[Bart128] fiaty Barta z Krakowa :) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czym podkladem ?? P bo nie wierze ze docelowy lakier jest juz na aucie
  
 
Cytat:
2006-08-10 14:40:29, bimber1 pisze:
czym podkladem ?? P bo nie wierze ze docelowy lakier jest juz na aucie



to jedź i zobacz
  
 
nie mam czym
  
 
to pal wrotki! Wiec bart sie wyrobi terminowo do 2012r?
  
 
nie no jesli faktycznie juz pomalowana to widze ze panowie majstrzy pracują jak za komuny: norme wyrobic i oddac pol roku przed terminem
  
 
fotki panie Bartku
  
 
luzujta poslady, koniu wczoraj zrobil podpuche w swoim stylu zeby posiac troche zametu na forum ale jeszcze bardziej zaskakujace jest to ze jego slowa byly prorocze dzis juz auto stoi w lakierze{wczoraj w ostatnim podkladzie byla malowana}, wlasnie ogladalem... jestem umiarkowanie zajeqrwabiscie zadowolony foty beda moze za dwie godzinki jak zdazymy cyknac przed zamknieciem zakladu a jak nie to kolo srody,czwartku jak wroce z koncertu

jupi


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2006-08-11 14:19:52 ]
  
 
Cytat:
2006-08-11 14:18:20, Bart128 pisze:
luzujta poslady, koniu wczoraj zrobil podpuche w swoim stylu zeby posiac troche zametu na forum ale jeszcze bardziej zaskakujace jest to ze jego slowa byly prorocze dzis juz auto stoi w lakierze{wczoraj w ostatnim podkladzie byla malowana}, wlasnie ogladalem... jestem umiarkowanie zajeqrwabiscie zadowolony foty beda moze za dwie godzinki jak zdazymy cyknac przed zamknieciem zakladu a jak nie to kolo srody,czwartku jak wroce z koncertu jupi [ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2006-08-11 14:19:52 ]


potwierdzam tez dzis widzialem

nawet udalo mi sie jedna ryse przez caly bok auta zrobic srobokretem
  
 
to pewnie obok tej mojej co zrobilem agrafka
  
 
Cytat:
2006-08-11 11:52:38, Vyzn-R pisze:
to pal wrotki! Wiec bart sie wyrobi terminowo do 2012r?



musi wczesniej, wg kalendarza majów 12.12.2012 ma byc koniec swiata

ps.szkoda tylko ze przed sylwestrem...
  
 
bart ma jeszcze troche czasu, bo slyszalem ze argenta miala wyjechac po maluchu schweppesa, którym mial startowac w gorskich.jako ze start zostal przeniesiony do czasu, az pod krakowem ruchy tektoniczne wylonia nowe pasmo gorskie, to nie ma co popedzac barta
  
 
a ja mysle ze nie ma sie czemu dziwic. Jesli remont nie jest prowadzony w sposob czysto druciarski i nie stoja za nim konkretne sumy , ktore pozwalaja na zrobienie auta w znacznie krotszym czasie to musi tak to wlasnie wygladac i nie ma w tym nic ani zlego ani dziwnego.... wiem ze dla kogos kto np sam sobie pospawa i pomaluje malucha we wlasnym garazu moze byc to dziwne...
  
 
Cytat:
2006-08-11 18:47:57, BULLITT pisze:
a ja mysle ze nie ma sie czemu dziwic. Jesli remont nie jest prowadzony w sposob czysto druciarski i nie stoja za nim konkretne sumy , ktore pozwalaja na zrobienie auta w znacznie krotszym czasie to musi tak to wlasnie wygladac i nie ma w tym nic ani zlego ani dziwnego.... wiem ze dla kogos kto np sam sobie pospawa i pomaluje malucha we wlasnym garazu moze byc to dziwne...



byllitt twoje ulubinoe slowo to.... druciasrwto : P nie no arga bedzie profi zrobiona,ale ciagnie sie to tyle bo panowie lakiernicy wzieli sobie zbytnio do siebie slowa bartaka: "mnie sie nie spieszy"
  
 
akurat kwestie malowania argenty barta znam od podszewki bo codziennie jej dogladalem.nie chodzi o dokladnosc tylko o to ze przez pol roku stala bo sie nie chcialo robic...
  
 
buahahahah bullit jak ty cos pierdolniesz to lol na cala wioske za lakierowanie zaplacilem z gory w dniu dostarczenia auta do lakierni, zaklad oceniam dobrze a nawet bardzo dobrze pod wzgledem jakosci uslug strikte blacharsko lakierniczych i wprost tragicznie pod wzgledem terminowosci uslugi sporo w tym mojej winy bo niepotrzebnie placilem z gory i niepotrzebnie wypowiadalem magiczne slowa ktore przytoczyl bimber a potwierdzil poochaty ktory pracuje obok i wie jak to wygladalo, zwrot "na piatek bedzie gotowa" przeszedl juz do historii jako dowcip sezonu ale suma sumarum jestem zadowolony bo jacek{lakiernik} przetrzymal mi auto w podkladzie cala zime w ogrzewanej hali wiec na zle mu to nie wyszlo napewno, liczy sie skutek ktory jest niezly i juz w tej chwili daje duza frajde a po drobnych kosmetycznych poprawkach mysle ze fure nie bedzie wstyd pokazac
  
 
Bart buraku jakbys czytal dokladnie to chodzilo o to ze nie robisz tego po druciarsku tylko dokladnie....co sie chwali ..a to ze lakiernik daje d... to swoja droga.

PS:Jak chces to wpadnij kuknac ritmoka
  
 
w przyszlym tygodniu wpadne bullitt wpadniemy z koniem i szwepim na jazde probna ritmo oby sie nie powtorzyla historia pewnego forda taunusa 17m p7b
  
 
Cytat:
2006-08-11 19:35:46, Bart128 pisze:
w przyszlym tygodniu wpadne bullitt wpadniemy z koniem i szwepim na jazde probna ritmo oby sie nie powtorzyla historia pewnego forda taunusa 17m p7b



a co to ja jestem taxi ? poogladasz sobie pod blokiem :]
Wpadniecie jak bede mial syrene z przebiegiem 3 tys od nowosci to sie "polansujemy" :]

[ wiadomość edytowana przez: BULLITT dnia 2006-08-11 19:37:38 ]
  
 
bart jednak wyremontował niebieską...








nie chce mi sie wiecej wklejac..bart sie pochwali jak cos
wyszla naprawde ładnie...nawet nie trzeba polerować
pozdr

[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2006-08-16 17:53:51 ]
  
 
żesz w cipke bajobongo!!

kiedy lans ?