K r A K - Spoty i nie tylko - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ło boże znowu burdel się zaczyna...
Otóż tak: z Mustangiem, to nie jest żadna zorganizowana akcja, koleś miał taki kaprys i sobie poszedł.
Mokry: widzę, że Maryjan poinformował Cię, że wybieram się na zlot pixi mixi. Ale mam pytanie: co w tym złego?
Czy ja jadę robić loda lajkonikowi, czy jadę nawiązywać współpracę z pixi mixi? Nie! Jestem fanem FSO, więc chętnie się przejadę, żeby pooglądać sobie autka, które lubię, może coś podglądnąć, żeby ewentualnie wykorzystać na naszym spocie, żeby się rozerwać.
Mówię to ciągle, bo ostatnio ciągle mi ktoś to zarzuca, ale powtórzę znowu: NIE MAM W ZAMIARZE MIEĆ COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z PIXI MIXI, Z WYJĄTKIEM PODOBNEJ PASJI I ZAINTERESOWAŃ! A TO JUŻ MAM I WY TEŻ MACIE. WIĘC PYTAM SIĘ O CHUJ CHODZI, BO TA PIXIO MIXIOWA FOBIA PRZYBIERA POWOLI OZNAKI CHOROBY.
ZOSTAŁEM ZAPROSZONY NA ZLOT PIXI MIXI I PRZYJĄŁEM ZAPROSZENIE, BO NIE WIDZĘ W TYM NIC ZŁEGO.

Przepraszam, że pokrzyczałem, ale naprawdę ostatnio niektórzy przybierają dziwną postawę.

Jeszcze jedna sprawa. Bardzo prosiłbym, żeby ktoś kto ma zastrzeżenia do tego co mówię, powiadamiał mnie o tym wprost w trakcie rozmowy ze mną, a nie przytakiwał mi, rzekomo zgadzał się ze mną, a potem dowiaduje się od kogoś innego, że osoba która zgadzała się ze mną w 100% nagle rozgaduje dziwne rzeczy, z których wynika, że nawet w 1% się ze mną nie zgadza. Ja naprawdę się nie obrażę jeśli ktoś powie mi wprost, że nie mam racji, że się ze mną nie zgadza i przedstawi jak on to widzi.
Ułatwi to tylko funkcjonowanie frakcji.

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: Wujek-Kajtek dnia 2005-12-07 03:33:55 ]
  
 
Ja tu widze koleżanki że macie niezły burdel w tym archeo

  
 
Cytat:
2005-12-07 07:48:53, GDA-FSO pisze:
Ja tu widze koleżanki że macie niezły burdel w tym archeo



sfiksowalyscie boscie kanta dawno nie mialy...

a tak na powaznie to juz sie staje nudne. piszmy o sprawach tylko naszego klubu a reszta na privy czy tez by phone.
a co do Brata W-K to ja tez bylem kilka razy jeszcze polonezem i juz fiatem na zlotach piximixi i nie widze w tym nic zlego, poniewaz kazdy robi co chce, a dokladnie chodzi nam wszystkim o wspolne zainteresowanie... jakbysmy sie tak mieli obrazac to byloby jakies chore, bo np jadac na zlot ptk czy ct trzeba by sie wypisac z ak, tak samo do piximixi, a jadac do ak sciagnac naklejki np ct czy starego fso tt... bez sensu. paranoja. kazdy jest w tylu klubach w ilu uwaza i jezdzi na takie spoty jakie mu odpowiadaja. a reszta moze sobie tylko pomyslec, bo pisanie mu kazan co powinien robic itp jest nie na miejscu.
skonczmy juz ten temat. a-adios.
  
 
@k1cyprys - brawo ! i tym akcentem proponuje skończyć tą bezsensowną dyskusję - tu jest FSOAutoKlub, tu poruszamy nasze problemy, tu zajmujemy się samym sobą a nie innymi


  
 
Cytat:
2005-12-07 03:24:10, Wujek-Kajtek pisze:
Mokry: widzę, że Maryjan poinformował Cię, że wybieram się na zlot pixi mixi. Ale mam pytanie: co w tym złego?


Pisałem ogólnie, Mustang mnie nie informował
  
 
Cytat:
2005-12-07 10:01:12, GDA-FSO pisze:
Tu jest FSOAutoKlub, tu poruszamy nasze problemy, tu zajmujemy się samym sobą a nie innymi



Rozjebało mnie to zdanie
  
 
Wracając do spraw przyziemnych, to wyjątkowo w tym miesiącu spot cykliczny odbędzie sie w trzecią niedzielę miesiąca, ponieważ przez pewne zamieszanie wypadł nam zupełnie z głowy
Przy okazji będzie to spot tzw Gwiazdkowy tudzież Bożonarodzeniowy
Miejsce musimy wybrać. Z jednej strony miło byłoby spotkać sie w ciepłej knajpce, z drugiej znowu gdyby byli chętni, to możemy się np poślizgać gdzieś na śnieżku
Czekam na propozycje
  
 
Cytat:
2005-12-07 15:00:03, iquest pisze:
Rozjebało mnie to zdanie


Ale sensie pozytywnym cię rozjeb*ło czy masz coś do zarzucenia ?
  
 
Nie rozumiem pytania. To sam nie wiesz co napisałeś ? Jeżeli zajmujesz sie sam sobą to twoja sprawa, forum jest dla wszystkich i każdy pomaga jak może.
  
 
Cytat:
2005-12-07 20:24:17, iquest pisze:
forum jest dla wszystkich i każdy pomaga jak może.



no wlasnie - pomaga, a nie rozlicza poucza i opierdala...
  
 
Cytat:
2005-12-07 20:24:17, iquest pisze:
Nie rozumiem pytania. To sam nie wiesz co napisałeś ? Jeżeli zajmujesz sie sam sobą to twoja sprawa, forum jest dla wszystkich i każdy pomaga jak może.


IQUEST, GDA mowil w przenosni widac to czarno na bialym wiec nie dorabiajmy zadnych dziwactw.A tak na marginesie kazdy moze sobie jezdzic na spoty gdzie chce i z kim chce i tak na prawde gówno nas to powinno obchodzic "wolność Tomku w swoim domku" wiec nie widze powodów do aluzji z tego powodu.peace krakusy inaczej bedzie nie milo a po co!!!!!pozdro for all !!!!
  
 
genau!
  
 
A wiecie kto dziś ma urodzinki?
A nasz Bodziot ma dziś urodzinki
Wszystkiego najlepszego Bodziu, mnóóóóóóóstwo kasy na błękitka, żeby błękitek śmigał ciągle coraz lepiej, no i oczywiście długiego życia, co by się błękitkiem nacieszyć

STOOOO LAT STOOOOOO LAT, NIEEECH ŻYJE ŻYJE NAM, STOOOO LAT STOOOO LAT NIEEECH ŻYJE ŻYJE NAM, JESZCZE RAZ, JESZCZE RAZ, NIEEEECH ŻYJE ŻYJE NAAAAAAM....NIEEEEECH ŻYJE NAM! KTO? BODZIOOOO
  
 
STOOOO LAT STOOOOOO LAT, NIEEECH ŻYJE ŻYJE NAM, STOOOO LAT STOOOO LAT NIEEECH ŻYJE ŻYJE NAM, JESZCZE RAZ, JESZCZE RAZ, NIEEEECH ŻYJE ŻYJE NAAAAAAM....NIEEEEECH ŻYJE NAM!
  
 
Wszystkiego Najlepszego BodzioT!
  
 
co to za nuda krakowska co to za odłam
  
 
Wszystkiego najlepszego BodzioT, chociaż wciągam Cię jedną dziurką od nosa bo ja dzisiaj oprócz urodzinek mam jeszcze imieninki
  
 
sformulowanie zajmowac sie samymi soba skojarzylo mi sie dosc perwersyjnie jak na nasze relacje. no popatrz, a to nie o to chodzilo, hehe!
z jednej strony to spoko, ze toczycie luzne pogawedki w tym watku, z drugiej strony od pierd3*nia o dupie maryni jest nuda.
jesli jakis kolo, ktory chcialby wpasc na spota w kraku przeczyta ten watek i skojarzy mu sie rownie perwersyjnie jak mi i bedzie mial przykre doswiadczenia jak jerry w autobusie to czmyhnie stad i przejdzie mu chec kooptacji w nasze grono.
z trzeciej strony w tytule jest krak nuda, wiec nie ma sie o co przypierd3*c.
wiec kto tu kogo opierd3*? patrze... nie widze...
  
 
No to najlepszego również dla Wila
Ale dobrze Ci radzę, nie wciągaj Bodzia, bo będziesz miał straszną fazę
  
 
Wszystkiego najlepszego Bodziu:]