Plastikowe Modele RUCH, Estetyka, itd - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja kiedys chcialem sie dowiedziec i kupic ewentualnie formy do aut z CZZ ( Polonez , DF i inne ) ale okazalo sie ze w miejscu gdzie byla ta firma sladu juz po nich nie ma i nikt nie wie co sie z nimi stalo. Moze wy macie jakies informacje ??? Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2006-08-30 14:50:11, Mieszko1976 pisze:
Aha, nie wiem czy dobrze kojarzę - kolega tomektu handluje resorakami na allegro i chyba ebayu



zgadza sie... nawet ja sie kiedys skusilem na jeden z jego modeli....
  
 
Ja też się skusiłem, ale daaaawno daaaawno temu. Później skumałem że ma wyższe ceny niż allegrowa konkurencja
  
 
Pozwolę sobie raz jeszcze wrócić do tematu:
Cytat:
2006-01-19 14:04:18, Mieszko1976 pisze:
(...)
Wartburg po przejściu złomiarzy
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
(...)

2006-07-13 21:21:31, Mikry pisze:
Poszukuję przedniego zderzaka do Takiego Wartburga. Cały sęk w tym, że powinien być w idealnym stanie (nienaruszony "chrom"), razem z tablicą rejestracyją i czarnymi "gumami" kłów (które posiadają "szpindle" mocujące zderzak do nadwozia). Gdyby miał ktoś takowy zderzak na zbyciu - proszę o kontakt na "priv" (...)

Zdobyłem bowiem taki zderzak ale czarny i jest on inaczej wykonany (gumowe odboje kłów stanowią jeden element ze zderzakiem), ma tekże większe bolce mocujące. Z ogromną przyjemnością zamienię się na chromowany lub go kupię (kompletnego z "gumami" kłów i rejestracją).
  
 
Cytat:
2006-08-29 08:29:22, Senn_PTK pisze:
Witka, Panowie i Panie, nie wiem czy bylo, ale przegladajac branzowa prase pt. Swiat Kolei natknalem sie na ogloszenie pewnej firmy z Bielsko-Bialej, ktora robi swietne modele. Nie wiem co ich inspiruje .............




PIENIADZE ich inspiruja , bo co innego... Była luka na rynku to ja wypełniki... Ale faktycznie modele widziane z bliska juz takie super nie sa..... i kosztuja "trochę".
  
 
Nie wiem czy to było... Swoją drogą nazywanie takich modeli nazwą to żart chyba.
  
 
Koocie- nie wiem czy zjarzyłem właściwie przesłanie Twojej wypowiedzi, ale Estetyka to nazwa producenta tego modelu polda więc nie widzę tu żadnego "ale". To była spółdzielnia czy cos takiego.
  
 
No wiem, że była taka spółdzielnia ale jakość i estetyka wykonania tychże modeli, ze słowem "ESTETYKA" to wspólnego ma raczej mało.
  
 
To prawda te modelesą nieproporcjonalne i w ogóle niezbyt piękne, więc sam zaprojektowałem sobie papierowy model poloneza i go sklejam
  
 
  
 
jestem w szoku takiego wykonania tego fiata
  
 
Cytat:
2006-10-21 10:15:29, Maverick-Junior pisze:



Piękna kolekcja
  
 
Syrenka z Chin
  
 
Znaleziona strona w necie:

AutoModel

Nie wiem czy było, jak tak to sorry.
  
 
o maluchy potaniały)
  
 
teraz mozna kupic nowy zestaw syrenka plus przyczepa z niewiadowa



  
 
trolu czy ta żółta to moja ?
  
 
tak ta bahama to twoja do odbioru czekan a ciebie
  
 
Cytat:
2006-12-06 14:15:55, Trool pisze:
tak ta bahama to twoja do odbioru czekan a ciebie


spoko loko jakos sie ustawimy na sobate czy cuś
  
 
spoko jak chcesz to i mozesz podjechac do mnie ja siedze caly czas w domu moge i na sobote ja tez przyprowadzic