Papier wodny??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polozylem podklad, poczekalem. Spryskalem element woda i papierkiem 800 zmatowilem (tak to zrozumialem z tym na mokro). Odtluscilem polozylem baze teraz schnie. co teraz przetrzec ja papierkiem 1500-1800 i bezbarwny czy jakos inaczej?? Pomocy ja nigdy nie mialem z tym do czynienia.
  
 
Cytat:
2005-06-06 13:00:00, ad-ek pisze:
Polozylem podklad, poczekalem. Spryskalem element woda i papierkiem 800 zmatowilem (tak to zrozumialem z tym na mokro). Odtluscilem polozylem baze teraz schnie. co teraz przetrzec ja papierkiem 1500-1800 i bezbarwny czy jakos inaczej?? Pomocy ja nigdy nie mialem z tym do czynienia.


bazy nie trzyj papierem!!!! maluj na to 1 warstwe bezbarwnego i po jakis 10 minutach naloz 2 warstwe powinno wyjsc git.
  
 
NIE WOLNO SZLIFOWAĆ BAZY!!! Zrób tak jak kolega napisał i będzie ok.
  
 
HMMMM! jak to nie wolno szlifowac Bazy!
To ja juz nie wiem jak mam robic??
Pomalowałem autko(lakiernik) i zamiezam papierem 2500 pojechac całosc !
A potem polerka G3
Teraz to juz sam nie wiem?
jak to jest wkońcu!
  
 
Lakiernik albo Ci pomalował akrylem (lakier jednowarstwowy) albo pomalował metalikiem czyli najpierw bazą a potem klarem i w obu przypadkach możesz śmiało jechać 2500 i polerować. Jednak samej bazy nie wolno szlifować papierem przed nałożeniem klaru.
  
 
mam pomalowane akrylem dobranym według numeru koloru! autko nie miało metalica i teraz tez nie ma!
i dlatego pytan bo na innych postach jest napisane ze nalezy odczekac do tygodnia i potem papierem 2500 i polerka! oczywiscie mówie o akrylu bez bezbarwneg lakieru!
chyba ze samą polerką robic?