Xxx [ fryszard] xxx - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no pewnie ze uparte trzeba obstawiac na swoim
  
 
Ha,ha,ha! A jednak! Już nie bedzie brewek u Fryszarda! Prawdziwy bad look leży i się grzeje do wiosny w garażu No to już wiemy, że na zderzaczkach się nie skończy, ale i maska. A z innego wątku mozna wynaleźć wiadomości o zawieszeniu na wiosnę.... Teraz trza się tylko dowiedzieć o konkrety
  
 
dobra dobra paweł teraz mi tu mów jak na spowiedzi co z RS w sedanie??
  
 
A no ciężko Liczyłem się z kosztami ok. 4000-4500zł za wszystko,a życie mówi coś innego. Lekko licząc, aby to wszystko jeździło, to trzebaby jeszcze 2000zł, a wtedy to już całe sprawne autko kupuję. Tyle pieniędzy to nie mam i nawet bym tyle nie wyłożył Ale jeszcze pomyślę z Zeberkiem na temat może 1.8, albo 1.6 (teoretycznie niby tyle samo roboty, ale w praktyce duuuużo taniej). A że moc dużo mniejsza niż 2.0 to prawda, ale w porównaniu do naszych szalonych 1.3 nawet 90 KM to dużo. Życzę powodzenia w Twoich projektach samochodowych, bo mnie mój przerósł
  
 
paweł głowa do góry damy rade ziarko do ziarka.... itd
  
 
Załamany nie jestem strasznie, ale byłem już bardzo nastawiony. Już nawet kasiurkę miałem na ten projekt. Ale poprawiam sobie nastrój nowymi wizualnymi zmianami w autku Nie tak drastycznymi jak Twoje, ale też mnie bedą cieszyć Ale dotrze "to" do mnie dopiero w styczniu
  
 
no to mów tu szybciutko co to bedzie to "to"??
  
 
Nic z tego To też bedzie niespodzianka
  
 
to mi chociaz swoje gg podaj
  
 
Nie mam GG Ale to bardzo dobrze, bo bym w pracy nie mógł się skupić na pracy :- A co Ty tak długo przy kompiku siedzisz, zamiast w garażu samochód szykować!!!? A może kompika masz w garażu i piszesz w czasie pomiędzy montażem skórzanej tapicerki, robieniem oświetlenia, rzeźbieniem w zderzakach, a zmienianiem zawieszenia Hi,hi,hi!
  
 
fryszard a powiedz mi cos robisz z fotelami..?
Moze jakas adaptacja z innego auta..?
Jakies kozackie foteliki to byloby dopelnienie tego ladnego wnetrza..
  
 
a ja odpoczywam biore sie za niego od popołudnia tzn koło 15
  
 
narazie nic nie robie bo cała gotówka poszła w zawieszenie a docelowo albo na tych zamienie tapicerke albo wstawie recaro i na nich kremowa skóre. ale to odległe plany
  
 
6000 zl by cie ta przekladka wyszla??? To jakos strasznie duzo chyba....az w szoku jestemm...
  
 
Cytat:
2005-12-21 12:28:57, fryszard pisze:
albo wstawie recaro i na nich kremowa skóre





A najlepiej 2 kolory skory.. ehhh...
  
 
zdejmij te brewki i daj rejestracje nizej, bo z przodu fura wyglada jak auto Inspektora Gadrzeta
  
 
No co jest? Czemu wątek się od wczoraj tak niewiele rozwinął? No Fryszard? Proszę tutaj raz dwa nowe zdjęcia z garażu wstawić!!!
  
 
a po co ci zdjecia mojego garazu??
  
 
No fryszard dawaj te fotki ciekaw jestem jakie nowości wszczepiłeś od ostatniego razu
  
 
panowie mecze sie i to bardzo z rozpórka
jak wypolerowac nierdzewke na błysk?? bo jade papierkiem 500 potem pasta g3 i kiepsko to wychodzi. a rece mi odpadaja