Antenka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich!
Temat zapewne już mocno oklepany ale pomimo ,że czytam zawarte tu opinie na temat wybory anten do tej pory nie moge zdecydować sie na wybór.Zależy mi pilnie na zakupie anteny do 100zł do alana 28-antene chciałbym używać w 2 autach wiec zapewne zostaje mi magnesówka-HUSTLER 100,czy ALASKA i przrobic na magnes?Widze bardzo dobre opinie na temat obywdu,choc przerobienie Alaski pewnie też troche kosztów dorzuci.Nie widziałem opinii na temat antenki FALCON CB120-super cena przy nienajgorszych osiągach,a właściwie nawet bardzo dobrych jak na tą cene?Jak wychodzą w starciu te 3 antenki?
Czy ktos jest w stanie rzetelnie odpowiedzieć?Z góry dziękuję.
  
 
Falkon- zeby zaczal sie stroic to od razu go trzeba ciac, jezeli ktos twierdzi inaczej ,niech sprobuje najpierw go zestroic ;] antena ma baaardzo wiotki bat, wiec przy wiekszej predkosci bedzie sie skladal jak "wierzbowa witka"
Alaska>przerobienie na magnes> musisz do kosztu anteny dolozyc koszt magnesu...wiec juz przekraczasz i to znacznie 100 zl
hustler-nie daje sobie rady na kilku samochodach.trzeba go za kazdym razem regulowac
jak dla mnie najlepszym wyborem jest alaska na magnesie/ale to z tych przez ciebie podanych/ a z anten nie podanycgh przez ciebie proponuje kupic ml 145 midlanda.jest w tej chwili dostepny juz od 150 zl i nie sa to pieniadze wyrzucone w bloto ;]
  
 
Dziekuję za informację!