Mezinárodní zlot - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pawełku, to chyba chodzi o Boba!
  
 
Ok zalapalem juz sie rejestruje u nich na forum i pozniej puszcze maila
  
 
hehe - no jasne,że tak krycho dzięki za uwagę
- bobo - sorry, ale mi sie coś pmyliło
Paweł
  
 
Cytat:
Może Lada interantional meeting...nie wiem



Ta nazwa mi odpowiada, bo sformułowanie party jakoś źle mi się kojarzy.
  
 
Nooo mi w sumie też
ostatnie "party" kojarzy mi się z ostrym kacem na drugi dzień
Paweł
  
 
Łał/Wow... międzynarodowy zlott w Polsce! Ale wyzwanie!
Potrzebna będzie duża mobilizacja w klubie. Ale mamy wielu dorych organizatorów, więc na pewno będzie OK .

Fajnie będzie spotkać Naszych Kolegów z Południa ! Tam jest duuuużo Ład.
  
 
Powiem tylko tyle ze na forum bulgarskim wywolalem nie male poruszenie i zywo sie sprawa interesuja.
Problem jest tylko w odelglosci i oplatami z tym zwiazanymi. (ponad 1000km)
Mam pytanie do organizatorow, rozumiem ze jak zwykle bedzie to piatek sobota i niedziela, bo tak tez napisalem, bo jechac 1000 km tylko na sobote to chyba nie bardzo.
  
 
piatek sobota i niedziela. tak musi być. nie może to być krótka impreza.
  
 
Jedyny ośrodek odpowiadający naszym potrzebom w samej Kudowie to OSIR przy ul.Łąkowej
Szczegóły tutaj
Byłem już kiedyś u nich w sprawie zlotu i byli bardzo zainteresowani
Jeśli chodzi o miejsce na szaleństwa mogę spróbować nawiązać kontakt z Kudowskim Autoklubem - może mają jakiś odpowiedni teren
W ostateczności pozostaje lotnisko w Hradec Kralove w Czechach - 35 km po drugiej stronie granicy



Wszystko jest do ustalenia
Oczywiście będę szukał innych lokalizacji w okolicy. Coś się na pewno znajdzie



pzdr
CHIO
  
 
czerwiec jest teda pre kolegow z czechoslowackeho klubu nie dobry. niejaki uczestnici naszeho klubu studuju na wysokej szkole a czerwiec jest nie dobry termin na zlot.

pierwszy tydzien miesiaca lipiec(30.6.,1.7,2.7.), co wy na to?

LADA INTERNATIONAL MEETING - bardzo dobra nazwa
  
 
możę maj byłby lepszy,na przykład długi weekend 3 maja
  
 
Cytat:
2005-11-09 07:35:17, Koliber_111 pisze:
możę maj byłby lepszy,na przykład długi weekend 3 maja



Mysl niezła, ale osrodki wypoczynkowe moga miec wtedy niemal komplet. Osobiscie sugeruje jakis weekend w czerwcu, koniecznie przed wakacjami!
Jasiu
  
 
musimy mieć świadomość przy ustalaniu terminu że planujemy dwa zloty krajowe. w kwietniu i we wrześniu. może się okazać że z któregoś trzeba będzie zrezygnować.
  
 
CS klub planuje tiez dwa zloty klubowe. w kwietnu a w sierpnu.
  
 
No ale weekendy czerwcowe przed wakacjami to w szkolach najgorszy mozliwy okres!!
  
 
Góral, 1Bobo- macie rację - czerwiec to gorący okres - koniec roku szkolnego,przygotowania do wakacji - myslę ,że niewiele osób przyjedzie wtedy na taka impreze mimo szczerych chęci.
Tak samo z ilościa zlotów - jesli uda na się już "dograć" termin tej międzynarodowej imprezy - to chyba trzeba rozptrzeć ozliwośc rezygnacji z organizowania naszego tradycyjnego wiosennego zlotu.
Koledzy z Czech-musimy chyba jednak zweryfikowac nasze plany związane z terminem zlotu - czerwiec ( tj.06.2006) raczej odpada. Początek lipca ( 07.2006) moze byc problemze znalezieniem wolnych miejsc na campingu( holiday in poland starting every year in july).
Mysle ,że albo sam początek czerwca ( first week of the june) or last weeks of the may.
Co o tym myslicie ???
  
 
Może mój pomysł wyda się za bardzo postępowy, ale ja jestem za końcem Sierpnia. Dlaczego akurat taka data?? Bo to koniec wakacji a jeszcze przed sesja poprawkową, a pogoda jeszcze może być Ładna.
Uważam, że faktycznie trzeba zrezygnować z wiosennego zlotu, a jeśli nasze międzynarodowe spotkanie się uda to możemy zaproponować spotkania, co 2 rok.
Czerwiec wydaje mi się niekorzystny ze względu na studentów.
DEx
  
 
Cytat:
2005-11-09 23:55:09, mwarchalowski pisze:
Może mój pomysł wyda się za bardzo postępowy, ale ja jestem za końcem Sierpnia. Dlaczego akurat taka data?? Bo to koniec wakacji a jeszcze przed sesja poprawkową, a pogoda jeszcze może być Ładna. Uważam, że faktycznie trzeba zrezygnować z wiosennego zlotu, a jeśli nasze międzynarodowe spotkanie się uda to możemy zaproponować spotkania, co 2 rok. Czerwiec wydaje mi się niekorzystny ze względu na studentów. DEx


o ile miałby być to sierpień to bezsensowne staje się organizowanie zlotu jesiennego,a działania są już dość zaawansowane(sponsor,lotnisko i gazeta GT)i szkoda byłoby z tego zrezygnować.koniec maja to niezły pomysł
  
 
Cytat:
2005-11-09 22:40:45, Pawel_66 pisze:
Góral, 1Bobo- macie rację - czerwiec to gorący okres - koniec roku szkolnego,przygotowania do wakacji - myslę ,że niewiele osób przyjedzie wtedy na taka impreze mimo szczerych chęci. Tak samo z ilościa zlotów - jesli uda na się już "dograć" termin tej międzynarodowej imprezy - to chyba trzeba rozptrzeć ozliwośc rezygnacji z organizowania naszego tradycyjnego wiosennego zlotu. Koledzy z Czech-musimy chyba jednak zweryfikowac nasze plany związane z terminem zlotu - czerwiec ( tj.06.2006) raczej odpada. Początek lipca ( 07.2006) moze byc problemze znalezieniem wolnych miejsc na campingu( holiday in poland starting every year in july). Mysle ,że albo sam początek czerwca ( first week of the june) or last weeks of the may. Co o tym myslicie ???


Pawel: jesli mowa o lipcu, odpowiednio wczesne zarezerwowanie miejsc byloby dobrym rozwiazaniem..
Ja rozwazylbym jeszcze jakis termin np w maju... Termin wydaje mi sie rozsadny.. przez szczytem urlopowym, przed sesja (chyba w w wiekszosci przypadkow) egzaminacyjna.. Musimy zdac sobie sprawe ze nie kazdy osrodek zgodzi sie na taki najazd ludzi (mysle ze w sumie moze zjawic sie ok 60 samochodow - i ok 100 osob) tylko na jeden weekend.. wiec musialo to by byc dograne duzo wczesniej...
  
 
Jestem w tej chwili w Kudowie i szukam ,szukam........





CHIO