[Bart128] fiaty Barta z Krakowa :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak tez, komora silnika tez , wszystko poza komora bagaznika{wykladzina zaslania 100% pow bagaznika} i "wnetrzem" auta typu podloga slupki nadkola itp. prawie pelna zmiana koloru nadwozia


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-11-26 00:48:54 ]
  
 
Te, co Ty z tym złotym kombinujesz? Chyba nie chcesz mojej sklonować?

BTW - w sobote/niedziele jade spuścić wode ze swojej Argi - jak najprościej dobrać się do tej śruby w bloku . Yeah bunny kolektor mi wszystko zasłania, sam sie zastanawiam jak tego broka wcisnąłem jak mi go wywaliło zeszłej zimy .
  
 
eheheh spoko spoko race to tylko pierwszy podklad i kontrolka w zlotym kolorze zeby bylo latwiej wytropic wszelkie niedorobki powierzchni poszycia , kolor kontrolki wynika pewnie z tego ze zostala z innego auta resztka akurat zlotego lakieru

a do korka spustowego to chyba latwiej od spodu auta sie dostac
  
 
Cytat:
2005-11-26 09:17:55, Bart128 pisze:
eheheh spoko spoko race to tylko pierwszy podklad i kontrolka w zlotym kolorze zeby bylo latwiej wytropic wszelkie niedorobki powierzchni poszycia , kolor kontrolki wynika pewnie z tego ze zostala z innego auta resztka akurat zlotego lakieru a do korka spustowego to chyba latwiej od spodu auta sie dostac


to z ta kontrolka to sciema. poprostu wiesz ja mam wytartego jeansa a ty bedziesz mial hmmm wytarta argente

a argenta kozak bedzie:]
a kiedy malujesz dino??
  
 
Cytat:
to z ta kontrolka to sciema.

ehehehe ja wiem ja wiem tylko tak pisze na forum zeby wygladalo na profi remont jackowi zostal pewnie zloty sprayc ktorym malowal ozdoby na choinke to resztke wypstrykal na argente dino to rozumisz odlegla przyszlosc.. w przyszlym roko chcialbym 128 na warsztat wrzucic, ale to zalezne jest od czynnika "K" jak kasa.
  
 
Nooo , teraz to będzie profi lołrajder
A co tej kontrolki , toś się Bartku chciał popisać przed publiką , ale Ci nie wyszło hehe chociaż kiedyś na Discovery widziałem jak malowali Jag'a '56 i kładli na nim właśnie jakiś taki dziwny ciemny lakier , później go szlifowali i jak został w jakiś zagłębieniach , to równali to i tak do.... ( usranej śmierci ) uzyskania równej powierzchni , aż na końcu im wyszedł poprostu błysk , normalnie kurna lustro , takiej gładkiej karoserii , to dawno nie widziałem... prawie jak na moim smoku...
Czekamy Bart aż poskładasz te puzle i w końcu wyjedziesz nowym autkiem... a co do 128 , to też się nie mogę doczekać aż to wreszcie zobaczę i ten świst turbinki....
Dobra robota Bart , tak trzymaj !!
Nie zapomnij o niebieskiej skórze do Argi
Pozdro. Piotrek.
  
 
Cytat:
na Discovery widziałem jak malowali Jag'a '56 i kładli na nim właśnie jakiś taki dziwny ciemny lakier ,

nie '56 tylko 65 to byl E type mark1 roadster, tez ogladalem, a lakier na kontrolke moze byc bylejaki w sensie koloru, niekoniecznie ciemny, byle sie mocno wyroznial od koloru podkladu, tylko nie porownuj potem tego remontu za 60000 funtow z discovery do mojego auta ok??chociaz mam nadzieje ze efekt bedzie choc troche zblizony do tego jaga.... PG za to reczy glowa hehehehe bo to jego kuzyn maluje


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-11-26 18:04:30 ]
  
 
Cytat:
2005-11-26 18:02:45, Bart128 pisze:
nie '56 tylko 65 to byl E type mark1 roadster, tez ogladalem, a lakier na kontrolke moze byc bylejaki w sensie koloru, niekoniecznie ciemny, byle sie mocno wyroznial od koloru podkladu, tylko nie porownuj potem tego remontu za 60000 funtow z discovery do mojego auta ok??chociaz mam nadzieje ze efekt bedzie choc troche zblizony do tego jaga.... PG za to reczy glowa hehehehe bo to jego kuzyn maluje [ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-11-26 18:04:30 ]


spoko bart jak ci sie nie bedzie podobac to ci ja wlasnorecznie wymaluje
  
 
Cytat:
2005-11-26 09:17:55, Bart128 pisze:
(...)
a do korka spustowego to chyba latwiej od spodu auta sie dostac


Wiedziałem, qrwa wiedziałem, że będę sie musiał na glebe rzucić . I to jeszcze teraz, jak śnieg zaczął padać . Chyba jutro pojade do jakiegoś marketu kupić sobie żabe za pięć dych bo w końcu jedno tanokowanie do pełna wychodzi mnie więcej a taka żabcia to coś pięknego...
  
 
Cytat:
2005-11-27 03:53:27, Race_D pisze:
Wiedziałem, qrwa wiedziałem, że będę sie musiał na glebe rzucić . I to jeszcze teraz, jak śnieg zaczął padać . Chyba jutro pojade do jakiegoś marketu kupić sobie żabe za pięć dych bo w końcu jedno tanokowanie do pełna wychodzi mnie więcej a taka żabcia to coś pięknego...



slusznie. ja swoja kupilem w netto i sprawdza sie wysmienicie, pozatym ze wczoraj po niej racingiem przejechalem i sie troche odrapala to nic jej nie jest
  
 
aktualizacje czas zaczac

zdjecia skladanego silnika i pomalowanej komory silnika z postu dejty o skladaniu dohc, a wieczorem yankee cos dorzuci bo mnie dzis odwiedzil i popstrykal jakies nowe foty.


  
 
Bart waryjot
Ale słuszną drogę obrał
  
 
Cytat:
2006-07-04 19:54:17, Bart128 pisze:
aktualizacje czas zaczac zdjecia skladanego silnika i pomalowanej komory silnika z postu dejty o skladaniu dohc, a wieczorem yankee cos dorzuci bo mnie dzis odwiedzil i popstrykal jakies nowe foty.
(...)


No bo piardolne tu zaraz, ocynk se udaje chłopak pod maskom . Na pierwszy rzut oka wygląda jak goła blacha prosto z tłoczni
  
 
Cytat:
Na pierwszy rzut oka wygląda jak goła blacha prosto z tłoczni



no bo tak to wyglada w komorze zostaly tylko przewody hamulcowe i linka gazu reszta out do malowania, dzis zaczalem wiazke ukladac na nowo zaaayebiscie duzo smiesznych kabelkow a ja jestem dupa nie elektryk tak ze niewykluczone ze jak sie wlaczy dmuchawe to bedzie migacz chodzil lewy przod
  
 
no to kiedy koniec??
  
 
mysle ze akurat jak wrocisz do polski
  
 
No bart - widze ze poprawna druciareczke uprawiasz masz duzo sily to mi pomozesz wytargac silnik i skrzynie z pontona

Ps: B.ladnie to wyglada
  
 
Cytat:
2006-07-04 20:38:56, Bart128 pisze:
dzis zaczalem wiazke ukladac na nowo zaaayebiscie duzo smiesznych kabelkow a ja jestem dupa nie elektryk tak ze niewykluczone ze jak sie wlaczy dmuchawe to bedzie migacz chodzil lewy przod


kup gaśnicę
  
 
Cytat:
2006-07-04 23:29:19, bimber1 pisze:
mysle ze akurat jak wrocisz do polski



dobre dobre, czyli w pazdzierniku 2007

no to dino zpbaczymy skonczone w hmmmmm 2087

trzymam kciuki za ciebie "zarosniety" bartku
  
 
Cytat:
kup gaśnicę

ty sie nie nabijaj tylko powiedz znajomemu elektronikowi ze bedzie mial zadanie bojowe jak cos spier...le, a ze jest to wiecej niz pewne niech chlopak sie szykuje hehehe


bullitt moge ci najwyrzej klucze podawac przy swoim aucie zgnoic musisz sie sam hehehe, jak argenta bedzie gotowa to w wolnym czasie przed zaczynaniem "akcji 128" moze cie wspomoge.

carv tez trzymam za siebie kciuki