Ktore radyjko wybrac?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-12-21 08:13:22, KORNDOR pisze:
tak przy okazji gdziekupić wspomnianą maskownice??? ps. blaupunkt raczej dobry wybór.



Kiedys widzialem sporo na allegro za ok 14 zł



Blaupunkt ma naprawde swój styl i klase to widac jak sie go porowna z innymi modelami dlatego tak mnie sie podoba, u nas na wsi wszyscy to mają.

  
 
pionieer- zdecydowanie najlepsze podbicie niskich tonow, i bardzo dobry system antywstrzasowy
1-rca oznacza kanal prawy i lewy do wzmacniacze (a czy to bedzie przod czy tyl to zalezy jak ustawisz)
  
 
Kenwooda oddalem i mam juz JVC - gra dosc ladnie,dzwiek ma lepszy niz moje stare radyjko.
  
 
ktos sie pytał o blaupunkta... ja mam Valencie Mp34, nic specjalnego to nie jest, ale w porównaniu do Fordowskich to niebo a ziemia i wiem co mówie, bo juz mialem ... 2 x 3000, 4000 i teraz 6000 (w Escorcie odrazu 6000) i juz sie nie moge doczekac az wsadze Blaupunkta.
Pracowalem przez niecałe 3 miechy w Car-Audio Media Markt... i ta nowa seria Blaupunkta ( MP35) jest beznajdziejna, zeby zamknac winde trzeba sie z radiami siłować, ciasno sie zamykają... a obok mielismy koncówke starej serii, i tam pyk pyk pieknie sie zamykały. w tych słabych mp35 to nawet pod przyciskami widac te diody co podświetlają, wiec przyciski nie swieca sie całe tylko widac punkciki na nich
A teraz napisze dlaczego warto wybrać Blaupunkta ? bo... mozna za 70zł miec przerobionego na kieszen ! i liczy juz w tym wyjscia RCA w kieszeni (a Blaupunkta ma smieszną kostke RCA), czyli nic tylko na noc targać do domu
Ja mam takąsytuacje ze boje sie zostawiac radio na noc, wiec dla mnie to idealny wybór... Pioneer na kieszen to jest jakieś 90zł kieszen, plus przeróbka radia (dodanie ukladu podtrzymania pamieci ok 70-80zł pewnie) ...wiec koszt jakies 100zł wiecej
  
 
no ja sie dziwie poco brać cale radio do domu na noc hehe teraz już niekradną radia bez panela podobno tak mówili tacy jedni bo i tak im sie to nieopłaca bo co im z tego jak niema panelu a na giełdach juz jest coraz mniej takich z panelami (czyt. którzy sprzedają panele) ja biore z mojego (mega super) radia tylko panel bo boje się żeby mi jakiś młody napaleniec niewszedł do środka po radio za 150 zł:/ tylko oto sie boje o szkoooody!!! heh a radio no to powiem że jeśli już wybierać to ja bym wybrał albo JVC albo PIONKA...sprawdzone i pewne

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-12-23 10:46:52, pucek2509 pisze:
no ja sie dziwie poco brać cale radio do domu na noc hehe teraz już niekradną radia bez panela podobno tak mówili tacy jedni bo i tak im sie to nieopłaca bo co im z tego jak niema panelu a na giełdach juz jest coraz mniej takich z panelami (czyt. którzy sprzedają panele) ja biore z mojego (mega super) radia tylko panel bo boje się żeby mi jakiś młody napaleniec niewszedł do środka po radio za 150 zł:/ tylko oto sie boje o szkoooody!!! heh a radio no to powiem że jeśli już wybierać to ja bym wybrał albo JVC albo PIONKA...sprawdzone i pewne pozdrawiam



a ta, a po zegarek za 20zł do auta od kumpla weszli... jeszcze zapach sobie wzieli
I powiem Ci ze nadal kradną bez paneli, bo ludziki mają Autocasco... i oddają panele do ubezpieczalni (Bo oni tego wymagaja, jako dowód ze zabrałeś panel z sobą)... i ubezpieczalnia go potem sprzedaje oni kupują i posprzatane
  
 
heh no tak poprostu mają wtyki ale u mnie to ucichło już ja jak dorobie się radia to gdy będe odchodził to biore panel i położe na widoku KASETE...hehhe pomyśli każdy że mam jakiegoś kaseciaka to chyba sie nieskuszą staram się niezostawiac auta w ciemnym i niestrzezonym miejscu
  
 
Cytat:
2005-12-23 12:50:55, pucek2509 pisze:
heh no tak poprostu mają wtyki ale u mnie to ucichło już ja jak dorobie się radia to gdy będe odchodził to biore panel i położe na widoku KASETE...hehhe pomyśli każdy że mam jakiegoś kaseciaka to chyba sie nieskuszą staram się niezostawiac auta w ciemnym i niestrzezonym miejscu



a ja uznalem ze za długo czekalem na radyjko, zeby je stracic szybko - i wole je poprostu nosic na noc do domu, ale wiadomo ze jak latam po miescie to tylko panel biore, bo nie bede latał po sklepach z radiem pod pachą pod marketami przekładam radyjko czasem do bagaznika... poprostu nie chce go stracic, bo nowego szybko sobie bym nie sprawił, a jeszcze szyba/zamek/drzwi... szkoda gadać
  
 
Sam ostatnio przymierzam się do komleksowej wymiany sprzetu, bo jak na razie to mam jakieś kasetowe JVC (4 x 3W RMS )podłączone do tych tekturowych fabrycznych badziewi w drzwiach Ale właśnie wahałem się do tej pory bo ten JVC mimo żałosnego dzwieku całkiem ładnie komponuje się z czarną deską z MK7. Ja rozumiem że jakość dzwięku jest bardzo istotna ale wpakowywanie jakiegoś srebrego radyjka o kosmicznym wyglądzie psuje wnętrze autka. Dlatego ten Kennwood z zielonym podświetleniem wydaje sie całkiem niezly i sam go chyba zakupie