SPOT ŚLĄSKO-MAOPOLSKI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam szanownych klubowiczow ..
Ja jeszcze nie bylem na waszych spotkaniach wiec mam pytanko co macie w planie na tym spotkaniu i jak dlogo bedzie trwalo ?
Jesli mi czas pozwoli oraz moja omesia sie nie zbuntuje przeciw wyjazdowi to chetnie bym przyjechal i obadal atmosferke... A przy okazji sobie odwiedze znajomych w okolicy heeh

pozdrawiam Darek
  
 
No wlasnie co mamy w planie???
Proponuje niech kazdy cos wymysli np. moznaby przypalic jakas gumke , zrobic przeciaganie liny omami itp
kazdy pomysl mile widziany, sie zrobi jakis filmik przy okazji rozumiem

Aha i jak sie nie orientujecie zabardzo w oswiecimiu to dajcie znac to sie napisze instrukcje jak tam szybko dotrzec bez bladzenia...

  
 
Może ja przywiozę "gumki" w sam raz do przytarcia, tylko nie mam ich na czym "palić" (tylko 2,0 8V).
  
 
Może ja przywiozę "gumki" w sam raz do przytarcia, tylko nie mam ich na czym "palić" (tylko 2,0 8V).
  
 
Samych gumek to moze nie przywoz bo szkoda czasu zeby przekladac, jak juz cos to przyjedz na zalozonych to ze 2.0 to nie szkodzi sa na to sposoby kapka oleju i ogien
skoro fiat argenta 72ps spalil gumy to co to dla OMY
  
 
Trochę strach na nich jeździć
  
 
Jeśli niedziela 11.00 nadal aktualna, to chętnie przyjadę, zwłaszcza że nigdy jeszcze nie miałem okazji nikogo poznać z naszego forum.
  
 
Aktualne aktualne!!!!!
Zapowiada sie wieksza ekipa
Zobaczymy w niedziele ilu nas bedzie
  
 
Jesli ktos ma to niech wezmie kamerke cyfrowa bo u mnie brak..
  
 
To jak panie i panowie jutro o 11.00!! zobaczymy ilu jest prawdziwych LOBow a ilu sciemniaczy
  
 
Jak było? Ja niestety nie mogłem
  
 
Ehhh.Niestety nie mogłem zajżec bo wypadł mi wyjazd do poznania na giełde,mam nadzieje ze dobrze sie bawiliscie
  
 
Fajnie.. Szkoda tylko ze jak zawsze chetnych bylo tylu.. a na spocie bylo nas zaledwie 5 ale foty sa.(a raczej beda)
pozdro
  
 
no szkoda że dopiero dzisiaj się zalogowałem o jeden dzień za późno jak bym to zrobił wczoraj to na pewno bym się zjawił wielka szkoda może następnym razem a tyle miałem do was pytań
  
 
Witam,
Jestem nowy i nie wiedziałem, że taki spot był.
Może dłużej tu pociągnąć temat i zrobimy jakiś inny gdzieś w Katowicach, albo Tychy, wtedy może więcej ludzi przyjedzie.
Trakerr napisz kto był i jaki ma samochodzik i skąd jest, może ktoś ma taki car jak ja, to zawsze można gdzieś się spytnąć pomiędzy spotami i pogadać o problemach naszych omeś.
No i czekamy na zdjęcia
Pozdro ))
  
 
Uff...
Wreszcie coś udało mi się wstawić

Fotka

Gumka po paleniu

[ wiadomość edytowana przez: alicia dnia 2005-11-30 15:53:01 ]Filmik do pobrania na ftp

[ wiadomość edytowana przez: tomasz_kombi dnia 2005-12-05 12:17:54 ]
  
 



www.user.bestiales.pl/trakerr/bez blachy.jpg

edit

http://www.users.bestiales.pl/trakerr/zdjecie_grupowe_2.jpg

http://www.users.bestiales.pl/trakerr/bez_blachy.JPG






[ wiadomość edytowana przez: trakerr dnia 2005-12-03 16:31:01 ]<

[ wiadomość edytowana przez: trakerr dnia 2005-12-03 16:37:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: alicia dnia 2005-12-03 17:39:51 ]
  
 
No trakerr, co z tym Twoim postem, połowa nie działa...
Ta srebrna omesia jest bliźniaczo podobna do mojej...chętnie poznam jej właściciela, kto to?
Pozdro
Wojti

[ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2005-12-11 00:52:38 ]