L U B L I N - spoty - Strona 23

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to orlen. mi tam wsio ryba, na orlem mam blizej zreszta potem najwyzej sie zrobi jak proponuje Losiu ze sie przejedzie przez city. pomysl moze byc! to na ktora sie ustawiamy??
  
 
6:13 RANO!!! jak nie bedziecie na czas to odpadacie
  
 
Cytat:
6:13 RANO!!! jak nie bedziecie na czas to odpadacie

i ty o tej porze wstaniesz?
  
 
mnie tam nie będzie mam zjazd i zaliczenia. a ty zbity już nie bądź taki hohoho myślisz że się cytaty nauczyłeś wklejać to wszytko ci wolno??
  
 
nie bede spał i tyle jak tam zbity sie czujesz?? lepiej??
  
 
no juz prawie dobrze, do niedzieli bede jak nowy hehehe
  
 
No i git! To ja jak coś to wezme grilla Wrzucam info na stronę, no a to co będziemy robić to się wszystko dogada na miejscu
  
 
No i dobra tyle ze na ktora ? moze na 13-sta jak poprzednim razem?
  
 
jestem za
  
 
no to niech bedzie ta 13, chyba zeby pozniej moze??
  
 
moze byc nawet i pozniej tak moze o 14-stej to bym obrucil ze wsi.Ok ustalmy godzine zeby pozniej nie bylo .......
To co o 14-stej pod orlenem jak poprzednim razem?
Ustalmy to jak najszybciej! 14-sta?
  
 
tak 14 za orlenem
  
 
Witam,

to jak? Ta 14 pod Orlenem to jest już tak na 100% pewne?? Postaram się wbić, ale nie mam pewności czy będę miał czas i czy będę miał czym podjechać, mimo to postaram się pojawić .

Pozdrawiam,maroox
  
 
14 pod Orlenem. Jako sprawujący chgwilowo władzę z ramienia FSOAK w regionie, zatwierdzam.

Józef - jesteś najwięcej na necie to napisz zapowiedź, mnie się nie chce

Jak ktoś chce ze mna jechać to meldować, i żeby zdziwka nie było - przyjeżdżam Fiatem. Uruchomiłem ciula w końcu.
  
 
Losiu a co ciul nie chcial sie przełamać?
  
 
Cytat:
2006-11-29 09:51:06, marcinmk2FSO-PTK pisze:
Losiu a co ciul nie chcial sie przełamać?



Przełamać żeby pracować Śmiga, normalnie, jakby zamiast LPG miał NOS
  
 
Cześć wszystkim. Mam pytanie, jak wygląda sprawa wjazdu na ten tor kartingowy, w celu pojeżdżenia sobie Fiatem, oczywiście bokiem i po suchym.
  
 
Cytat:
Cześć wszystkim. Mam pytanie, jak wygląda sprawa wjazdu na ten tor kartingowy, w celu pojeżdżenia sobie Fiatem, oczywiście bokiem i po suchym.


Tu masz link odnośnie cen wynajęcia toru:
http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=27180&highlight=tor+lublin
10 grudnia podobno ma być mini sprint na torze wyjdzie cię taniej a niekoniecznie musisz jechać na czas wstęp pewnie ok 20zł.
pzdr.


[ wiadomość edytowana przez: BartM dnia 2006-11-29 13:12:59 ]
  
 
Witam,

fajnie, że termin spotu już ustalony . Czy będę mógł byc to będę wiedział dopiero w sobotę :/.

Pozdro,maroox
  
 
Ciekawe... Bede pod Lublinem sobota/niedziela.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."