Xxx [ fryszard] xxx - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratulacje też chorowałem na takiego Dorota niestety nie podziela mojej choroby. Przynajmniej Tobie się udało i będę miał okazję okukać z bliska mam nadzieję
  
 
To ja zacznę następną 500 postów
Piękne autko!!!!
Możesz dac więcej fotek!
Jakie ma wyposażenie?
  
 
i znowu wszystko od nowa....
  
 
ładniutki ... ja tez chce cabrio
  
 
wyposazenie nie jest za baogate ale w porównaniu do potwortha ma sporo wspomaganie, el szyby, el dach, centralny w zasadzie to wszystko. fotki dam wieczorem, teraz mam troszke załatwiania z opłatami i papierami.
  
 
Cytat:
2007-05-09 16:02:55, fryszard pisze:
wyposazenie nie jest za baogate ale w porównaniu do potwortha ma sporo wspomaganie, el szyby, el dach, centralny w zasadzie to wszystko. fotki dam wieczorem, teraz mam troszke załatwiania z opłatami i papierami.



to te polskie cos było niezłym golasem, ja w mkVII van mam nawet wspome i 2x air bag, immobiliser, a central załoze
  
 
a co teraz będzie z potworthem??
  
 
ja tam za godzinke jestem i mam nadzieje że mnie wezmiesz na przejażdżke
  
 
no to mnie frysiu zaskoczyłeś fajnie wygląda to cabrio....i jestem pewien ze z czasem będzie jeszcze lepiej i to w najlepszym guście
  
 
Na twój gust to troche wysoko siedzi...
  
 
Cytat:
2007-05-09 16:24:19, on-driver pisze:
a co teraz będzie z potworthem??


potworth zostaje, bedzie słuzył jako auto rodzinne. i zostanie lekko odtuningowany.
  
 
spokojnie jak przestanie lac na jakies 3 godzinki to bedzie troszke nizej.
  
 
No i gitara

Ładny kolor. Prawie jak mój

przepraszam wszystkich, których wczoraj okłamałem na gg
  
 
frysiek ... czy ty piszesz scenariusz do filmu "niekonczoca sie opowiesc 33 i 1/3" ... ledwo jedna fure doprowadziles to jakotakiego stanu uzywalnosci ... a tu juz za nastepna sie bierzesz ... poza tym teraz juz dowcip "pusto pod maska" traci sens
a tak btw kozacki bolid
  
 
Cytat:
2007-05-09 17:16:47, fryszard pisze:
potworth zostaje, bedzie słuzył jako auto rodzinne. i zostanie lekko odtuningowany.



znaczy maska zderzak grill idą do cabrio - a jak z ołtarzykiem przed pasazerem?? tez przechodzi
  
 
dobra nabrałem się.....

jednak felgi czynią cuda... frysiek a masz fotkę bez alu?

[ wiadomość edytowana przez: piotr_RST dnia 2007-05-09 20:58:40 ]
  
 
Piotrek--ale on żartował, kupił jedyną słuszną marke
  
 
ale maski to chyba nie załozysz do cabrio - szkoda auta , n i zderzaka
  
 
no moje gratki Frysku, jednakl decyzja słuszna czyli teraz pewnie projekt nr 2
  
 
Cytat:
2007-05-09 18:50:45, piotr_RST pisze:
dobra nabrałem się..... jednak felgi czynią cuda... frysiek a masz fotkę bez alu? [ wiadomość edytowana przez: piotr_RST dnia 2007-05-09 20:58:40 ]


bedzie ciezko bo jak go kupiłem to stał na 15" RH ale nawet mu fotki nie zrobiłem... tylko odrazu przekładka.