L U B L I N - spoty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Janusz - chyba jest tajny skoro mieszkałem 12 lat w Zemborzycach i nie wiem gdzie jest No ale z drugiej strony - to było pierwsze 12 lat mojego życia Btw - zostałeś zauważony pod Politechniką Dochodzę do wniosku że kolor Białasa to barwy ochronne, żeby w zimie nie było widać
  
 
Od razu tajny hehe poprostu nie chce zebyscie mi silniki wykupili
  
 
a ja chyba wiem gdzie jest ten złom, moge nawet powiedziec ze na ostatnim zlocie przejezdzalismy kolo niego
  
 
Witam,

dzięki za miłe przyjęcie na forum . Info o tym szrocie poszło już do RX'a na priva. Ale w żadnym wypadku nie jest to tajne miejsce - właśnie Kolega Zbity ma chyba rację co do tego że na ostatnim zlocie byliście gdzies blisko, bo po obejrzeniu fotek też tak pomyślałem. W Zemborzycach jadac od Lublina naprzewciwko kosciola skreca sie w prawo, przkracza tory kolei zelaznej i po prawej stronie jest szrocix . Ja juz po kupnie kilku rzeczy zostalem "stałym klientem", wiec jakby cala sekcja tam sie zaopatrywala to moze jakies rabaciki by dali . Alem sie rozpisał .

Pozdrawiam, maroox
  
 
ja sie w poniedzilek wybiore... moze serwo zananbede jak mi sie jakies spodoba
  
 
Moze jakis spocik styczniowy? Mi pasuje 29 stycznia, 15-stego tez mam wolne ale chyba nie bede mial jeszcze jezdzacego samochodu.
  
 
Mnie pasuje i 15 i 29
Swoją drogą - trochę kombinowałem z logo eLGieBeeN i wyszło mi coś takiego:

To wersja jednokolorowa na np. naklejkę albo coś... Jak wam się podoba koncepcja? Nie pytam o wykonanie bo to żenada Ale chodzi mi o pomysł. Jak tylko dojdę jak w Photoshopie zrobić parę bajerów to przedstawię kolejne pomysły No więc proszę o oceny.

JanuszK - zawsze tak zasuwasz jak do pracy jedziesz? Wyprzedzałeś mnie dziś na Męcz. Majdanka
  
 
Tylko jak za późno wyjadę z domu, co mi się niestety często zdarza.
  
 
Byłem na tym szrocie... za pompę paliwa do jednopunktu 120zl - troche drogo :/ za serwo z pompą 30zl - ta cena wydała mi sie przyzwoita wiec takową nabyłem
  
 
Jeśli chodzi o mnie to bardziej pasuje mi zlocik 29 bo wtedy mam luz na uczelni a 15-stego mam przerąbane.
  
 
No więc jak? Spocik 29-go? Tak tylko z wyprzedzeniem pytam
  
 
Mysle, ze tak bedzie najlepiej
P.S.
Uruchomilismy dzis moje padło
  
 
I co mu dolegało ze tak spytam? BTW. może do 29 uda mi się znaleźć czas na podłączenie mojego nówka sztuka obrotka
  
 
Co mu dolegalo? Myslisz, ze ja wiem Ten silnik jest magiczny trzyma kompresje, wszystko jest ladnie, parametry ksiazkowe, a osiagi spalanie itp sa conajmniej zle. Oddalem glowice do sprawdzenia, szczelne zawory, szczelny płaszcz wodny nie ma peknięc, przy okazji wymienione zostały uszczelniacze zaworowe na Goetze , planowanie. Zalozylem tez nowy czujnik cisnienia oleju do wskaznika i trzyma cisnienie jak jest zimny okolo 0,6 pozniej stopniowo spada podczas nagrzewania. Mam tez nowa pompe wody i jakby uklad chlodzenia pracuje lepiej, ale wskaznik na desce mam uszkodziny bo doslownie po kilku chwilach mam 130 na szafie Moze ktos ma na zbyciu wskaznik temp. do okraglej szafy lub jakis zewnetrzny tuningowy w rozsadnej cenie Silnika narazie nie kupuje, moze cos na wiosne pomysle, w kazdym badz razie niebezpiecznie zbilza sie moment rozstania sie z bordowym caro.... ale spokojnie planuje kupic poldka Diesla
  
 
No cóż - fajnie mi się dziś jeździło Cały dzień po Lublinie było wszystko ok, ale ki8edy jakieś pół godziny temu jechałem do domu to się zaczęła zabawa Zaspy były takie, że Fiat ledwo co się przebijał, udało mi się przebrnąć całą drogę z Lublina do domu, ale i tak się zakopałem. Ale - żeby było śmiesznie - na podwórku przed wjazdem do garażu Gdyby takie 2 cm zjeżdżonego śniegu było 29-go, to byłby zdecydowanie udany spot poślizgowy
  
 
witam, ostatnio przebijając się przez zaspy połamałem sobie dokładne przedniego zderzaka oricari a dokładnie prawa strone, ta prawa połamana część nadaje sie chyba do sklejenia, ale nieche mi się w to bawić z braku czasu i funduszy, czy ktos byłby chętny na kupno owej "połamanej" dokładki nadającej sie do sklejenia jest to orginalna dokładka nie jakas tam żywica... ewentualnie mam podrapany zderzak kwalifikujący sie do malowania, chetnie zamienie sie na niemalowany zderzak wzamian za mój i dokłade którą można posklejać i pomalowac razem ze zderzakiem, kto jest w temacie wie jaką żadkościa jest ospolierowanie oricari a tym bardziej przednie dokładki...
Chodzi mi o kogos z lbn lub okolic.

[ wiadomość edytowana przez: dziku86 dnia 2006-01-26 21:34:29 ]
  
 
RX - ze względu na pogodę która jednoznacznie wskazuje na spot śniegowy, przypominam o pachołkach tak na wszelki wypadek
  
 
w niedziele ja z Krzyskiem mamy zamiar startowac w mini sprincie na torze Lublin, tak wiec na spota nie zdazymy przyjechac, bo sprint zaczyna sie 11-12. mam dla was propozycje abyscie zajechali na tor, pewnie i tak bedziecie jechac w tamtym kierunku. pozdrawiam
  
 
Na tor zajedziemy napewno. Pacholki wezme, ale tym razem nie przyjezdzam samochodem... no chyba ze znowu zadzwonie po moj rozrusznik
  
 
RX - przyjeżdżasz rowerem