KONKURS na BANER - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ja właśnie nie wiem przecież zdecydowane już było dawno, tylko robi sie inaczej. :/
DEx
P.S
W mojej wypowiedzi wyraźnie jest napisane, że uważam że stary baner był lepszy, wiec mój post jest na temat.
  
 
Spokojnie Dex...stronka bedzie doprowadzona do normalności....ta wcześneijsza hummela powodowała ze nie można było umieścić wielu artykułów które znajdowały sie na pierwotnej. Teraz powstaje taka która bedzie zawirałą i stare i nowe artykuły...no i co najważniejsze bedzie aktualizowana.....

poczekajmy na efekty.....jak bedzie źle to wtedy bedziemy nad tym biadolić
  
 
Cytat:
2006-12-27 12:43:16, mwarchalowski pisze:
P.S W mojej wypowiedzi wyraźnie jest napisane, że uważam że stary baner był lepszy, wiec mój post jest na temat.



Mowimy tutaj o banerze reklamowym nie na stronce..
skoro jest juz ostateczna wersja to dlaczego nigdzie nie zostal uzyty,
...
  
 
ZAX, dzięki za normalną odpowiedz na temat.
Sparky a czemu nie zostało użyta, nie wiem nie ja tym sie zajmowałem. A że został ten baner OFICJALNIE wybrany to jest wyraźnie napisane w tym wątku.
DEx
  
 
Cytat:
2006-12-27 12:59:53, mwarchalowski pisze:
A że został ten baner OFICJALNIE wybrany to jest wyraźnie napisane w tym wątku. DEx



czyli innych propozycji niemozna skladac, temat zamkniety??
OK
przepraszam...

ps. dodam tylko ze nie wszystkie stronki/portale akceptują tego typu bannery (podluzne)

ps2.: Czyli mam otworzyc wedlug ciebie nowy wątek na banner w innych rozmiarach.



[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2006-12-27 13:16:10 ]
  
 
odpowiadając po kolei:

Cytat:
2006-12-27 12:34:30, mwarchalowski pisze:
Co sie do cholery dzieje z naszą stronką??



stronka się robi. powoli wracają wszsytkie stsare artykuły i relacje.

Cytat:
Po grzyba ktoś ja zawiesił??



zapewne webajster w celach konserwacyjnych.

Cytat:
Po co ktoś zmienił szatę graficzną??



obecnie szata nie jest najważniejsza, zależy nam głównie na zawartości. problem w tym że potrzednie strony były robione innym formatem, ale Sparky walczy aby było dobrze.

Cytat:
Przecież wszyscy, zresztą ja też, protestowali, że nowa nie umywa sie do starej,



zgadza się, ale stara nas ograniczała.

Cytat:
Podobnie z banerem, stary projekt jest 100 lepszy niż najnowsza propozycja, to po cholerę ją zmieniać??



nikt nie mwói że bęziemy coś zmieniac. ale chyba każdemu wolno zaproponowac coś nowego.

Cytat:
Panowie strona miała być dobrze aktualizowana a nie na nowo budowana,


niestety okazało się że należy dokonać pewnych zmian..

Cytat:

jak członkowie rady spełniają obietnice wyborcze?? DEx




a od kiedy Sparky jest członkiem rady?




[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2006-12-27 14:06:28 ]
  
 
dobre pytanie
Cytat:
jak członkowie rady spełniają obietnice wyborcze?? DEx


ale moja odpowiedz brzmi to nie arsen budował sam obietnice wyborcze tylko cala grupa Lubelska.
Sparky zaoferował sie zrobic stronke z mojej strony są jakies presje na nim zeby sie za to zabrał i pokładam w nim nadzieje ze dotrzyma słowa.
Takze panowie co do lubelskiego radnego to nie czepiajcie sie go bo plan wyborczy był oparty na tym co mozemy zrobic a nie co sam Arsen moze zrobic
  
 
Cytat:
2007-01-03 23:57:39, krzychuk pisze:
dobre pytanie ale moja odpowiedz brzmi to nie arsen budował sam obietnice wyborcze tylko cala grupa Lubelska. <...> Takze panowie co do lubelskiego radnego to nie czepiajcie sie go bo plan wyborczy był oparty na tym co mozemy zrobic a nie co sam Arsen moze zrobic



czy chcesz powiedzieć że radny Arsen jest niewolnikiem grupy lubelskiej i nie ma własnego zdania w sprawach klubowych?
  
 
Wstępnt pomysł.

Kto ma jakies propozycje to prosze o krótką wypowiedz.



Pozdrawiam igiers
  
 
pomysł oki.
tylko nazwa klubu to Lada Klub Polska
  
 
Słuszna uwaga!

Poprawiam sie



Pozdrawiam igiers
  
 
Dla mnie super. Tylko ja bym dopisał adres WWW.
DEx
  
 
przeciez jest adres ?
  
 
Fakt, cos nie tak mam z szerokoscia forum i mi sie nie miesci na ekranie
DEx