Pytanie o edycję zdjęć

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wybrałem wreszcie kilkaset zdjęć do wywołania, ale chciałbym mieć na nich datę.
W jaki sposób i w jakim programie najszybciej i najłatwiej ją wstawię w dolnym rogu?
Nie umiem tego zrobić w aparacie (pomimo, że datę ustawiłem), a chciałbym wiedzieć, kiedy były zrobione.
Pozdr. P.
  
 
nie wiem jaki masz aparat ale ja jak kupilem swoj to dostalem soft razem z aparatem i tam wlasnie mam taka opcje data
po wcisnieciu tego pokazuje mi sie data na zdjeciu
moze byc jeszcze taka opcja ze w labie ta data sie ujawni
popatrz na stronie aparatu moze jest jakis soft
  
 
COŚ znalazłem, ale w językach piszą....
  
 
Moje g...o nie potrafi wrzucić daty do zdjęcia, ale korzystam z doskonałego darmowego softu o nazwie EXIFER. Nie dość, że potrafi hurtem wrzucić dowolny tekst na zdjęcie (data, godzina, parametry, dodatkowe info), dowolną czcionką (trzeba poćwiczyć), w dowolnym kolorze i wielkości, to jeszcze podaje dokładne parametry z jakimi zostało wykonane zdjęcie (przesłona, czas, użycie lampy itp.). Jak ściągniesz i nie będziesz czegoś wiedział, to pisz.
  
 
Cytat:
2005-11-22 07:09:21, piotr_ek pisze:
Moje g...o nie potrafi wrzucić daty do zdjęcia, ale korzystam z doskonałego darmowego softu o nazwie EXIFER. Nie dość, że potrafi hurtem wrzucić dowolny tekst na zdjęcie (data, godzina, parametry, dodatkowe info), dowolną czcionką (trzeba poćwiczyć), w dowolnym kolorze i wielkości, to jeszcze podaje dokładne parametry z jakimi zostało wykonane zdjęcie (przesłona, czas, użycie lampy itp.). Jak ściągniesz i nie będziesz czegoś wiedział, to pisz.



Dzięki Piter, ale dziś w pracy "nie mam czasu" na takie rzeczy.
Wezmę się wieczorkiem, w domu - jak znajdę chwilę.
Pozdr. P.