Instalacja w chryslerze!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a wiec tak mam pytanie do ludzi profesjonalistów...chciałbym w swoim 300c załozyc wzmaka i subwoofer(dobre nagłosnienie seryjne tez na wzmakach wiec tylko brakuje głebokiego basu)lecz nie chciałbym tego zlecac zadnej firmie tylko wykonac to samemu .sprzet mam ....problem polega na tym ze nie wiem jak sie zabrac za seryjne radio ,nie mam pojecia czy ma wyjscie out.jakje wyjac i czy to wogóle dobry pomysł zebym sam to robil bo jednak jest to drogie auto mojego ojca i nie chciałbym nieczego hmmm...
  
 
Skoro nie masz doświadczenia w tym i nigdy nie demontowałeś elementów kokpitu itp, to lepiej skieruj swe kroki do jakiejś firmy. Bardzo łatwo jest zniszczyć elementy tapicerki przy demontażu. Uszkodzenia się trafiają równierz doświadczonym montażystom, ale dużo rzadziej .
  
 
mam łatwe podejscie do zasilenie wzmaka bo mam dwa akumulatory z czego jeden jest w bagazniku co mi bardzo ułatwia instalacje.tylko jeszcze musze doprowadzic dzwięk ...a to nie bedzie łatwe. W moim miescie raczej nie ma firmy której bym to powierzył .Orientujejecie sie jakie są koszty w takiej firmie co sie w tym specjalizuje??
  
 
W Łodzi znajdziesz firmy CA. Kosztów takiej operacji niestety nie znam , ale samo wyprowadzenie i przeciągnięcie kabli nie doprowadzi nikogo do bankructwa. Najpierw zadzwoń do którejś z firm i spytaj się o orientacyjną cenę.
  
 
a czy w ten sposób nie strace gwarancjii??
  
 
Z tego, co się orientuję, to nie stracisz gwarancji.