L U B L I N - spoty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak, rowerem albo szybowcem


[ wiadomość edytowana przez: RX dnia 2006-01-29 10:55:52 ]
  
 
Jaka cisza jakby spot sie nie odbyl Kto pisze relacje bo ja bylem krotko?
  
 
Może ja spróbuję ...
  
 
Wogóle to jakiś dziwny spot był... nie było gdzie się poślizgać, to największy minus, i drugi największy minus to to że było zimno cholernie...
  
 
Niedlugo napisze jakas relacje z tego spotu hehe
Weryfikacja mocno uderzyla w nasz region, teraz mamy 5 klubowiczow
  
 
Hehe, widzę że wypadliśmy z Cebką z parafii....
  
 
Spoko, ja wroce, rozmawialem nawet o tym z Ojcem Dyrektorem
  
 
Ja pomimo, że jestem mocno wierzący i praktykujący, to w najbliższej chwili raczej do parafii nie wrócę. Najpierw muszę się uporać z kilkoma nękającymi mnie problemami.
  
 
Cytat:
2006-02-07 22:35:31, cebka pisze:
Spoko, ja wroce, rozmawialem nawet o tym z Ojcem Dyrektorem



Jednak po przemyśleniu tematu, dochodzę do wniosku że ja również muszę porozmawiać w tym temacie z Ojcem Dyrektorem, bo z tego co pamiętam to składkę uregulowałem tylko co przed zlotem w Brodach... A to raczej było później niż w lutym.
Chyba dobrze pamiętam? Prawda biskupie RX'ie ?


[ wiadomość edytowana przez: Janusz_K dnia 2006-02-08 00:29:42 ]
  
 
Witam wszystich na forum.
To kiedy bedzie ta relacja? Bo z Bartkiem jestesmy ciekawi co się działo na ostatnim spocie jak nas nie było. Poza tym można by już zacząc myśleć o jakimś terminie na luty. Pozdrawiamy.

[ wiadomość edytowana przez: kylo125 dnia 2006-02-15 16:12:23 ]
  
 
Ja NIE MOGĘ 19-go i 26-go. Poza tym jestem zwarty i gotowy (właśnie obrotka podłączam ).
  
 
No to w końcu coś się szykuje - malutki spot - w Lublinie ?
Myśleliście nad wzięciem klucza od prezesa z ak lbn na tor ?
tylko na klubowiczów fsoak ?
  
 
We w związku z moim mikrospotem z RX'em wczoraj, padła propozycja zrobienia spota za tydzień czyli 26-go. Wogóle to w poprzednim poście coś popieprzyłem - MOGĘ 26-go. Jak reszta? Ja jestem za.
  
 
No, ja jako nowy klubowicz musze wpaść
Nie wypada inaczej
  
 
Dni mijają.. coraz bliżej 29 a klubowicze z Lublina nic się nie odzywacie ....
  
 
Nie bój nic - dobrze będzie

W końcu dobrze zamontowałem obrotka Siedzi i nie wypada na każdym dołku, jestem z siebie dumny
  
 
To sie nam kierownik opuscil w obowiazkach..... Moja propozycja jest nastepujaca zeby odpuscic spota w tym miesiacu, ktory notabene bylby organizowany na szybko, na rzecz konkretnego juz spotkania w marcu. No i moze skorzystam z wladzy i wybiore kogos kto bedzie moim zastepca w sparwie ustalania terminow spotow: Losiu co ty na to?
  
 
R.O.T.F.L. +
  
 
Mogę co najwyżej zostać pełnomocnikiem ds. kontaktów kierownika z forum A poważnie - szkoda że spociku nie będzie bo jeszcze była szansa na jakiś śnieg A jak coś mamy w marcu robić, to może zorganizować drugi lubelski spot wyjazdowy? Co szanowni państwo na to?
  
 
Cytat:
2006-02-24 09:17:41, Losiu pisze:
A jak coś mamy w marcu robić, to może zorganizować drugi lubelski spot wyjazdowy? Co szanowni państwo na to?



Tylko kto nas przyjmie?