KONKURS na BANER - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem, mi się podoba ten 1
lada+łódeczka pomiędzy+klub.pl trochę niżej

Chociaż 2 też nie jest zły - oczywiście kolorki zmienić na czerwony i będzie "klasycznie"
  
 
Kolejna moja propozycja banerka
baner LKP
  
 


dla leniwych
  
 
Góralu jakzes to zrobił????????????
  
 
czary z mleka
  
 
Cytat:
2005-12-17 23:48:38, Góral pisze:
dla leniwych




No i super Wszyscy zadowoleni
Mi sie bardzo podoba

pozdr
  
 
Bardzo ladny, tylko gif zajmuje 1,11MB, juz widze miny modemowcow klnacych na dluugo otwierajaca sie strone

moze daloby sie go troszke zmniejszyc objetosciowo ?
Ogolnie jest w porzadeczku
  
 
Mnie sie podoba!
A gifa mozna skompresowac!


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2005-12-18 14:30:26 ]
  
 
hmm...w konkursie na baner LKP zwycięzcą został...

zgadnijcie kto?
  
 
No to Mike mamy po 50% szans na wygranie
  
 
Na tych zdjęciach to fajnie, jakby Niwka się też pokazała
  
 
50%? Przecież projekt banera powstał 1
  
 
Mike B przeciez tez dałes swoja propozycje
  
 
Cytat:
2006-01-03 00:43:39, krzychuk pisze:
Mike B przeciez tez dałes swoja propozycje


Ja dałem pomysł na logo i o nim powa była Ale mam jeszcze inny pomysł, ale pewnie nikomu się nie spodoba
  
 
Mike rzucaj hasło teoretycznie wynik miał byc ogłoszony w grudniu ale sie to nie stało wiec rzucaj kolejna propozycje a nóż przejdzie
  
 
Pomysł mam, ale nie mam siły siedzieć przed kompem i rzeźbić, więc narysowałem na kartce, a że zostawiłem skaner poza miejscem gdzie obecnie jestem, więc usiłowałem zrobić zdjęcie aparatem, ale niezbyt dobrze wyszło i nie widać szczegółów Więc, jeśli chłopaki z Wawy zorganizują w niedługim czasie spocik lokalny, to im pokażę swój projekt
  
 
czy nasz banner ktory wygral zostal gdzie kolwiek zamieszczony jako reklama klubu?

na youngtimer.pl go nie widze

inna propozycja:

skromny, czytelny tylko teraz zobaczylem ze www na nim niema..
  
 
Co sie do cholery dzieje z naszą stronką?? Po grzyba ktoś ja zawiesił?? Po co ktoś zmienił szatę graficzną?? Przecież wszyscy, zresztą ja też, protestowali, że nowa nie umywa sie do starej, Podobnie z banerem, stary projekt jest 100 lepszy niż najnowsza propozycja, to po cholerę ją zmieniać?? Panowie strona miała być dobrze aktualizowana a nie na nowo budowana, jak członkowie rady spełniają obietnice wyborcze??
DEx
  
 
Cytat:
2006-12-27 12:34:30, mwarchalowski pisze:
Co sie do cholery dzieje z naszą stronką?? Po grzyba ktoś ja zawiesił?? Po co ktoś zmienił szatę graficzną?? Przecież wszyscy, zresztą ja też, protestowali, że nowa nie umywa sie do starej, Podobnie z banerem, stary projekt jest 100 lepszy niż najnowsza propozycja, to po cholerę ją zmieniać?? Panowie strona miała być dobrze aktualizowana a nie na nowo budowana, jak członkowie rady spełniają obietnice wyborcze?? DEx



Do k...y nędzy zdecydujcie się na coś w tym klubie!

po za tym mwarchalowski to chyba pomyliles wątki..


[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2006-12-27 12:37:31 ]
  
 
Cytat:
2006-12-27 12:34:30, mwarchalowski pisze:
Co sie do cholery dzieje z naszą stronką?? Po grzyba ktoś ja zawiesił?? Po co ktoś zmienił szatę graficzną?? Przecież wszyscy, zresztą ja też, protestowali, że nowa nie umywa sie do starej, Podobnie z banerem, stary projekt jest 100 lepszy niż najnowsza propozycja, to po cholerę ją zmieniać?? Panowie strona miała być dobrze aktualizowana a nie na nowo budowana, jak członkowie rady spełniają obietnice wyborcze?? DEx


Dex czy ty się dziś dopiero obudziłeś?
Przecież od dawna jest tołkowane że powstaje nowa strona klubowa...