Xxx [ fryszard] xxx - Strona 25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiesz o jaki silnik pytam ;]
  
 
no to przeciez mówie o nim
  
 
ale 1.3 to jest silnik z amerykańskiej kosiarki do trawy
  
 
to mam cos hamerykańskiego
  
 
"taki byl ładny, amerykański...Szkoooda"
  
 
tak to teraz wyglada

  
 
JW, nadszedł ten moment keidy projekt został zakonczony, lecz nie dokonczony... jutro moze napisze wiecej. troszke tajemniczoscą powiało
  
 
calkiem fajny "łapacz powietrza"
  
 
Cytat:
2007-05-08 22:18:55, fryszard pisze:
JW, nadszedł ten moment keidy projekt został zakonczony, lecz nie dokonczony... jutro moze napisze wiecej. troszke tajemniczoscą powiało



to nam fryszard pewnie gofrownice kupił
  
 
Cały czas był "początek..." i trwał dłuuugo aż tu nagle koniec.
A gdzie środek?
Chwalenie sie np.nowym zapachem, pokrowcem na kierownice z Nomi, odświerzenie tapicerki plakiem?...
  
 
Cytat:
2007-05-08 22:18:55, fryszard pisze:
JW, nadszedł ten moment keidy projekt został zakonczony



chyba sam nie wierzysz w to co mowisz:] za tydzien wieczorem pewnie bedziesz znowu siedzial przed kompem, przegladal zdjecia i zaczniesz sie zastanawiac co by tu przerobic...
  
 
Cytat:
2007-05-08 22:24:27, Asior pisze:
to nam fryszard pewnie gofrownice kupił


zgadza sie golf 3 cabrio.. chorowałem na kabrio dosc długo.
  
 
Potwierdzam jego chorobę na cabrio, Truł mi o tym na gg, a dzis o 18,30 stał sie właścicielem cabriolecika
  
 
calkiem ladnego przyznam . . A po planowanych modyfikacjach bedzie jeszcze lepiej
  
 
Cytat:
2007-05-08 22:25:45, Kleszczak pisze:
Cały czas był "początek..." i trwał dłuuugo aż tu nagle koniec. A gdzie środek? Chwalenie sie np.nowym zapachem, pokrowcem na kierownice z Nomi, odświerzenie tapicerki plakiem?...




nie znasz sie to był poczatek końca potwortha


Cytat:
zgadza sie golf 3 cabrio.. chorowałem na kabrio dosc długo.



praFORDziwe cabrio czy VWiesniackie kabrio ??


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-05-08 22:48:12 ]
  
 
Za rada wuja grzesia poszedłes w dobre ślady
  
 
Noooo nieeeee. Jak to tak. Nie znajduję słów, opisujących mój stan i odczucia. Nie wierzę.
  
 
dobra nie bede was wiecej nabierał, kto uwierzył w golfa ten.....

tu fotki mojej terenówki

  
 
No no Frysiek gratki Teraz to będzie pełen lans po andrychowie Ładny kolorek i ta fioletowa choineczka zapachowa na lusterku mniam mniam Jaki silniczek jest? Napisz coś więcej o autku
  
 
narazie zetec 1,6 i mysle ze przez najblizszy rok sie to nie zmieni... ale w przyszłosci..