Plastikowe Modele RUCH, Estetyka, itd - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tygodniu tera nei dam rady takei mam napięcie
  
 
no spoko tylko informuje jak ci napiecie minie to daj znac bo widze ze masz okresowe problemy
  
 
trolu wez sprawdz czy ta przyczepę da rady przerobić na...lawete?
  
 
toretycznie da rade przerobic. A co koaaabinujesz???
  
 
heheh tak sie zastanawiam bedzie zestaw z lawtom
  
 
pochwale sie teraz troszke moja mala kolekcja autek sportowych











autka pochodza z gazet ktore zanabylem w empiku nie wiem czy jeszcze sa cena za autko byla 10 zl
  
 
Ostatnio mnie naszlo na powrot do dziecinstwa i sklejania...
Przegladam na razie fora modelarskie, zeby zobaczyc co i jak sie teraz robi i znalazlem taki watek: click!
  
 
Ja ostatnio z nudów i jednocześnie w ramech testów lakieru odnowiłem swojego Poldka z Estetyki (poprzednia wersja jest gdzieś na początku tego tematu...






A ostatnio skończyłem sklejanie i tuning Miśka Evo 6.

WIP: tutaj

Założenie generalne: przeróbka z WRC na wersję RS

Lista zmian:
-inna konsola środkowa
-węże hudraulicznego hamulca ręcznego
-"pianki" ochronne na klatce

-większe hamulce
-nowe felgi 18" Gram Lights 57Fpro (fotki jeszcze na seryjnych Enkei/O.Z. )

-cywilne lusterka
-cywilne lampy tylne

-dwukolorowe malowanie













Wiem że fotki nie są najlepszej jakości (wina lipnego światła), ale prawdopodobnie w tym tygodniu dotrą do mnie docelowe felgi i wtedy zrobię nowe lepsze foty miśka na nich.
  
 
Witam wszystkich forumowiczów i przedstawiam kilka fotek mojego jeszcze nie ukończonego FIATA 125p

[ wiadomość edytowana przez: esencjo dnia 2011-03-28 00:48:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: esencjo dnia 2011-03-28 00:58:51 ]
  
 
Wnętrze rewelacja!!!
Brakuje tylko w fotelach zagłówków, a co do skrzyni biegów to bym dał "skośną czwórkę".
  
 
Cytat:
2006-01-16 14:23:09, Mikry pisze:
Mam zatem pytanie-zagadkę do znawców tematu - skąd wzięła się teoria, że koła-walce nie są z estetyki? To mój Poldek: Przed laty miałem dwie sztuki, żeby kolorystycznie wyglądały bardziej rajdowo poprzekładałem podwozia po czym zielono-czerwonego zamieniłem z kolegą na jakiś inny samochód. Ten prezentowany składa się w połowie z pełnej "estetyki", dół zaś jak widać jest na walcach. Różnica ta wynika z faktu, że zielone podwozie ma hak holowniczy, do którego przyczepiana była laweta na walcach właśnie. Pamiętam doskonale, że czerwony Poldek na standardowych kołach był wyżej zawieszony i gdyby miał hak - dwuosiowa laweta jechałaby krzywo (dyszlem i przednią osią w górę). Jak to zatem jest Dodam jeszcze tylko, że zielonego Poloneza (na walcach - więc rzekomo podróbę) z lawetą dostałem znacznie wcześniej niż "ortodoksyjnie estetykowego" czerwonego w zestawie z żółtym 126p.



Zaprezentuję lawetę do wspomnianego Poloneza na "walcowatych" kołach.


  
 
Fiat 125p firmy Spółdzielnia Inwalidów Oleśnica (SINOL) skala 1:18.Fiat był w 95% kompletny (brakowało tylko przedniego zderzaka) odrazu poszedł do remontu.
    Zmiany:
    nowy kolor + brudzenie
    pomalowane na srebrno ramki drzwi
    pomalowane uszczelki szyb
    pomalowane wnętrze na kremowo + na tylnej pułce jest apteczka pierwszej pomocy
    żółte halogeny
    dorobiony przedni zderzak
    pomalowany przedni znaczek
    przy tylnej rejestracji naklejka PL
    odmalowane koła + ich naprawa bo koślawo się kręciły
    dorobione chlapacze
    W nie dalekim czasie planuję też dorwac orginalne podwozie z elektrycznym sterowaniem
    kilka fot przed remontem
    Fiat 125p dostał żywe światelka póki nie dorwę (kiedyś) sterowanego podwozia :mrgreen: [list]
[/list]
    Wartburg firmy Anker-Piko skala 1:15. Brak grila i zderzaków oraz jakiś bachor musiał wyrwać sterowanie Trafi do remontu.Elektrycznie będą działać tylko światła. [list]
[/list]
    Polonez od CZZ [list]


[/list]
  
 
Panowie kupię zderzaki i grila do wartburga 353 od Piko.Ma ktoś?
  
 
Gdzie takie można zakupić ? Chodzi mi o całą kolekcje
  
 
Wczoraj udało się zdobyć wartburga 311 od PRESU. Jak zwykle brak zderzaków i wybebeszony z elektryki
  
 
Kolejny nabytek do kolekcji od CZZ w wersji taxi z kablem.Jest w lepszym stanie niż myślałem Z braków to boczne kierunkowskazy,tylne swiatla i z jednej strony listw chromowanych.
  
 
Dobra wiadomość: f-ma Yatming wypuściła dwa modele Pobiedy w skali 1:24. Pozostaje tylko taki dorwać w PL i przerobić na Warszawę



  
 
I oto on 126p Zdjecia dałem z aukcji bo dziś kiepska pogoda i fotki kiepskie wychodzą.Ostatnie foto jest moje. 2 miesiące go szukałem i znalazłem.Tani nie był ale co tam :mrgreen: Sprawny ,jedynie zarówka przepalona.
  
 
No światełka zrobione Maluch wreszcie 100% sprawny.
  
 
Modelik Pobiedy