L U B L I N - spoty - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
olo dawaj dawaj do nas. Nie bój sie nie pogonimy cie
  
 
Cytat:
2006-11-30 06:45:02, OLO pisze:
Ciekawe... Bede pod Lublinem sobota/niedziela.



No to przybywaj! Jak coś to od ok. 13 będę na CB, wołaj mnie - może akurat usłyszę Wogóle - co rozumiesz przez "pod Lublinem", może jakiś niedaleko to ktoś by cię zgarnął na spota
  
 
ty mnie masz zgarnąć nie zapomnij
  
 
Spoko loko luz i spontan.

Zdajesz sobie sprawę że będziesz się bujał z tyłu? Bo z przodu będzie zajęte miejsce?
  
 
Bede koło Lubratowa

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Eeee, to niedaleko
  
 
a na resorach ci zalerzy poznałem kolejnego nowego zboczeńca FSO zabieram go ze sobą
  
 
Zależy, ale mam wyklepane dobrze a z przodu - jak mówiłem - będzie zajęte miejsce
  
 
witam wszystkich może i ja postaram sie przyjechać ,zobacze jeszce jak tam mój niesczęsny most który zaczął sie sypać przy powrocie z 55 lecia FSO
  
 
Witam,
Losiu - prośba - "pozbierałbyś" mój sprzęt cb co dawałem i na zlocie w niedziele bym go sobie zawinał....
Aha... i proszę Cię ! - błagam !
Przypomnij mi się jakoś, że zlot jest. sms czy coś (masz do mnie nr przecież) , bo ja kU* zapominam.

Pozdrawiam - do Niedzieli !
  
 
tomek_r walnij sobie kolorową kartke na kierownicy nie zapomnijsz
  
 
ni i kur.. nie bede mógł być z wami musze jechac na wioche heh!
  
 
Cytat:
2006-11-28 23:08:08, maroox pisze:
Witam, to jak? Ta 14 pod Orlenem to jest już tak na 100% pewne??


w której częsci Lublina jest ten orlen?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Jest mniej więcej w centrum. Przyjmując za centrum Zamek, to jest to ok. 1,5 km od centrum Gdzieś miałem mapkę, zaraz spróbuje wrzucić...

Mapkę zgubiłem. Pytaj o MOSiR na CB, Orlen jest zaraz koło MOSiR-u.


[ wiadomość edytowana przez: Losiu dnia 2006-12-02 15:49:59 ]
  
 
marcin ty co spodkanie to wiocha zrób coś z tym inni w domu nie mają samochodu albo prawajazdy??

olo jest unas pare stacji orlenu a my sie spodkamy na orlenie blisko centrum tam gdzie stadion piłkarski i chala widowiskowa.
  
 
albo tak, tam gdzie jest stadion motoru i hala mosir'u
postaram sie byc ale nie wiem jak dlugo ... no ale bede
  
 
no na stworzyciela komunizmu !!!!!! już sie wykruszacie?? jak tam można partia z wami a wy przeciw niej
macie być albo ręka opaczności stalina was dopadnie


[ wiadomość edytowana przez: JOZEF_STALIN dnia 2006-12-02 15:38:23 ]
  
 
Witam,

przyjadę najprawdopodbniej MPK i niestety nie będę mógł być zbyt długo, ale pojawię się !

Pozdro, maroox
  
 
Losiu - ja dzisiaj raczej będę, wiec jak możesz to weź mój sprzęt cb
  
 
No i mielismy kolejne spotkanie Przybylo sporo osbo jednak nie bylo zbyt wiele autek. Chyba zima odstrasza ludzi... Skład byl taki 3 Fiaty niestety jedem musial uciekac, 2 Caro, 1 Atu i 1 Borek a dodatkowo bylo jeszcze 2 autka
Pogoda dopisała, temperatura nie za bardzo... kazdy dreptal z nogi na noge bo bylo chlodno... ale bylo fajnie. Spotkalismy sie jak to juz zgodnie z tradycja AK pod orlenkiem, a nastepnie przejechalismy kolumna pod zamek. postali, pomarzli i stwierdzili ze trza na grila jechac... No i sie zaczelo... nie bylo "prowiantu" to chłopaki i dziewczyny skoczyli do stokrotki... potem sie okazało ze jest wegiel, jest podpalka a nie ma grila... dla chcacego nic trudnego... :idea: padl pomysl zeby zgromadzic srodki i kupic klubowego grila, ciekawe co z tego wyniknie : no ale gril sie znalazl i mozena bylo "palic"(polecam zdjecia :arrow: ) kielbaski Ze pora mimo iz wczesna zmrok szybko zapadl i bylo ciemno i zdjecia jakie sa takie sa...
no ale liczy sie atmosfera... (nie ta pogodowa) bylo fanie!
oto foto:






















no koledzy dawac fotki i uzupelnic relacje po moim odjezdzie badz jesli cos pominolem
pozdro dla wszystkich


[ wiadomość edytowana przez: Maro1500 dnia 2006-12-03 19:37:50 ]