INTERNATIONAL LADA MEETING 2006 Bechyne - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-02-11 21:04:59, rogacek pisze:
no i jak ?? wybiera się ktoś???



Nad Czeskimi Skalicami jeszcze się zastanawiałem, ale to całe Bechyne to już za daleko , odpadam
  
 
Rogacek !
my z jasiem sie wybieramy
Paweł
  
 
Cytat:
2006-02-17 00:11:30, Pawel_66 pisze:
Rogacek ! my z jasiem sie wybieramy Paweł



Jak mi sie cos nie popieprzy w robocie. Mam na mysli nieplanowany wyjazd w delegacje.
Jasiu
  
 
No jasne - ale zakładam ,ze nic się nie wydarzy !
Paweł
  
 
Witam
Jak dla mnie to też za daleko, ale może zrobić to tak: dojechać pociągiem np. do Kraka i stamtąd się z kimś zabrać, partycypując w kosztach dojazdu?..
  
 
Ja w sumie zabieram sie za planowanie... jak dobrze pojdzie to chce jechac.
  
 
no to jest nas dwoch.. bo ja tez chetnie pojade )) a coo.. niech Lada zwiedzi cos oprocz niemieckich autobahn i dziurawych polskiej rzeczywistosci )) ew. mozemy gdzies sie spotkac i jechac razem.. wszystko zalezy gdzie bedziesz przekraczal granice...
  
 
Cytat:
2006-02-19 14:55:45, humel pisze:
no to jest nas dwoch.. bo ja tez chetnie pojade )) a coo.. niech Lada zwiedzi cos oprocz niemieckich autobahn i dziurawych polskiej rzeczywistosci )) ew. mozemy gdzies sie spotkac i jechac razem.. wszystko zalezy gdzie bedziesz przekraczal granice...



oho.....a zabierzesz autostopowicza z Konina Czy nie ma takiej możliwości
p.s. To pisaęłm ja - ZAXIU



[ wiadomość edytowana przez: Agata_Konin dnia 2006-02-19 15:03:06 ]
  
 
Cytat:
2006-02-19 15:00:59, Agata_Konin pisze:
oho.....a zabierzesz autostopowicza z Konina Czy nie ma takiej możliwości p.s. To pisaęłm ja - ZAXIU [ wiadomość edytowana przez: Agata_Konin dnia 2006-02-19 15:03:06 ]


mysle ze da sie zrobic ))
  
 
Czy ktoś zdecydował się juz na wyjazd do Czech???
Paweł
  
 
No i jak tam panowie i panie ? Kto jedzie z kim czym ?
Bo wyglada mi na to ze ja nie bede mial lady na zlocisko. Straszne problemy mam z zawieszeniem i nie tylko- wyjacy dyfer
I inne gorsze problemy.

Pisalem na Czeskim forum, i jak na razie wyglada ze Bechyne 95%.

Panowie /panie moderatorzy - moze by zrobic jakas stronke/watek na ktorej dalo by sie zapisywac kto jedzie.
Dzieki.
  
 
być może pojadę. mam gościa z US i jesli bedzie chciał to pojedziemy razem na zlot ladzianek
  
 
Cytat:
2006-04-01 20:22:39, Pawel_66 pisze:
Czy ktoś zdecydował się juz na wyjazd do Czech??? Paweł


Ja chetnie pojade, ale raczej w kategorii pasazera.. Wiec jesli mialbys wolne miejsce - to ja chetnie ))
Fleszer nie wiadomo czy wyrobi sie ze swoim autkiem, a jesli nie to pewnie i on bede poszukiwal jakiegos srodka transportu
  
 
Hello Friends,

I canceled my trip to this meeting.
The event is not organized well, compared to any LKP (or LBK) meeting. No information flow, visitors' number unknown (no registration), no nothing... I would not travel that far for the unknown.

See you on the next Lada Klub Polska meeting! (that is always absolutely professional)

regards
Zoli
  
 
Hi Zoli, this wasn't very friendly from you.

PLEASE be patient with us, this is our first official and legally organised meeting, but we have already six unofficial meetings behind us, without any problems! Don't react panicly... Just trust us! Thak you for your patience...

And, we need to know how many of you are taking part (cars/people), because of booking some accomodation.
_____________________
Czech-o-Slovak Ladaclub
  
 
no ładnie. mam podobne obawy że ten zlot nie wypali. jesli pojade to tylko na jeden dzień. spróbuje połączyć wyjazd ze zwiedzaniem pragi
  
 
Ja nie wiem z czeho obawy! Miejsce zlotu jest, przenocowanie jest, wsie jest w porządku.
Zlot budze trwac 3 dni, nie jeden! W piatek przyjechame do campingu, w sobotu budzeme na lotnisku(wsie moznie dzielacz), dzien zakonczy "Spanila jazda" a wieczorem pojdzeme wstecz do campingu. W niedzelu budze koncowy dzien.
  
 
aaa srxl to pies. Ja jade na ten zlot, i nic mnie to nie obchodzi. Chocbym mial tam plastikiem dojechac.
Dziwie sie Zoliemu, i reszcie ktora marudzi. Nie odrazu Krakow zbudowano jak mawiaja.

Zoli, please, forgot about wrong organisation, and please come!

I be there, and Jonathan be there too.

Fleszer
  
 
Hi, we need info about number of visitors, please write how many cars/people will arrive and how many cabins you need. We must book accommodation. Thank you.

You be able write in this topic, or directly to our forum:
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=48216#48216
  
 
Flesz, John jedzie do Czech??
Edit: Widze,ze jedzie


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2006-04-29 11:05:22 ]