Spot SZCZECIN - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, na poczatek musze przeprosic 7gsi ze nie udalo mi sie dotrzec na spotkanie, nie dotarlem gdyz przed spotkaniem z powodu swiecacego sie check w mojej omedze udalem sie do serwisu na sprawdzenie co jest grane, sprawa byla o tyle tajmniecza ze nie wyswietlal sie zaden komunikat do checku i nie wiedzialem co jest piec, myslalem ze szybko sie to sprawdzi i zdaze, niestety po ogledzinach okazalo sie ze przyczyna byl walniety automat stopu i nie mialem tylnego stopu wiec nici z jazdy dopoki sie nie naprawi. o 19:45 wyjechalem z warsztatu. sorki ze nie wyszlo (nie byl zart ze bede) nastepnym razem sie poprawie
  
 
że tak zapytam na wszelki wypadek...
wybiera się ktoś na LOB PARTY...?
  
 
No i daliśmy d*** Panowie
Przepraszam Was wszystkich... Mimo, że obiecałem pojawić się na naszym szczecińskim spotkanku, jednak siła wyższa... Musiałem przygotować autko do wyjazdu, który przesunął się z niedzieli na sobotę wczesnym rankiem... Razem z michas27 byliśmy umówieni na wcześniejszy przyjazd, jednak jemu wypadł serwis a mi też pakowanie i inne duperelki...
A co do LOB PARTY... Hmmm... Dlaczego one są tak daleko... Może jakiś coś bliżej nas???
Muszę pogadać z michas27 może zapakujemy się w jedną ome i skoczymy... Co Ty na to michas27???
Do października jeszcze troszkę... Może uda się coś wykombinować i pojawimy się
Pozdrowienia dla szczecińskich LOBOWICZÓW...
  
 
to myślcie chłopaki
skoczymy razem to bedą 2 omy na trasę
a może jeszcze ktoś...?
no i to spotkanko w Szczecinie można by w końcu rozkręcić... juz nie będę nikogo na spocie straszył focusem
  
 
no przeciez Damianku wiesz ze u mnie jest tak ze mowisz i masz jesli niebedzi minic w tym przeszkadzalo to jedziemy a co nam tam jeszcze troche czasu wiec sie zobaczy co i jak a do szczecina i spotu, no trzeba trzeba, moze w tym tygodniu jakas mala poprawka
  
 
No wiem wiem michaś tak tylko wiesz pytanie zadałem pomyślimy i zarezerwujemy sobie daty w kalendarzu co by nam nic nie wypadło...
Pozdrawiam
  
 
No i co, pewnie się spotykacie gdzieś na privach. A od sierpnia ni widu ni słychu
A parę osób w Szczecinie widziałem w Omciach.
  
 
może by tak spróbować się gdzieś spotkać

-----------------
Stahu
  
 
chętnie
może przyszły weekend?
w centrum, tam gdzie ostatnio?
mam też upatrzoną fajną miejscówkę w Siadle Dolnym, nad wodą, jest sporo miejsca. Inne propozycje?
  
 
No może w końcu się spotkamy
można coś wykombinować - otwarty na propozycje
Pozdro
Damian
  
 
no dobra, moja propozycja:
termin: najbliższy piątek lub sobota, po południu.
miejsce: tor kartingowy na Wojska
może byc ciekawy spocik
PS. pierwszy wybieram karta
  
 
To ustalmy,
Piątek 6.X, godzina powiedzmy 17 - tor kartingowy.

  
 
No to pięknie Panowie i Panie...
Nie ma to jak nałożenie się dwóch terminów... Cholera jasna! Akurat w piątek o 17:00 mam inaugurację roku akademickiego na uczleni, w której pracuję więc obecność raczej obowiązkowa... Shit!!! Ale to nic, nic to... Mam nadzięję, że szybko się skończy i podjadę tam do Was... Chyba, że się wykpię i przyjade na spocik...
Muszę coś wykombinować
Pozdrawiam serdecznie...
  
 
Cytat:
2006-10-02 09:21:34, Wiktorzi pisze:
Piątek 6.X, godzina powiedzmy 17 - tor kartingowy.


jestem

parkowanie - po wjeździe w bramę od razu w prawo w stronę toru motocross, tam jest sporo miejsca (w stronę dealera KTM).
  
 
dla zainteresowanych
  
 
To co tylko nas dwóch będzie ?
  
 
2 lepiej niż 1 - ostatnio na spocie byłem sam
spoko, niektórzy mają blisko z Pogodna / Gumieniec, pewnie podjadą
  
 
Z Pogodna blisko ale koło 17ej będę wyjeżdżał z Goleniowa to trochę się spóźnie chyba że umówimy się na 17.30.

-----------------
Stahu
  
 
ok, to i damianw sie pojawi
czyli nowy termin: 17.30
do zobaczenia
  
 
Chłopaki kurczę, ja się nie wyrobię chyba... Cholera jasna...
Nie chce konkretnie dawać odpowiedzi bo nie wiem ile to g**** potrwa... Ale napewno zaraz po jak tylko skończe tą moją "paradię tytanica" to wskakuje w autko... i jadę do Was... I nie śmiać mi się bo w garniturze będę ...
A co do ilości osób to jeszcze miachas27 powinien do Was podjechać... Dziś bedę się z nim widział to mu nakarze
Pozdrawiam Was wszystkich....