[126]hamulce tarczowe z tyłu... Jak ??

  szukane wyrażenia:   tarczowe
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!!
Na wstępie zaznaczam że szukałem na forum ale już nie ma fot w tematach ani opisów...
Bardzo proszę o jakieś rysunki fotki porady....
Z góry serdeczne dzięki!!

[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-12-09 10:16:53 ]
  
 
a po co ?
  
 
żeby chamowac
  
 
chamom mowimy NIE:p
  
 
chmulce to jakaś odmiana chamów??
  
 
Cytat:
2005-12-08 19:01:14, Poramancza pisze:
żeby chamowac



no hyba ze tak
  
 
Była kiedys strona Strongiego .
on miał to u siebie i jak widziałem spisywało sie to dobrze w aucie.
Poszukaj jego tematu na forum i wyslij do niego pw bo jego strona nie istnieje - przekierowanie na strone kunera.

Jak załozysz 4 tarcze + dobry hydraulik + dobrap ompa to na kjsach napewno bedziesz mogl pozniej zaczynac hamowanie czy to przed meta czy to przed szykanami...
 
 
A ja myśle że 126 903 przód tarcze ferodo klocki ds performance lub ds3000 tył szczęki ferodo i nic więcej nie potrzeba ewentualnie przednie cylinderki i już hamulce i tak za dobre będą
  
 
no cham ma wiecej z rzeczywistoscia niz chamulec.....

a co do wypowiedzi Kazy - ja tak mam. z tylu bebny maluchowskie ale idelane i do tego ferodo. Hamuje sie bardzo wygodnie i skutecznie. Przod tarcze Brembo - kloce Ferodo i zaciski z Seja.
  
 
Ja mam zestaw od Zoltara , przód cc, tył przednie nowe cylinderki. Heble blokują 4 koła naraz,na takim zestawie w zasadzie ręczny używa się tylko do bardzo ciasnych nawrotów, normalne nawroty robi się..hamulcem nożnym, bardzo ciekawe charakterystyka jazdy, tylko trzeba się przyzwyczaić, kto tak ma i działa mu porządnie ten wie jaka jest zabawa
tarcze z tyłu są zbyteczne i jest to sztuka dla sztuki.
  
 
  
 
może by tak ktoś wreszcie zmienił w temacie chamskie chamulce na normalne hamulce?
  
 
Cytat:
może by tak ktoś wreszcie zmienił w temacie chamskie chamulce na normalne hamulce?


no a po co? tak jest ciekawiej
  
 
można też kupic gotowy zestaw ACM-RACING


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-12-09 15:18:30 ]
  
 
a wracając do hamulców to ja mam tarcze przód i tyl+ hydra. rękaw i większych problrmów z przeróbką raczej nie ma
  
 
U mnie tyż są co prawda nie mam czasu sie za nie zabrac, ale może na następny tydzień dam jakies fotki.



[ wiadomość edytowana przez: ISO-lator dnia 2005-12-09 15:36:23 ]
  
 
Cytat:
U mnie tyż są co prawda nie mam czasu sie za nie zabrac, ale może na następny tydzień dam jakies fotki.


zalataj najpierw tą dziurę w nadkolu
  
 
ale zardzewiale te hamulce
  
 
Ale o so tu chozi ???? Gdzie przód , gdzie tył , gdzie podłoga ????
Piotrek.

  
 
po lewej stronie masz mocowanie silnika ta sprezyne. To fota od prawej strony