Bezpicznik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaki bezpeicznik odpowiada za radio w escorcie z 1990 roku? a wlasnie co to sa za bezpieczniki na kabelku czerwonym (chyba +) przy instalacji radiowej??
  
 
oryginalnie nie powinno byc na kabelku bezpiecznikow z tego co wiem, jak sa na kablu od radia to one sa od radia ;p wypnij a sie przekonasz :]
  
 

Jest to bezpiecznik odcinający zasilanie w przypadku zwarcia itp...
Takie cuś jest także w innych radiach. W wielu przypadkach uratował mnie on przed spaleniem radia.
Przy moim KEH-P6010 był to 10A.
  
 
no dobra mam te bezpieczniki na kabelku jeden sie spali gdy dalem wiekszego powera w radiu, mial 1A drugi ma 3A i teraz pytanko moge dac wieksze te bezpieczniki zeby nie dzialo sie tak samo jak dam radio na max?
  
 
Na kabelku nie powinno być zadnych bezpieczników tylko z tyłu radia jeden 10A. A w autku bezpiecznik odpowiadający również za radio to chyba numer 21 ma 10A.
  
 
to oznacza ze te bezpieczniki na kabelku + i zasilaniu podtrzymujacym moge zlikwidowac?? Pozatym w radioodtwarzaczu mam bezpiecznik 10A.

[ wiadomość edytowana przez: raf33 dnia 2005-11-20 13:40:17 ]
  
 
Możesz je usunąć moim zdaniem jest niepotrzebny żaden dodatkowy bezpiecznik. A bezpiecznik na podtrzymaniu zasilania powinien byc.

[ wiadomość edytowana przez: markko666 dnia 2005-11-20 17:08:04 ]
  
 
Od przybytku glowa nie boli - nie usowaj ale wsadz troche wiekszy.
  
 
no to teraz jaki mogę włozyc bezpiecznik zeby bylo dobrze?? zamiast 1A dac 2A a zamiast 3A dac 4A?? czy tak bedzie ok?? aha i te bezpieczniki maja dlugosc 4cm (a nie 2cm), czy takie bezpieczniki dostane bez problemu w Krakowie?

[ wiadomość edytowana przez: raf33 dnia 2005-11-20 19:02:24 ]