naprawde, bedzie im to bez wiekszego znaczenia gdzie.
Proponowal bym rowniez porozmawiac z fanami lady z wegier. Oni tez daleko w sumie nie maja - skoro do polski przyjezdzaja.
  
 
Já jsem pro zrobit zlot na polské straně.Někde v okolí Adršpachu,ale v Polsku.My Češi kontakt s Wengrijcami nemáme,tylko Slováci,co žijou na jihu Slovenska,oni znají wengrijskij jazyk.
to mwarchalowski:souhlasim s tebou,je potřeba ustálit datum a místo zlotu,aby byly včas peníze.
  
 
Radek: Slovaci aj by pristi na zraz?
  
 
Myslím,že by prišli.Ale neviem kol´ko.Myslím,že Čechov by prišlo viacej.Mnoho z nych žije nedaleko od hraníce.Budem pisať po slovensky,keď budeš chcieť.A teď sa lúčim.
  
 
Radek - my nie znamy węgierskiego jezyka - ale od paru lat znamy kolegów z LADA BARATI KOR. jesli wiec ich zaprosimy wspolnie - pare samochodow do Polski na pewno przyjedzie na wiosne .
OK>1. najpierw data
2. Miejsce ( ( kotlina kłodzka) CHIO !!!!! szukaj miejsca
Paweł
  
 
Czecs.
Tak jest. Wieczory Slovaci by tez prawdopodobnie przyjechali. Bawme sie teda na terminie i miejscu spotkania.
Data - Maj nie dobry - skoro i do czechoslovenski przyjezdzaja. A czerwiec albo lipiec?
Miesjsce - szukajte
  
 
w kudowie, prawie w centrum, tuz obok twierdzy jest dosc sporych rozmiarow autocamping. w sytuacji duzo wczesniejszej rezerwacji, mysle ze udaloby sie zarezerwowac caly. w tym roku w sierpniu mialem okazje spedzic tam pare dni. warunki dosc znosne, tlumow tez nie bylo. poza tym kudowa i caly rejon kotliny to piekne tereny. tam spedzilismy z moja Kasia podroz poslubna
  
 
No to zabieray sie do roboty
termin- czerwiec?
Miejsce - KUDOWA ZDRÓJ

teraz - organizujemy imprezę wspólnie z:

Klub Czech Republic
Klub Slovensko
LADA KLUB POLSKA
goście:
LADA BARATI KOR- wyśle niedługo info do Zoliego z propzycją organizacji zlotu i zaporszenie
LITWA ( LITHUANIAN LADA KLUB)
NIEMCY( LADA WELT)- wyslemy zaproszenie i info o imprezie
ANGLIA ( Jonathan) wyslemy zaproszenie
BELARUS , UKRAINE, BULGARIA - wyslemy zaproszenia - zobaczymy czy przyjadą

Damy tez info na grupie lada_en na Yahoo, gdzie pojawiają się równiez ludzie z innych krajów z europy ( skandynawia)
W każdym razie - prośba do Chio - możesz zobaczyć ten ośrodek, októrym pisał Fruwak??? To musi byc kemping z domkami i miejscami na namioty - czyli termin zlotu - czerwiec , kiedy jest już w miarę ciepło
No i trzeba się zastanowić nad KONKRETNĄ datą , opracować info o imprezie, liste zgłoszeń na stronie - LKP i klubu z Czech ( Radek - zróbcie info na stronie Waszego klubu i klubu na Słowacji)
Była już taka idea - LADA BIG BALTIC w Estonii - ale nie wyszło wiec jesli będziemy chcieli tym razem powinno się udac zrobić pierwszy LADA EUROPE PARTY( może być tak nazwa????

  
 
to ja włączę się w organizacje. jak coś to dajcie znać i w miarę możliwości pomogę. do kudowy mam 100km więc jak co to mogę podjechać.
  
 
Witam wszystkich

Widzę że moja propozycja spotkania w okolicach Kudowy odżyła i bardzo mnie to cieszy
Postaram sie pojechać do domu w najbliższym czasie i poszukać przyzwoitego (taniego i pojemnego )ośrodka ale uprzedzam że to może potrwać - w chwili obecnej mieszkam 330 km od Kudowy
Termin już znam jest tylko mała prośba
Jaką orientacyjną ilość miejsc dla uczestników powinien zapewnić poszukiwany ośrodek ?

Będę robił wszystko aby impreza o nazwie LADA EUROPE PARTY w skrócie LEP doszła do skutku

pozdrawiam
CHIO




Małe sprostowanie
Twierdza znajduje się w Kłodzku i zapewne o tamtejszym kempingu mówił Fruwak


  
 
tak oczywiscie chodzilo mi o twierdze w klodzku i autocamping w jej poblizu.
z tego co pamietam kudowa nie dysponuje nawet zbyt wielkimi parkingami. nie wiem, ale nie sadze, zeby w samej kudowej udalo sie znalezc cos wiekszego. z klodzka natomiast jest wszedzie blisko, a caly rejon kotliny jest bardzo interesujacy.

co z probami zrecznosciowymi? do tego trzeba troche asfaltu/betonu - gdzie to znalezc?
  
 
Czechoslowacki klub ma wsetki info:

http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=23590#23590

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-11-07 21:07:55 ]
[ powód edycji: link ]
  
 
Pawel podaj maila to do Bulgarow moge dwa slowa napisac.
  
 
Witaj Majo SK !
Czytalem info na Waszym forum o zlocie
damy rade to zrobić razem mysle o naszych klubach ( CZ/SK/PL)????
to byłoby naprawdę super gdyby się udalo
nazwa LADA EUROPE PARTY to tylko moja propozycja - jesli macie inną - podajcie. Może Lada interantional meeting...nie wiem
Ale to nie ważne - wązne by znaleźć miejsce i to zrobić!
Pozdrawiam
pawel
PS> Krycho - tu jest aders strony - najlepiej napisz do admina
http://www.ladaclub-bg.com/