[Bart128] fiaty Barta z Krakowa :) - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Uszczelka mu sie pynkla , temu misiu...



po spotkaniu wydechu z pniem drzewa kolektor wydechowy tez pynkl temu misiu...



poza tym panda smiga
  
 
Bart zmień w końcu temat, bo się napalam za każdym razem na argentę
  
 
to moze niech mod zmieni tytul postu na cos w stylu "fiaty barta itp..." , bo o argencie faktycznie juz pisal nie bede, sprzedana pol roku temu
  
 
może być tak?
  
 
No widzisz? Gdyby nie ja to dalej byłbyś w cieniu Argenty
  
 
Nowe rozumisz amelinium na pandzie.


  
 
zaraz,zaraz, czy one nie miały iść do innego auta ?
  
 
No racja, maja isc do regaty diesla, ale diesla jeszcze nie wyciagnalem nawet z garazu po zimie, a kola w tym czasie pokreca sie chwile na pandzie
  
 
Bardzo fajny felunek
  
 
Bart a gdzie masz śnieg?
  
 
Nowa zabawka Barta


Uploaded with ImageShack.us
  
 
widziałem to na tablica.pl
fajne wozidło i chyba niedrogo
i idealne na aktualne warunki drogowe na wschodzie
  
 
Będzie to to żyło? Biorąc pod uwagę stan i dostępność części... a szkoda by było na złom.
  
 
Cytat:
2013-03-15 21:30:47, szymon1977 pisze:
Będzie to to żyło? Biorąc pod uwagę stan i dostępność części... a szkoda by było na złom.



https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=270621
  
 
Cytat:
Bart a gdzie masz śnieg?



Snieg byl, i juz znika. I dobrze, zimo w..ierdalaj


  
 
Ja bym do niej klatkę wspawał, obniżył, wsadził jakiegoś bilsteina i upalał
  
 
Cytat:
2013-03-21 00:02:54, 130TC pisze:
Ja bym do niej klatkę wspawał, obniżył, wsadził jakiegoś bilsteina i upalał



Uzależnienie
  
 
Cytat:
2013-03-21 07:59:53, pwr79 pisze:
Uzależnienie


RWD na śniegu to coś pięknego, ale AWD to już coś wspaniałego
  
 
Obnizajac pande 4x4 bylbys zaiste pionierem caly swiat kombinuje jak podniesc, a ten bedzie obnizal

Bez trzepaka w srodku, bilsteina i innych niepotrzebnych gadgetow w pandzie 4x4 i tak bardzo milo lata sie po sniegu Z tym ,ze rodzaj napedu{ rozklad 50%przod 50%tyl i brak miedzyosiowego} powoduje, ze nie nadaje sie to za bardzo do "latania" . Ja jak sobie smigam dla funu to zeby auto ustawic do zakretu podcinam z gazem i noznym hamulcem, nie mam korektora sily hamowania z tylu wiec tyl hamuje mocniej niz powinien i ladnie podcina= strasznie duzo pierdolenia w kazdym zakrecie jezdzilem subaru leone ostatnio, takim starym klunkrem 1.8 wolnossacym sedanem, to tam byl luksus, tylko gaz i kierownica byla w ruchu i mnie sluchalo bydle,jechalo jak rwd, a panda zawsze wychodzi przodem po wypadkowej na winklu.


,

[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2013-03-21 12:30:08 ]
  
 
RegataD w Bonarce na wystawie krakowskich klasykow Jest ponad 30 aut, same fajne warto obejrzec!

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/551279_552670481421619_515989057_n.jpg






I pare zdjec z pandemonium