Jakie cd/mp3 do auta za ok. 600 pln?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Potrzebuję kupić radio cd/mp3 za ok. 600 pln.
Które radio wybrać, mam kilka na oku:
Pioneer Deh 4700
CLARION DB358RMP
Alpine CDE-9843 (trochę droższe)

Dziękuje za informacje.
Pozdrawiam.
  
 
moim zdaniem Alpine, mialem JVC slyszalem pionki i sony a kupilem sobie Alpine teraz to jedynie wymienie na nowszy model ale tez Alpine
  
 
Zastanawiam się właśnie nad zakupem dokładnie jednego z tych trzech radyjek! Które kupiłeś? jesteś zadowolony?
  
 
elo
akurat posiadam jedno z nich a dokladnie Clariona a wiec tylko i wylacznie moge wypowiadac sie o nim , co to reszty to tylko widzialem u znajomych. Jestem zadowolony z tego clarionka naprawde swietnie gra , podswietlanie jest fajne niebieskie a literski sa takie perlowe, nagrywasz na kompie kilka folderow a w radyjko spokojnie wyszukujesz sobie co gdzie w jakim folderze jest. Jesli chodzi o Clariona ja POLECAM!
pozdro
  
 
Mam jvc g612 i jestem bardzo zadowlony. Przedtem miałem 2 pionki które dawały wieksza regulacjie niz jvc ale opcjie te były tylko potrzebne dla zaawasowancyh systemów. Jvc ma lepsze brzmienie a szczególnie mp3. Fachowiec z car audio mówił ze ten model jest porównywalnu z pionkiem 6700 kótergo cena jest "nieco" wyższa. A co do Alpina to nie mam pojecia.Jestem zadowolony z Jvc
  
 
mam podobny dylemat, Tylko o innych markach myslalem, ale o podobnej cenie. Pioniera mam teraz, niby jestem zadowolony, ale wole cos innego. JVC mialem tez (ukradli mi po roku) i bylo OK.
Myslalem teraz o Kenwood, lub JVC, ale znalazlem dzisiaj fajne LG.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69559706
w ogole co myslicie o marce LG, bo nie wiem czy nowy temat zakladac " LG - opinie" .
pozdro
  
 
Ale ten Alpine i Clarion tez nawet ladny, wiec poczekam na opinie innych. Alpine ma dodatkowo sterowanie subwooferem. I znajomy go zachwala. Ale troche drozszy faktycznie jest.
  
 
hej nie mialem stycznosci co to tego modelu LG co pokazales ale widzialem i slychalem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69556205 cos takiego i musze powiedziec ze bylem mile zaskoczyny spodziewalem sie raczej ze to jakas zwykla bazarowa pokroju DALCO albo FIRST a te radyjko nawet niezle gralo, ten model co ty pokazales jest wyzszy najlepiej jakbys mial mozliwosc posluchania w "akcji".
jakos do alpinek nie jestem przekonany wiec tak jak juz wspominalem ja wybralem clariona
pozdro
  
 
spoko, dzieki.
To napisz cos za kilka dni o tym Clarionie Twoim czy zadowolony jestes, jakie ma minusy i plusy.
  
 
heh.... no tak napisz co o radiu ktory gralo w moim samochodzie przez 4 dni z tego !!!! jeden dzien na glosnikach HERTZ (rewelacyjne tak na marginesie) a wiec slyszalem je we wlasnym samochodzie tak dobrze przez kilka godzin po czym mialem wypadek. na pierwszy rzut oka pokazujesz sie fajne podswietlanie- niebieskie a literki sa hmm biale a raczej takie perlowe jak naprawde niezle to wyglada,w obsludze jest dosc proste no ale ja jeszcze nie rozszyfrowalem go do konca :| z braku czasu.jedna z glowniejszych cech ktore zauwazylem jest to ze nagrywasz sobie w domku kilka folderow np. hip-hop , techno, dance i potem spokojnie otwierasz folder ktory cie interesuje nie wiem czy jest to w innych radyjka bo nie sprawdzalem ale w tym clarionie jest.
bardzo chcialbym wiecej cos pomoc ale niestety tylko kilka chwil sie pobawilem nim do wypadku.
pozdro
  
 
co lepiej wybrac?
PIONIER DEH 5700
Kenwood KDC-W5031Y
ALPINE CDE-9845
Z GÓRY DZIEKI Z POMOC!!!


  
 
Witka wiesz co, ja bym wybrał Alpinkę z uwagi na TEN jej urok i ,,głos,, jak potrzeba tomam dobre dojscie do hurtowni gdzie maja ta alpinke w rewelacyjnej cenie (@) a tak naprawdę to co jest dla ciebie wazniejsze marka czy chec bycia kneserem dobrej muzy???
pozdr.
  
 
mój mąż ma alpinke o której piszecie.. kupił ja przez sieć miesiąc temu i jest b. zadowolony... http://www.ceneo.pl/83262#productLevel
pod linkiem jest ten sklep w kt. kupił ją - ten z mniejszą ofertą..ale jak przed chwilą patrzyłam na alegro to wychodzi ta sama cena, a ze sklepu jest nowka z gwarancją..
pozdrawiam